Autor Wątek: Mazurska Arena E-Sportu 2 powered by Mobile Vikings! (15-16.08.2015)  (Przeczytany 3341 razy)

Bunal

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Podczas Mazurskiej Areny E-Sportu powered by Mobile Vikings odbędzie się turniej Mortal Kombat X.
Na który chciał bym was serdecznie zaprosić. Informacje o turnieju na grafice, a o evencie na www.mae-s.it-life.pl


Duże podziękowania dla naszych partnerów!

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Mazurska Arena E-Sportu 2 powered by Mobile Vikings! (15-16.08.2015)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2015, 18:48:16 »
Mam pytanie - na stronie internetowej w Regulaminach jest informacja o tym, że zapisy na turniej Mortal Kombat X skończyły się 30 lipca, czyli 3 dni temu. Czy w takiej sytuacji nie mam szans już się zapisać?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2015, 18:53:33 wysłana przez Qjon »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Mazurska Arena E-Sportu 2 powered by Mobile Vikings! (15-16.08.2015)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2015, 20:57:22 »
Słyszałem że nie gracie w słabe gry  :kappa: :swag: :kappa: :swag:

Bunal

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Mazurska Arena E-Sportu 2 powered by Mobile Vikings! (15-16.08.2015)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2015, 22:08:24 »
Zapisy trwają do 05.08.2015r.
Planujemy jeszcze przedłużenie może tak o 2/3 dni, ale aktualnie do 05.08

Traitor

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Sankiatak
  • Skąd: Wasilków
Odp: Mazurska Arena E-Sportu 2 powered by Mobile Vikings! (15-16.08.2015)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2015, 16:57:44 »
Wysyłać hajs odrazu, czy dostanę jakieś potwierdzenie na maila czy cuś?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2015, 17:03:46 wysłana przez Traitor »

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Mazurska Arena E-Sportu 2 powered by Mobile Vikings! (15-16.08.2015)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2015, 18:48:16 »
Zapisy zostały przedłużone do 10.08.2015
Zależnie od ilości uczestników turniej zostanie rozegrany w grupach a następnie w drabince DE lub od razu w drabince DE.
Brak postaci DLC, Shinnok nie jest pewny. Gra będzie działać z najnowszą aktualizacją. Brak zbanowanych zagrań, postaci lub też map czy wariacji. Potwierdzenie na temat przelewu można dostać u organizatora, polecam kontaktować się przez fanpage. Do zobaczenia w Ełku :)

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mazurska Arena E-Sportu 2 powered by Mobile Vikings! (15-16.08.2015)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2015, 12:22:57 »
Szkoda, że 15 biorę ślub. Podskillowałem trochę w MKX i z chęcią bym wystąpił :)

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Mazurska Arena E-Sportu 2 powered by Mobile Vikings! (15-16.08.2015)
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 09, 2015, 16:20:23 »
Mam nadzieję że masz poukładane priorytety i pojawisz się na turnieju  :4d:

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Mazurska Arena E-Sportu 2 powered by Mobile Vikings! (15-16.08.2015)
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 15, 2015, 16:09:13 »
Chciałbym wylać wiadro łez i pomyj z powodu Ełckiego turnieju w Mortal Kombat X który się nie odbył. Organizatorzy, imiona i nazwiska pominę, od maja byli ze mną w kontakcie odnośnie ewentualnej pomocy w organizacji turnieju, komunikacja między mną a organizacją była trudna i zazwyczaj pytanie jednej strony było kontrowane pytaniem drugiej strony. W rezultacie firma w której pracuję złożyła przez moją osobę propozycję współpracy, my dajemy nagrody i zostajemy podciągnięci pod partnerów. Organizatorzy chcieli jednak całą rękę i stwierdzili że nagród nie chcą, chcą pieniądze, niestety nie dodali na co. Oferta partnerska została wycofana, organizatorzy nie informowali o postępie prac aż 5 dni przed turniejem dostałem informację że "Sony dało dupy" i sprzętu nie ma. Zamiast odwołać turniej, zwrócić wpisowe i przeprosić za kłopot, organizatorzy Mazurskiej Areny E-Sportu nikogo nie informując liczyli chyba że przywiozę sprzęt który magicznie wyczaruję i turniej się odbędzie. Dziś o wyznaczonej godzinie zawodnicy weszli na halę i okazało się że nie ma ani stanowisk ani żadnej rekompensaty. Organizator lekceważąco zapytał czy zabrałem ze sobą konsolę. Turniej w rezultacie się nie odbył, wpisowe nie zostało zwrócone a organizatorzy nie mieli przygotowanej żadnej lini obrony. Od Ełku i Mazurskiej Areny E-Sportu trzymać się z daleka. Sen o o FGC na wschodzie kraju raczej się nie spełni.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Mazurska Arena E-Sportu 2 powered by Mobile Vikings! (15-16.08.2015)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 15, 2015, 16:16:03 »
Zaspamuj im taką copypastą fejsbuka, może ktoś za to przynajmniej beknie :yogamarzenie: b

zombi299

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Olecko, W-M
Odp: Mazurska Arena E-Sportu 2 powered by Mobile Vikings! (15-16.08.2015)
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 16, 2015, 14:47:55 »
Trochę wstyd. Zwłaszcza, że to bliskie okolice mojej miejscowości.

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mazurska Arena E-Sportu 2 powered by Mobile Vikings! (15-16.08.2015)
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 20, 2015, 18:35:07 »
Chciałbym wylać wiadro łez i pomyj z powodu Ełckiego turnieju w Mortal Kombat X który się nie odbył. Organizatorzy, imiona i nazwiska pominę, od maja byli ze mną w kontakcie odnośnie ewentualnej pomocy w organizacji turnieju, komunikacja między mną a organizacją była trudna i zazwyczaj pytanie jednej strony było kontrowane pytaniem drugiej strony. W rezultacie firma w której pracuję złożyła przez moją osobę propozycję współpracy, my dajemy nagrody i zostajemy podciągnięci pod partnerów. Organizatorzy chcieli jednak całą rękę i stwierdzili że nagród nie chcą, chcą pieniądze, niestety nie dodali na co. Oferta partnerska została wycofana, organizatorzy nie informowali o postępie prac aż 5 dni przed turniejem dostałem informację że "Sony dało dupy" i sprzętu nie ma. Zamiast odwołać turniej, zwrócić wpisowe i przeprosić za kłopot, organizatorzy Mazurskiej Areny E-Sportu nikogo nie informując liczyli chyba że przywiozę sprzęt który magicznie wyczaruję i turniej się odbędzie. Dziś o wyznaczonej godzinie zawodnicy weszli na halę i okazało się że nie ma ani stanowisk ani żadnej rekompensaty. Organizator lekceważąco zapytał czy zabrałem ze sobą konsolę. Turniej w rezultacie się nie odbył, wpisowe nie zostało zwrócone a organizatorzy nie mieli przygotowanej żadnej lini obrony. Od Ełku i Mazurskiej Areny E-Sportu trzymać się z daleka. Sen o o FGC na wschodzie kraju raczej się nie spełni.


To tak jak za organizowanie eventu biorą się ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia. Całe szczęście, że tego dnia miałem ślub. Normalnie bym się wybrał na ten turniej. Jakby mi kasy nie oddali za przejazd i wpisowe to bym ją zwyczajnie z nich wycisnął. Tak więc dobrze, że nie pojechałem.