Autor Wątek: Wakacyjne NIC xD  (Przeczytany 9832 razy)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 23, 2010, 23:17:50 »
Lol, nie w tym wypadku. Przecież Hyde Park na forum PE to najlepsze miejsce w internacie*.

*No dobra, zaraz za red tube'm.

Co do tej dyskusji - ja tam nie wiem, mi się wydaje że Afryka może tylko zyskać na tym mundialu.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 23, 2010, 23:21:41 »
Poza tym nigdzie nie napisałem że oglądanie piłki nożnej jest męskie a jej nie oglądanie jest nie-męskie.
Tu:
Cytuj
Czasem mam wrażenie że kumpluje się z ciotami a nie facetami bo nikt z moich kumpli nie ogląda Mundialu :o
TO JEST CHORE!!!

Ciota to przecież określenie na faceta... tylko takiego co daje się dymać w kakao. A co do określenia czy to męskie czy nie to pozostawiam każdemu z osobna. Ja osobiście nie użyłem wyrazu "męski" bądź "nie-męski", więc sorry...

PS. Ja konczę dyskusje, bo tematy typu Hyde Park i wzajemne obrażanie się czy łapanie za słówka to nie moja liga
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 23:24:17 wysłana przez Cambion »

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 23, 2010, 23:23:30 »
Cytuj
Łatwo, ba wręcz banalnie jest napisać "po co budować stadiony piłkarskie, olimpijskie, nakarmmy dzieci w afryce".

Może to banalne, ale takie jest rozumowanie każdego zdrowo myślącego człowieka  ;) To tak jakby ojciec miał w domu głodne dzieci, a wszystkie pieniądze tracił w kasynach i klubach Go Go, bo trzeba się bawić.   8)
Niestety jako, że świat jest daleki od normalności i niektórzy przyjęli to jako normę, wiele osób ma podobny do twojego patologiczny tok myślenia.

No to tyle mądrości ludowych na dzisiaj  :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 23, 2010, 23:50:30 »
Masz absolutną rację że takie jest rozumowanie zdrowo myślącego człowieka. Ale na pewno nie realnie myślącego człowieka. Pytanie tylko takie który z nich jest bardziej normalny (zdrowy) o czym jest ta normalność oraz czemu zastanawiam się nad takimi bzdurami ;d.

Powiem tak. Statystycznie 90% (statystyka wyssana z palca i na oko) ludzi żyjących normalnie powie tobie że masz rację.

Powie że zamiast tych stadionów można by było nakarmić dużo dzieci. Ale fajnie by było jakby te 90% ludzi zastanowiło się nad paroma kwestiami.

Niech nawet raz w roku jest budowany 1 stadion za 300mln euro (oczywiście rzadko kiedy jest taki budowany) to co to tak naprawdę da? po 3 dolary na każde dziecko w, tylko, afryce? Co to są te 3 dolary i co to tak naprawdę da?

Niech się zastanowią skąd są te pieniądze na stadiony. Przecież nie są one z ONZ. Czemu jakaś firma, w tym momencie klub ma oddawać swoje dochody. Są od tego dużo bogatsze instytucje. Czemu klub ma oddawać 250mln euro kiedy taki rząd stanów zjednoczonych woli wydać 2mld $ na jeden samolocik b2 w czasach pokoju.

Ktoś krzyknie, "niech dają!". No a ja się zapytam ilu z tych 90% zdrowo myślących wydaje chociaż 100 zł rocznie na ubogich, bezdomnych których nawet nie znają. Skoro uważają że firma może oddać to tym bardziej oni mogą. 100 zł na rok to niewiele.
Łatwo krzyknąć "dajcie", trudniej samemu dać ;d.

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 23, 2010, 23:53:15 »
A tag w ogóle, patrząc na to co się obecnie dzieje to jakimś cudem dobrze się dzieje po stracie głównych osób w rządzie xD
Snejqu, ty dalej siedzisz w HP na forum  PE?
Mnie tyle piłka obchodzi co Stefan z czarnobylskich mokradeł, ale czasem obejrzeć można jakieś lepsze spotkanie. Więc nie wiem o co wy się napinacie. Większość pewnie po 15 min. grania miała by dość.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 23, 2010, 23:59:58 »
No ja dalej ogólnie odwiedzam i udzielam się na forum PE. A dlaczego nie? Jestem tam od 2005 roku, miałem nagle przestać z tego powodu, że pojawiło się inne forum, które w dodatku poświęcone jest tylko bijatykom? ;]

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 24, 2010, 00:30:50 »
Cytuj
Poza tym zamiast dać dzieciom jeść to to kretyni budują stadiony. Co za świat
gdyby się miało wszystkie pieniądze wydawać na głodujące dzieci wszystkich krajów, zamiast na rozrywkę, to ten świat byłby pusty, nudny i najedzony. W takim pustym i nudnym świecie wzrosłaby tylko liczba samobójstw a ludzie nadpobudliwi czy inni z adhd i tak znaleźliby sposoby do tego by się trochę rozerwać, oczywiście z braku laku (czyli rozrywek) rozrywaliby się niekoniecznie w zgodzie z prawem, wzrosłaby liczba przestępstw w stosunku do tego co jest teraz i generalnie byłoby niekoniecznie sympatycznie.
Serio, wolę chyba ten nasz rozrywkowy świat zamiast tego mało realnego najedzonego;d. Wiem, jestem okrutny;b.

Viva niedożywienie, ratuje ludzkość poprzez kontrolę populacji i dostarcza rozrywki.

Co ty w ogóle właśnie napisałeś człowieku.

To:
"
gdyby się miało wszystkie pieniądze wydawać na głodujące dzieci wszystkich krajów, zamiast na rozrywkę, to ten świat byłby pusty, nudny i najedzony. W takim pustym i nudnym świecie wzrosłaby tylko liczba samobójstw a ludzie nadpobudliwi czy inni z adhd i tak znaleźliby sposoby do tego by się trochę rozerwać, oczywiście z braku laku (czyli rozrywek) rozrywaliby się niekoniecznie w zgodzie z prawem, wzrosłaby liczba przestępstw w stosunku do tego co jest teraz i generalnie byłoby niekoniecznie sympatycznie.
Serio, wolę chyba ten nasz rozrywkowy świat zamiast tego mało realnego najedzonego;d. Wiem, jestem okrutny;b."


I na prawdę nie wiem czego tu można nie rozumieć.

Łatwo, ba wręcz banalnie jest napisać "po co budować stadiony piłkarskie, olimpijskie, nakarmmy dzieci w afryce".

Równie dobrze można napisać "po co produkować filmy na miliardy dolarów rocznie, nakarmmy dzieci"

albo "po co produkować konsole i pisać gry, po co tworzyć, nakarmmy dzieci"

Można w te cytaty wcisnąć cokolwiek innego związanego pośrednio bądź bezpośrednio z rozrywką. Można wcisnąć tam dosłownie wszystko co jest z nią związane. Ale sorry, dla mnie to jest banalne, wręcz nieprzemyślane. Każda akcja tworzy reakcję, naprawdę bardzo łatwo jest krzyknąć coś kontrowersyjnego, trudniej się zastanowić czy to co niby miałoby załatwić na krótki czas jakiś problem nie spowoduje 10 innych problemów.

Celujesz kulą w płot ze swoją wypowiedzią, ja po prostu nie zgadzam się ze stwierdzeniem że głód i ubóstwo są składnikiem wielkiego balansu naszego świata bo nie są. A to skąd biorą się pieniądze na rozrywkę niewiele mnie interesuje, po prostu jestem przeciwny takim krzywym tezom ubierających luksus w szaty humanitarnej filozofii. Tego nawet czytać się nie da.

W jednym miejscu przyznam Ci jednak rację - ja też wolę nasz realnie rozrywkowy świat stadionów w którym żarcia jest pod dostatek a nawet więcej niż od tego smutnego gdzie brakuje - bo żyjąc w tym drugim ani ja ani Ty nie przeżylibyśmy miesiąca a na pewno nie byłoby możliwości wypisywania głupot w internecie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2010, 00:41:31 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 24, 2010, 00:59:19 »
Oczywiście że nie są składnikiem żadnego balansu, nigdzie tak nie napisałem. Są po prostu składnikiem i to nieuniknionym. A tezy choć momentami przejaskrawione nie są jakimś moim wymysłem.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 24, 2010, 20:10:40 »
Cziz, masz nareszcie coś fajnego w sygnaturze ;-) A tak apropo, będziesz w wakacje przyjeżdżał do Warszawy czy jednak nie?

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 24, 2010, 20:12:52 »
Przyjedz, przyjedz. Ringa dawno nikt w Calibura nie zbil :D

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 24, 2010, 21:09:49 »
No i niech tak zostanie ;] Pozatym mnie można zbić tylko tym ciosem: http://s12.photobucket.com/albums/a212/ringu-pl/?action=view&current=LKBC.mp4 ale jego nie ma w caliburze :P

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 24, 2010, 21:16:19 »
Ale rowerek jest karalny na drugi rowerek.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 24, 2010, 21:23:57 »
Haha, wpadne wpadne, na bank, jakiś czas temu nawet zacząłem trenować w calibe ale jakoś ostatnio mnie tak wzięło na gejo gira i szybko skończyłem xD. Ale coś tam potrenuje przed przyjazdem żeby chociaż jakiś opór stawić ; D.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 24, 2010, 21:51:28 »
Moze przyjedz na Ecchi?

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 24, 2010, 21:56:25 »
Odpada. I nie chce mi się wpadać na konwent i ten weekend już mam zaplanowany. Wpadnę pewnie albo pod koniec lipca albo na początku sierpnia.