Autor Wątek: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]  (Przeczytany 25904 razy)

kosmo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: ŁWC
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 11, 2011, 19:24:31 »
Zeby nie bylo - Bursy to nie "ja" (3D user, 2D fun), ale moze i tak sie kiedys wybiore, bo 3 dni + taka spoko (po fotkach) miejscowka to cos fajnego :).
wiesz zawsze mozna podłączyć pod konsole jakies 3D ;) to raczej nie problem na bursie bo tam sie gra we wszystko. Nastepna bursa bedzie zapewne dopiero za rok nie wczesniej (tak przynajmniej powiedzial cieśmen jak rozmawialismy na ten temat)

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 11, 2011, 20:34:42 »
Mi się tam podobało, tylko oczekuje ze nastepnym razem bedzie jeszcze wiekszy hype na 3s,puzzle fightera i ofcoz Melty Blooda.
W ogole sorry guyz, ale chyba nie kojarze wszystkich co byli i ich nicki tu na forum wiec teges...
do nastepnego, bo spodobaliscie mi sie : *
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2011, 08:28:08 wysłana przez VanDarkholme »
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

mr_t

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • aka myrt
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: d
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 12, 2011, 00:38:46 »
No mnie niestety nie było niestety przykre sprawy rodzinne...
C miał taki humor bo ja nie zawitałem z moja myrtwóka :P i dlatego też impreza aka vip room się nie rozkręciła - nie będąc skromnym ;)

Slide trochę racji w tym jednak stare zloty były lepsze, wg mnie jakieś frakcje albo coś zaczęły się tworzyć na tych zlotach a i klimat się zmienił. Ja zawsze jak jechałem to na pierwszym miejscu była zabawa w znajomym gronie a dopiero później granie - które notabene też było for fun bo normalnie nie mam czasu na granie ani jakichś chęci siedzieć i samemu skillować ;)

C nie zniechęcaj się wszystkie wypady do wlocka zaliczają się do najlepszych jakie miałem ;]

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 12, 2011, 02:00:39 »
Nadrobiłem po części nieobecność na zlocie u Kaczilli^^ Mega Bursa, w niczym (poza niższą frekwencją) nie ustępowała poprzednim. Nawet telewizja była, o! Cieślakowi szacun za zorganizowanie eventu mimo odgórnych utrudnień, jakie tym razem się pojawiły. Naprawdę wielkie THX. Musi być kolejna Bursa, nie ma innej możliwości:) Nie było turniejów, to fakt. Zamiast tego można było sobie pozwolić na długaśne sesje sparringowe, sądzę, że każdy zdążył się nagrać za wszystkie czasy. Nie przeszkadzała mi taka forma absolutnie.

W Streeta 4 zagrałem prawie z każdym obecnym, w sumie chyba tylko GKS i Mace mi gdzieś umknęli. Z MvC ciut gorzej, bo początkowo wyszedłem z założenia, że i tak dla mnie MvC <<< SSF, więc wolałem czas poświęcić temu drugiemu, ale kurde... załączył mi się ogromny hype na Mahvela jakoś z biegiem czasu, więc też postarałem się zagrać ile się dało. Paru nowych Forumowiczów poznałem offline (Garg, Van), z czego się cieszę niezmiernie:) Jako, że turnieju nie było, to i nie będzie relacji, tak więc teraz prywata, która, gdyby była relacja, ograniczyłaby się pewnie do trzech zdań na krzyż:)

Guardian - ziom, tradycyjnie była zwała konkretna, na Bursie, przed i po. Dzięki za wyjazd, wspólne męczenie TKa i SFa, GoWa i prze.ebane krzyżówki w pociągu... ale najlepszy i tak był tekst z nekromantami ;D

Tejotl - miało być epickie 300 fajtów w SSFa, ale coś tym razem nie dobrnęliśmy do tylu:P W każdym razie dzięki za bicie, jak zwykle dobry klimat był. Nadal nie ogarniam Vegi, choć i tak jest o niebo lepiej niż dawniej. W trakcie naszych walk już parę rzeczy poobczajałem, teraz kilka sesji na practice i będzie git.

Snake - Wacho ma przezajebistego Boksera - o czymś nie wiem?: P Dzięki za konkretne spary w Streeta i przegięte naparzanie w Marvela do 7 rano prawie ;D Jak już wspomniałem, złapałem ogromny wkręt na tę grę. Potwierdzam, blokowanie masz obcykane całkiem fajnie:D

Ghetto - powiem krótko. SMAAAAAASH!!!! ;D Bez kitu, zielony (tudzież czerwony) ludek fajny jest:) Dzix za pogranie w Marvela, szkoda, że już w Streeta nie dało rady.

Kaczi - no w końcu coś się zagrało znowu. Wesoło i skillowo, czyli wszystko jak należy:)

TasTer - pierwszy raz coś więcej zagraliśmy niż turniejowe trzy walki. Dzięki dzięki, niesamowite rzeczy wyrabiasz czasem tą Ibuki. No i wogóle, już wiesz jak się powinno grać Ryu :D Wrzucaj foty koniecznie!

Pitrex i Mace - hehe, pozytywnie:) Żałuję, że nie sprawdziłem tej czarodziejskiej koli, zapewne miała moc nielichą:) Pitrex - potężny Bryan po raz kolejny mówię, że jestem pod wrażeniem. Dzięki za wspólny wypad na drugi najlepszy kebab w PL! Mace - szkoda trochę, że ani w Tekkę ani w Streeta nie pocisnęliśmy, ale to jest do nadrobienia.

Gargooletz - grałem Akumą, bo: a) lubię go bardziej niż 85% postaci w tej grze b) Boxer to jedna z tych postaci, których jak mocno by się nie lubiło, to i tak po pewnym czasie się znudzi i trzeba sięgnąć po coś innego:P

Szostak - dzięki za spary! Ogromną wiedzę nt. SFa masz, serio podziwiam:)

No to ten... no... do następnego:P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2011, 02:03:49 wysłana przez Wacho_VHO »

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 12, 2011, 06:54:06 »
ja chyba jestem jedynym ktory zaluje ze nie pogralismy nic turniejowo - zawsze jakaś większa motywacja ;)
ogólnie było git - zwłaszcza, że pojawiło się parę nowych ludzi
podziękowania dla Cieślaka i nie pozostaje nic innego jak czekać na zapowiedziane zmiany w formule zlotu no i pozdrowienia dla wszystkich dziadów z którymi grałem - z Wacho faktycznie rekord nie padł, ale wine biorę na siebie bo nocne granie kompletnie u mnie odpadało (ciężkie 2 tyg w robocie i stamina=0), sporo też sparów z Szostakiem - gdyby tylko nauczył się cancel'ować rekke w supera...
no i jeszcze przed wyjazdem udało się zagrać z Cieślakiem - dzięki też za te fighty

to czego teraz się obawiam to to, że ostatnio sporo tego grania było, a frekwencja systematycznie spada (wyjątkiem jest tur w MK, ale to troche inna bajka) - oby nie skończyło się na tym, że będą jedna-dwie okazje do pogrania w roku :(
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Zbanowany PiT

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Grasz w Tekkena? Nie postuj.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Funky_PiT
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 13, 2011, 12:04:10 »
a Slide to by chyba chcial podzielic ludzi na normalnych nerdow co to chca sie zajebac grajac z innymi pojebancami w gry ktore lubia w dobrej atmosferze libacyjnej, oraz dzieciaki jarajace sie "sceną" (to określenie samo w sobie brzmi jak parodia hahaha:D ), oraz tym co inni piszą na forum co by zgarnąć na "scenie" (haaaaaaaa) fejma xDD

ale ja wiem ze to nieprawda i ze wszystkiemu winny jest Tekken ;b


a pisalem juz ze kazdy kto nie gra w GG to n00b?

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 13, 2011, 13:53:37 »
gdyby tylko nauczył się cancel'ować rekke w supera...

Nie nauczyłby się bo się nie da : P

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 13, 2011, 16:39:32 »
no shit Sherlock! :P
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 13, 2011, 17:06:17 »
Da się, tylko jeszcze nikt nie umie:P

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 13, 2011, 17:15:48 »
Ja umiem: jak na wakeupie albo w block stunie zrobię rekkę pierwszą tak wcześnie, że nie wyjdzie reversalem, to robiąc drugą anuluję ją w supera d-: Najlepszy jest fakt, że anuluję ją jeszcze przed klatkami startupu.
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 13, 2011, 17:43:45 »
o, wypadaloby w koncu cos napisac ;p. bedzie w myslnikach jako spostrzerzenia :).
-bursa byla mega okej. nawet nie bylo tak zle ze bylo tak malo ludzi. kazdy gral w co chce i ile chce.
-piatekowo/sobotnia noc byla gruba :D.
-przepraszam za moj zalosny poziom w 3S. nie wiem co sie dzialo, nastepnym razem bedzie duzo lepiej. az dziw ze nie moglem nic ugrac makoto... za to kenem i chun bylo ok. nie wiem ocb ;<.
-guilty gear to najlepsza gra ever, az szkoda ze tak malo osob w to gra, ale wazne  ktos tam gra ;).
-moja millia ssie kule, chcialem zaczac ja mainiowac, ale bursa mi udowodnila ze nie w tym wcieleniu ;p.
-volcanic viper dalej dobrze dziala ;D
-baiken to szmata(siema jacek)
-riot stomp sola to nie taki zly cios, tylko ze sytuacyjny
-im wiecej sidewinderow w combie tym bardziej jest sie manly
-may zabiera ostry dmg(czesc sneju! ;*)
-faust cieslaka jest nie do zajebania ;D
-ucze sie grac zappa XD
-fajne gry na ordera ryu byly!
-van, koniecznie obczaj ta gre. polsce potrzebny jest chipp
-taster- venoma dalej obczajaj! postac bez slabych matchupow imo
-yun krilla jest straszny w pozytywnym tego slowa znaczeniu :)
-szkoda ze pogralem malo w tekkena, ale chyba piatkowe 5.0 mnie zaspokoilo ;f
-mvc3 jest awesome, jak kupie gre to sie szykujcie na wpierdl 8)
-urien smiesznie chodzi do przodu, nie sneju? ;fff
-twelwe to samo
-i q tez
-pitrex, nastepnym razem kmin bez zastanowienia! ;D

no i na koncu wielkie podziekowania dla cieslaka za organizacje, szkoda ze tak malo zagralem z faustem :(.
do nastepnego :). niewazne kiedy, wazne ze kiedys :).

cola z gatunku 'lucky strike' masakruje system. w biedronce mi sie taka trafila, serio xD.
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 13, 2011, 18:09:46 »
Zaczne skillowac GG odrazu po tym jak zrobie se sticka, i of coz jak zaczniesz w Meltana grac.
W ogole, mam nadzieje ze na nastepnym turnieju 3s beda same mirror matche Seanem, on tej grze tyle uroku dodaje :x
w sumie moj poprzednii post byl c***owy to zostawie tez jakies szatałtsy


Snake : za to ze chociaz próbował ogarniać MB i dał mi jakies nadzieje ( razem z Macem i jego banda)
i za to ze za kazdym razem sie wymigalem jak mnie prosil o granie w 3s'a

Mace : Meltan, 3s, puzzle fighter i w ogole k**wa wszystko, za kazdego peta po ktorym czul sie jeszcze gorzej niz sie czul spalonego. Makoto za malo rushowales i w ogole jej karakusa jakos nie wydawalo mi sie straszna, chyba za duzo ludzi skakalo w 3sie... naucz sie jeszcze uzywac 2x fukiage po SA2 i cos wymyslimy : P

Ekipa Mace'a (niestety zapomnialem imion) za ogolnie wszystko, a zwlaszcza puzzle fightera

Pitrex za to ze nauczyl sie nowego angielskiego slowa i agro za 3s'a

Krill za te pare rund, ktore w sumie nauczyly mnie juz prawie matchupu Dudley vs Yun bo zupelnie nie mialem z nim doswiadczenia

Szostakfm za gadki o Sirlinie i pouczanie mnie ciut w ssf4

Wacho ( nie jestem pewien czy Ty to ten Ty co mysle) za te pare gier ostatniego dnia w ssf4


W sumie jest tego wiecej, ale wypisanie reszty glupio by brzmialo wiec no hard feelings ; )

Moze na nastepny raz sie nawet naucze grac w jakas bardziej mainstreamowa pozycje zeby nie wyszlo na to ze gram tylko w 4 gry
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2011, 18:11:26 wysłana przez VanDarkholme »
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 13, 2011, 19:52:20 »
-may zabiera ostry dmg(czesc sneju! ;*)
:* Ale niestety ostry też zbiera (1.06 damage modifier robi swoje) :(

@Van - no, następnym razem na pewno pogra się już coś więcej i jakoś normalnie, tylko nie wiem czy Kohaku, bo Akiha, Satsuki i Mech-Hisui kuszą :P No i tym razem nie wymigasz się od 3s'a, my Ken is fucking hungry!

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa X [8-10 kwietnia 2011, Włocławek]
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 14, 2011, 20:34:40 »
Ja umiem: jak na wakeupie albo w block stunie zrobię rekkę pierwszą tak wcześnie, że nie wyjdzie reversalem, to robiąc drugą anuluję ją w supera d-: Najlepszy jest fakt, że anuluję ją jeszcze przed klatkami startupu.

lol musialem to przeczytac 3 razy zanim ogarnalem