Autor Wątek: Jesteś nowy? Przedstaw się :)  (Przeczytany 47361 razy)

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 21, 2009, 21:27:33 »
AKI -PAUL

23lata Wojtek,z serią od drugiej odsłony   a powiedzmy że prawdziwą grę rozpocząłem od DR.
Dlaczego Paul? Bo gram nim od zawsze a po za tym nie mam czasu żeby uczyć się kimś innym grać dzięki COMBU PRACA+ŻONA+SZKOŁA i nedługo DZIECKO.

Pozdrawiam

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 21, 2009, 22:38:03 »
Nev(Anna) :-)

Gram od drugiej części, na początku grałem Niną, do momentu kiedy w Time Release na pudle odkryła się Anna. Zafascynowało mnie, jak  można wyjść na arenę tak ubranym i kopać tak wysoko, nie przewracając się:-). Jest jedyną kobietą, której byłem wierny niezależnie od przeciwności losu czy tego jak stała w tier liście. Będziemy razem na zawsze.

Co do sukcesów, to najlepsze przed nami:-)

« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2009, 23:34:07 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 21, 2009, 23:16:58 »
Dość popularny temat jak widzę :P Niech wam będzie.
Łukasz 23 lata od paru miesięcy ukrywający się pod nowym pseudonimem SAMEWISE. Niecałe 2lata temu zmieniłem województwa Podlasię>>Kuj-Pom. Teraz jestem bliżej wawy i poznania ;D  Gram od 2części. Tryliony godzin spędziłem przy TekkenTagu a zacząłem "jarzyć" dopiero od T4. Od zawsze grałem mishimami a przestałem wraz z premierą T6. Teraz różnie ale głównie sieję straszna kapę chyba najsłabsza postacią czyli  Bobem ;D

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 22, 2009, 00:59:59 »
Michał aka gwiazdeczka z Poznania :O
Gram kilka lat. Na początku grałem Fengiem. Gdy jednak Tekken zaczął mnie nudzić, zacząłem grać mishimami i od razu gra nabrała rumieńców. Nawet gdy się przegrywa tymi postaciami, to wciąż ma się radochę z gry ^^. Niewielkie sukcesy były, ale liczę, że za jakiś czas będę mógł napisać w tym miejscu jakieś konkretne :)

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 22, 2009, 01:32:45 »
mateusz aka mace aka mejsu xd.
gram w bijatyki wlasciwie od bachora, jednak na powazniej bijatykami sie zaintresowalem dzieki soul caliburowi 2 i w sumie dzieki tej grze odkrylem ze naciskanie guziczkow z glowa moze byc calkiem ok. lubie grac praktycznie w kazda bijatyke, a moimi ulubionymi sa sf3:thirdstrike i capcom vs snk 2. co do tekkena, to gralem troche powazniej w 5, bylo sie na kilku turniejach, lecz pozniej jakos nie gralem w ta gre. w dr tez nie bardzo, ale tekken 6 juz mi zaczal bardzo podobac i juz gram wecej ;).
sukcesow zadnych nie mam, lecz dla mnie sukcesem jest to, ze z grania na granie, czuje jakis level up :)

aha i w sumie jesli chodzi o postac, to nie wiem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2009, 02:13:25 wysłana przez mace »
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

Sepkong

  • Moderator forum
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Sepkong_PL
  • Skąd: Wrocław
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 22, 2009, 02:02:15 »
ksywa Sepkong, imię Sławomir, ale znajomi mówią mi Sepek.

główna postać - Baek;
pierwsza styczność z Tekkenem? do PSX'a była dołączona płyta z demami, a tam Tekken 3 z dwoma grywalnymi postaciami - Xiajka i Edek. Potem jak najszybciej chciałem mieć pełną wersję. I tak się zaczęło - grałem we wszystkie Tekkeny od T3, ale na poważnie od piątki (wcześniej ta seria była po prostu jedną z ulubionych multiplayerówek).
-Czasy T5 to turnieje konwentowe, TekkenTej, dostawanie bęcków od lepszych od siebie. Ale też gadanie z ludźmi na temat gry - tu dzięki wielkie dla Camusa - spary z jego Steve'em dużo dały. Aha - wtedy to grałem Yoshkiem, Paulem i występowałem pod pseudonimem CBX.
-W DR było trochę lepiej. Nie pamiętam już dokładnie, na ilu turniejach byłem, ale: udało się wygrać jeden turniej w Dzierżoniowie zorganizowany przez Sola, w Tawernie było się w top8, a i na nSports#3 podczas EP6 w pierwszej 16.

btw - Gagarin to mój młodszy brat, zawsze był ode mnie lepszy w Tekkena, ale szósta część coś mu nie przypadła do gustu.

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 22, 2009, 19:38:44 »
Witam wszystkich!

Imię: Łukasz
Nick: Dae Draug
Wiek: 21 lat

Moja przygoda z Tekkenem zaczęła się jakieś 10 lat temu kiedy to na koloniach odkryliśmy z kolegami uroki szarpania w drugą część "Króla Żelaznej Pięści" na automacie, wydając przy tym prawie całe przeznaczone na wyjazd pieniądze :D
Potem pojawił się PSX, a pierwszą grą kupioną za odłożone kieszonkowe był oczywiście Tekken 3, mniej więcej wtedy poznałem też świetnych ludzi, z którymi gram w Tekkena regularnie, aż do dziś. Po jakimś czasie seria znowu zagościła w moim życiu, kiedy to na gwiazdkę dostałem wymarzone PS2 a wraz z nim TTT. Potem, naturalnie na konsoli zagościł T4.
Przez swój "masherski" okres grałem głownie Jun,Yoshkiem i Bryanem.
Wraz z pojawieniem się części piątej Tekkena nastąpił przełom.
Frame daty, juggle, podziwianie walk pro-graczy czy "chorych" combo-video.

Wtedy też wybrałem swojego main-chara: Asuke, którą grałem stanowczo również w DR'a (jednocześnie ogarniałem inne postacie, zwłaszcza Dragunova i Ganryu)
Wraz z najnowszą odsłoną Tekkena zabrałem się za nową postać: Leo jednak Asuka dalej pozostaje na pierwszym miejscu, i mam zamiar dalej męczyć się nią w T6 ;D ;D

Sukcesów na turniejach nie mam, byłem do tej pory tylko na dwóch.
Gram głownie ze swoim "teamem" i każda wygrana runda jest moim małym sukcesem :P
Mam nadzieje że będę pojawiał się na najbliższych turniejach.
Największą "tekkenową" satysfakcje przyniosło mi nakręcenie dwóch CV'ek do Leo i maile z pytaniami o tą postać jakie dostawałem po tym od azjatyckich graczy  :D  :D  :D  :D

To chyba na tyle.
Pozdrawiam Wszystkich!

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 22, 2009, 22:55:56 »
HateMe! w sieci, na żywo po prostu Hate.

Gram od 1,5 roku, lamie Jackiem, nie umiem wyrywać się z rzutów i łykam podcinkę Bryana. :(

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 23, 2009, 21:44:00 »
Blaugrana20 - Piotrek aka dromader
 W tekkena gram od 3 czesci ( mistrz osiedla mnie uczyl, potem zamienilismy sie rolami :P ) sukcesy ....zadnych z powodu braku kasy na wyjazdy na turnieje za  bycia nastolatkiem , a teraz z braku czasu (praca niestety w sobote  wtedy gdy turnieje sie zaczynaja ).Gralem  z Kapucha team Jelenia Gora  z Agnieszka Postrzech i jej bratem , z Agnieszka dostawalem z jej bratem rowno szlo :) od T3 gralem Jinem lecz w T6  glownie Eddy i tekkenowy Pudzian Marduk :) Lecz jeszcze  nie znalazlem postacie takiej jak Jin w T3  ale szukam  :)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 24, 2009, 10:52:22 »
Edit.
Hate:
Nadal nie napisałaś że jesteś moją dziewczyną!


Pisze:
Jestem jego dziewczyną :D

Dobrze że napisałaś bo zaraz każdy by się brał do rwania;].


No ale dobra, coś o mnie.
Kamil, aka Liber aka Cheese. Gram sobie w tekkenika od pierwszej części, od T3 gram w to na tak bardziej poważnie, a od T5 gram w to z ludzikami z internetu, z tekkenowym community znaczy się. Oprócz tekkenika do niedawna grałem w soula4 który niestety już się skończył, oraz w gejo gira (który też sie juz skończył) i trochę w sf4. Jeszcze wcześniej za czasów DC oraz PSX'a grywałem dużo w doa2, sb/sc1/2/3, mvc (i kilka innych crossoverów), pare czesci kof'a, garou, darkstalkers3, sfa3, troche mniej w sf3, rival schools, vf1/2/4 bla bla bla i jeszcze parę innych. W sumie grałem sporo w prawie wszystkie znaczące tytuły, byłem strasznym nerdem i miałem na to czas;].
Teraz czasu już jest dużo mniej, więc został tylko tekkenik i blazblue raz na 2 tygodnie.
W tekkeniku prowadzę Ali-san, Xio, Kazia, DJ'a.

Moim największym sukcesem jest to że jestem znany w światku calibura, kiedyś bardziej jako jeden z lepszych operatorów danej postaci, teraz bardziej jako jeden z lepszych cm mejkerów. Osobistym sukcesem jest również to ze udało mi sie nagrac nowatorskie cm do starego ttt oraz to ze w sc4 miałem monopol na cm'ki do dla setsuki:P. Sukcesem jest również to ze zrobilem prawdopodobnie najtrudniejsza rzecz jaka mozna zobaczyć na youtubie z jakiejkolwiek bijatyki, oraz to ze jestem legenda xbox live'a kiedy nawet nigdy nie mialem xboxa:P.

Na turniejowe sukcesy juz nie liczę bo na to jestem juz za stary:P.

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 24, 2009, 12:02:06 »
Dobra to teraz na poważnie ^^
Mateusz - JuniOr aka Blondi/VelurJanek ^^ prosto z Tekken Łódź Team.
Głównymi moimi postaciami są Alinka i King.
Gram od ok Tekkena 2/3 ale T1 nie jest mi obce, w skład bijatyk na których zaczynałem wejdzie jeszcze SoulEdge/SoulBlade, bloody roar i jakiś stary Street Fighter z automatu w "Kiosku na Rogu". Ominęła mnie zupełnie część TTT - gdzie nawet chyba nie wiedziałem że się pojawiła xD Na pierwszym turnieju pojawiłem się w Łodzi czyli moim rodzimym mieście, rozgrywanym w empiku w Manufakturze. Ale i po nim nie zabrałem się za grę. Dopiero turniej w poznaniu "Time To Play 1" pokazał mi co to jest tekken. I tak oto licząc gram niecałe 1,5 roku, llamiąc gdzie tylko się da i kiedy tylko się da ^^
W tekkenowych sukcesach za wiele wpisać nie mogę poza ostatnim turniejem (AOT) i umiejętnością losowania partnerów do drużynówki - tu dzięki dla matt'a i MTC za umilenie mojego pierwszego "poważnego" tura, pierwszym miejscem ^^
Za to mam kilka swoich życiowych sukcesów z których jestem zadowolony.
Wcześniej odniosłem parę zwycięstw na turniejach w Magic The Gathering i Quake 3.

#Liberty - za to ja jestem za młody na to żeby dostać piwo i fajki w sklepie, więc mam nadzieję że coś się jeszcze kiedyś uda ugrać ^^

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 24, 2009, 15:28:52 »
Kapucha Team Jelenia Góra... to były czasy. :) Bardzo dużo im zawdzięczam. :)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 26, 2009, 03:06:30 »

Pitrex

  • Gość
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 26, 2009, 13:31:53 »
No Zajman najs,najs ;d Gdzie wy sie tak bawicie ;d? ja tez chce xD

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 26, 2009, 15:20:34 »
Szymon "Big Boy aka g@mer" Bryan & Lars Łódź. W tekkena gram od 2 na PSX a na powachę od 5 wcześniej byłem mistrzem osiedlowym. Moim największym sukcesem zawsze jest wyjście z grupy na jakimkolwiek turnieju :P (niekoniecznie tekken) Mój pierwszy tur tekkena 5 na jakim byłem to był u mnie w ŁDZ w empiku manufaktura tekken 5 DR na PSP 1 walkę wygrałem lecz w 2 niestety mnie tenshi wyeliminowała :(. Dla rozrywki pogram w SF, VF, Blaz Blue, SC itd. Wcześniej prócz bryana grałem też Paulem Jinem, Devil Jinem, Asuką i Yoshem. Obecnie gram Bryanem i Larsem dopiero się uczę. Na zlocie u Cisa (brata Gajdy) w Opolu w sierpniu 09 dopiero dowiedziałem się jak się gra w tekkena
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2009, 15:27:05 wysłana przez gamer »