Hyde Park > Na wesoło

Tundra vs. Pitrex - Biedronka match

(1/11) > >>

Pychu:

--- Cytat: Tundra w Lipiec 29, 2012, 19:07:10 ---JDCR ma racje, widac ze granie 2 vs 2 to zupelnie inna bajka i nie da sie juz tak wykorzystac sily postaci. Widac po Knee gdzie taunt jest praktycznie bezuzyteczny, pod sciana druga postac moze bezpiecznie wskoczyc na mape. Ogladajac walki koreancow mozna zauwazyc, ze czesto jedna postac zbiera baty a druga jest do wybiajania karania itd. Nie wiem do konca z czego to wynika ale zaciekawilo mnie wiele walk, gdzie 90% walki ktos uzywa jednej postaci, a druga jest do juggli i do tego by wylapac troche ciosow na klate.

--- Koniec cytatu ---

3majcie mnie... Taunta już się nei używa, bo już "nie idzie za postacią". Celowo nie użyłem słowa trackuje bo wątpie czy wiesz co to słowo w ogóle oznacza. Co do przyjmiowania ciosów na klate w twoim przypadku i tak to nie będzie robić różnicy, bo obie postacie będą przyjmować na klatę tak samo, a tak w ogóle to przelałeś już hajs Pitrexowi? Jeśli nie to sp***dalaj mi, z serca i z oczu  :dansgame:

EDIT: Frizen mie wyprzedził, przepraszam Cię Di że nie wniosłem nic do tematu :<

HiKrush:
Przy następnym pobycie Ryana w Polszy podstawcie mu Tundrę do wywiadu, przedstawiając go jako Polish Top Playera. It could be fun.

Tundra:
No jeśli na dodatek nie trackuje, to mocno go oslabili. Pychu przykro mi bardzo, ale nie masz co na to liczyc:D Ale mnie bawi ten fun zwiazany z moneyem:D A tylko kilka osob zna prawde:D Ale ekscytujcie sie dalej:D

Pychu:

--- Cytat: Tundra w Lipiec 29, 2012, 22:59:31 ---No jeśli na dodatek nie trackuje, to mocno go oslabili. Pychu przykro mi bardzo, ale nie masz co na to liczyc:D Ale mnie bawi ten fun zwiazany z moneyem:D A tylko kilka osob zna prawde:D Ale ekscytujcie sie dalej:D

--- Koniec cytatu ---

Kilka osób? Czyli mama i tata, wkońcu ktoś musiał nie dać ci hajsu cobyś mógł zachować swój honor (jeśli go w ogóle posiadasz).

Masz szanse odzyskać choć w części swoje dobre imię, więc albo pucujesz sie z prawdą, albo zamykasz ryj, mam nadzieje, że na zawsze.

Tundra:
Mam zbyt dobry ubaw z Was by dzielic sie prawda:D Nie interesuje mnie Twoja opinia czy mam honor czy nie, bo dla mnie Twoje zdanie jest nieistotne. Ale pisac mozesz dalej:D Kazdy wejscie w temat poprawia mi humor.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej