Autor Wątek: [zlot SC4] Caliburowanie na ekranie (14-15.08.2010, Warszawa)  (Przeczytany 11007 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [zlot SC4] Caliburowanie na ekranie (14-15.08.2010, Warszawa)
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:57:38 »
1) On chciał nasze PSN ID.
2) Właśnie skończyliśmy grać. Nic więcej nie nagraliśmy.
3) Fajny ten Voldo.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: [zlot SC4] Caliburowanie na ekranie (14-15.08.2010, Warszawa)
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 15, 2010, 21:09:57 »
To było ostro widze, ogłądaj, oglądaj drabinę jakubowa, tam jest dużo symboliki, ja czytałem plot analyss po obejrzeniu, super film


Jesteś GRZYBIORZEM.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [zlot SC4] Caliburowanie na ekranie (14-15.08.2010, Warszawa)
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 16, 2010, 01:12:40 »
No było fajnie. W dobrym momencie się zmyliśmy bo jednak koniec świata nad warszawę nadszedł i nawet kogoś coś tam poraziło:p.

Era lcd'ków jest strasznie zła dla ludzi którzy grają timingowymi postaciami:P. Po co człowiek ma się uczyć u siebie timingów kiedy pojedzie gdziekolwiek indziej i będzie grać na zupełnie innym input lagu;d. Na szczęście po jakiś 30-40 walkach wszystko wróciło do normy i grało się bardzo fajnie.

Ring, którego na początku pomyliłem z furbem którego nigdy nie widziałem;D, standardowo, 50% skilla, 30% postaci, 20% schylania się na paukę ; D. Nie no tak na serio to jest bardzo dobrze, chociaż ciężko mi powiedzieć czy coś przyskillowałeś czy to ja się zatrzymałem w miejscu czy nawet cofnąłem, pewnie jedno i drugie:P. Tak czy siak fajnie wiedzieć że potrafię jeszcze coś tam powalczyć z Tobą, nie było tak źle jak myślałem że będzie po takiej przerwie:P. No i dzięki za komplement ale bym się pochlastał jak bym miał mieć gorszą setskę od jakiejś 3-4 tygodniowej;D.

Di dzięki za gościnę, podziękuj mamie za kanapki, bo ja zapomniałem:P, myślałem że będzie z Tobą łatwiej i będzie wyrównanie ale jednak nie było, nie wiem, albo sobie coś tam więcej pograłeś przed tymi Niemcami albo masz po prostu kapę we krwi. Ale i tak, dobre fajty były:).

Aragh jak na 3 miesiące to jest bardzo dobrze, wiedzę też masz jak na ten czas dużą, no i ugrałeś walkę już nawet nie ze mną, ale z Di, a z tym kapiarzem to już wbrew pozorom sporo:PP. Poza tym co napisał Ring to trochę więcej cwaniactwa:P, kiedy grasz z kimś pierwszy raz to warto czasami sprawdzić (na pewno warto przy free playach) czy ta osoba w ogóle jest ograna na techniki Twojej postaci. W sumie ze mną, z Di i Ringiem grałeś i używałeś podobnych rzeczy kiedy Di i Ring są super ograni na Sofi a ja prawie w ogóle, a jeżeli kiedyś trochę byłem to już dawno zapomniałem:P. Korzystanie z lowów nawet tych których się nie używa na wysokim poziomie nie jest złym pomysłem przeciw komuś nieogranemu na to. Albo np. jej unblock z powietrza zaczynający się od lowa, w ogóle zapomniałem co tam się robi, czy się obchodzi czy się przerywa, a Ty w ciągu 60 walk zrobiłeś mi to tylko 2 razy:P. Jeżeli grasz z kimś pierwszy raz to warto jest na początku zbadać, na co możesz sobie z tą osobą pozwolić:). No ale jak na ten moment jest git, reszta przyjdzie z czasem:).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2010, 01:15:03 wysłana przez CheeseOfTheDay »

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: [zlot SC4] Caliburowanie na ekranie (14-15.08.2010, Warszawa)
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 16, 2010, 03:57:29 »
Oj, Docvizzo nie gra nią od 3-4 tygodni tylko miesiecy;p I jest naprawdę dobry, poza tym to ogólnie jeden z najlepszych graczy w Europie, podczas EBO w grupach wygrał ze wszystkimi 3:0 i przegrał jedynie ze Scudem 3:2, a Scud zna dobrze Setsukę bo gra często z Maxou offline. Technicznie ma ją opanowaną bardzo dobrze, JFy robi ze skutecznością 90% jedynie brakuje mu ogrania Suką na trochę postaci bo gra nią dość krótko.

Mimo wszystko różnica między wami jest. Ale tu chodzi raczej o coś innego, on nie wydaje się adaptować tak dobrze jak Ty podczas gry. Z Tobą im dłużej się gra tym trudniej a w jego przypadku było odwrotnie. Najpierw jak z nim grałem to było ciężej a później jak graliśmy po turnieju to było chyba 7 lub 8:0 dla mnie i powiedział, że nie da sie ze mną grać :p może to kwestia tego, że gra nią dość krótko nie wiem.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [zlot SC4] Caliburowanie na ekranie (14-15.08.2010, Warszawa)
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 16, 2010, 10:06:32 »
no i ugrałeś walkę już nawet nie ze mną, ale z Di
236B Sophie na blok i CF... mówiłem już o tym, że ta gra jest głupia?  :D

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: [zlot SC4] Caliburowanie na ekranie (14-15.08.2010, Warszawa)
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 16, 2010, 15:48:06 »
Albo np. jej unblock z powietrza zaczynający się od lowa, w ogóle zapomniałem co tam się robi, czy się obchodzi czy się przerywa, a Ty w ciągu 60 walk zrobiłeś mi to tylko 2 razy:P

do tego mnie Ring troche zraził bo mi zawsze blokuje pierwszy cios na reakcję i mnie tłucze jak wklepie drugi :( tak nawiasem to mozna to i obejść i przerwać ;p także potem robiłem tylko pierwszy i jakos kontynuowałem smiesznie innymi ciosami.
Zawsze jak nagle wpadne na jakiś pomysł na mixup to robie przez jakis czas tylko to i jest schemat. Dopiero sobie musze pomyśleć i poprzypominać później wszystkie wcześniejsze pomysły no i jest szansa że za jakis czas już bede ich wszystkich używał :P

236B Sophie na blok i CF... mówiłem już o tym, że ta gra jest głupia?  :D
nie wiem co żeś sie tak uczepił tego 236B :P co prawda bije SG w 10 atakach ale można to karać like no 2morrow, no i gdyby tego Sophie nie miała to by sie niebezpiecznie zblizyła do low-tier'u o_0
ale co prawda to prawda, SG jest tak głupie że cała mądra reszta ficzerów ledwie to nadrabia :D

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [zlot SC4] Caliburowanie na ekranie (14-15.08.2010, Warszawa)
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 16, 2010, 16:32:16 »
No bo bzdurą jest to, że ten cios zadaje tyle SG.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [zlot SC4] Caliburowanie na ekranie (14-15.08.2010, Warszawa)
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 16, 2010, 18:38:38 »
e tam po co blokować, łatwy do obejścia : P

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: [zlot SC4] Caliburowanie na ekranie (14-15.08.2010, Warszawa)
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 16, 2010, 21:12:50 »
Di (...) myślałem że będzie z Tobą łatwiej i będzie wyrównanie ale jednak nie było (...).

A ja jakoś wiedziałem, że nie będzie wyrównanie xD Szkoda, że nie ma filmików bo chętnie bym się pośmiał :)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [zlot SC4] Caliburowanie na ekranie (14-15.08.2010, Warszawa)
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 16, 2010, 21:42:48 »
Ale było w miarę wyrównanie. Lizard na Seckę jakoś 3:7, Voldo na CS chyba podobnie. Liber, nie pomyliłeś SC4 z Tekkenem 6? ;D

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [zlot SC4] Caliburowanie na ekranie (14-15.08.2010, Warszawa)
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 16, 2010, 22:33:54 »
No pisząc wyrównanie chodzi mi o wynik a nie o przebieg gry, ten był akurat wyrównany. No ale ok, może i było w miarę wyrównanie ale ja myślałem że będzie wyrównanie czyli nie 1:2 a 1:1 czyli tak jak powinno być;].
Tekkena przemilczę bo raz że i tak lepiej w niego grasz, dwa że grasz jakimś kangurem którego w ogóle nie kumam, trzy że to było pierwsze w co graliśmy a nie da się grać jak się nie potrafi robić juggli i gwarantów na lcd'ku:f, to było takie granie w tekkena jak granie setską przez pierwsze 20 walk, beż żadnych jf'ów setska to już nie setska, to zwykła znerwicowana dziwka z okresem i parasolką;D.

Panie "trzy ciosowa Ivy" PePe, masz rację że szkoda że niczego nie nagraliśmy, pewnie jak byś włączył tryb analizy to mógłbyś się trochę nauczyć oglądając moje walki + zobaczyłbyś trochę skillowego calibura i schylanie się pod ics'em na reakcję xD. A później mógłbyś włączyć swoje walki skądś tam gdzieś tam i się trochę pośmiać:). Ewentualnie mogłeś przyjechać, wtedy miałbyś ubaw po pachy jak byś nie mógł ugrać walki na 50;DDD.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: [zlot SC4] Caliburowanie na ekranie (14-15.08.2010, Warszawa)
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 19, 2010, 22:10:06 »
HHAHAHA Ringu z kąd masz zdjęcia załamanego Maleka, btw są jakieś foty z EBo. I jeszce jeden oftop: Czy będzie BAKA w tym roku bo z tego co się oriętuje to coś słabo.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: [zlot SC4] Caliburowanie na ekranie (14-15.08.2010, Warszawa)
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 20, 2010, 13:21:40 »
http://gallery.me.com/hendrikleist#101147&view=grid&bgcolor=black&sel=40/url

To było najlepsze zdjecie z całego eventu. Ja naturalnie na wszystkich zdjęciach powychodziłem jak retard próbując się nie śmiać xD

Co do tego 236B Sophie i CFa to chyba nie jest aż takie głupie jednak. Z tego co pamiętam, to podczas atakowania przeciwnika odnawia nam się SG więc nawet jak to zablokujemy to kara (-20) daje nam możliwość regeneracji SG. Na EBO Docvizzo mi zrobił CFa JFową parasolką, która też nieźle rozbija (nie wiem jak w SC4 ale w BD po 10 zablokowanych)

Głupie to są ciosy typu FC A+BBBBBBBBB Cervka, które odnawiają SG na bloku.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 13:29:31 wysłana przez Ring »