Autor Wątek: Jesteś nowy? Przedstaw się :)  (Przeczytany 47373 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« dnia: Grudzień 20, 2009, 15:05:08 »
Zarejestrowałeś się na forum, ale nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od tego tematu :)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2009, 19:20:49 »
Solo - Jarek - Lili (:

Tundra

  • Gość
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2009, 19:57:53 »
Tundra - Przemek (Kocham Sola i Lili muaa:* ) - Raven/Bob

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2009, 20:44:24 »
JuniOr - Mateusz - Jestem z łodzi, mam 15 lat i gram Kingą ^^

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2009, 20:45:59 »
Może coś więcej? ;) Od kiedy gracie, skąd jesteście, ew. jakieś sukcesy turniejowe (JuniOr - drużynowy Mistrz Polski w DR-a :D ) etc.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 20, 2009, 21:01:22 »
Tenshimitsu - Yoshek - Poznań

Sukcesy...? Udaje mi się czasami dość długo przeżyć Yoshkiem. ;)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 20, 2009, 21:11:12 »
No to ja też.
Cambion - Łukasz - Warszawa [A-Team] - gram "na poważnie" od 4 lat (a na nie poważnie od 7) - gram głównie słabym jak dziecko Mardukiem no i zaczynam Leo ;)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 20, 2009, 21:22:56 »
Di - Jakub - Warszawa [A-Team]

W bijatyki gram od ponad 5 lat. Zaczynałem przy SC2, przechodząc przez kolejne gry z serii. Po drodze bawiłem się trochę Pandą w Tekkenie, a od kilku miesięcy staram się grać w to "coś więcej". Grałem też trochę w Virtua Fightera (szkoda, że ta gra jest tak mało popularna), Guilty Geara i Street Fightera, ale bijatyki od Namco to moi faworyci, z Soul Caliburem 2 na czele.

Prywatnie studiuję na Politechnice Warszawskiej (obecnie 3. semestr informatyki) i udzielam korepetycji. W wolnych chwilach staram się - poza graniem - wspierać rodzimą scenę.

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 20, 2009, 21:28:28 »
Tokis[TLT] - Jakub Tokarczyk - Łódź. W Tekkena gram od TK3 na PSX, a na poważnie od T5, kiedy to poznałem resztę łódzkich graczy, i nie ukrywam że obok Civ4 jest to moja ulubiona gra! Podobała mi się w sumie każda część, bo Tekkena traktuje jako rozrywkę, a nie śmiertelnie poważną sprawę ambicji i zabiegania o zabłyśnięcie na scenie, więc listy tierów i hierarchia graczy w PL mnie nie interesuje. Sukcesy? Nie daje się już tak bić Gajdzie, czasem pokonam kogoś w DE na turnieju, postresuję też Ryana Harta Zafiną(słabsza od Mokujina! :) ). Słynę z gry "na jana" i używania 3 ciosów na pałę, za co nie cieszę się szacunkiem wśród lepszych graczy, do tego stopnia, że wzdrygają się podać mi rękę jeśli przypadkowo z nimi wygram. :o A na serio, więcej luzu i czerpania przyjemności z gry - jest jaka jest a ogranie przyjdzie z czasem.

Guardian

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Life is brutal, SO am I!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Guardian-TcT-
  • Skąd: Ja mam wiedzieć?
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 21, 2009, 00:41:58 »
Guardian[TcT]-Marcin-Big Player(wiem wiem trochę to dwuznaczne w moim przypadku :P)-Poznań
Urodziłem się w roku pańskim 1987 w mieście Poznań. Moje pierwsze kroki [...] :-X. W samego Tekkena gram od pierwszej jego odsłony. Na poważnie gram od części piątej kiedy to spotkałem moich dzisiejszych teamowych kolegów/koleżankę ;) W Tekkena gram bo uwielbiam tą grę  :-*. Swoich sił próbowałem chyba we wszystkich bijatykach w jednych szło mi lepiej w drugich gorzej jednak żadna nie przyciągnęła mnie do siebie tak jak "Turniej Żelaznej Pięści" ;D. Jakoś tak wyszło, że w każdą część gram bigami. Gram for fun więc nie patrze na to czy moja postać jest topem czy może ustawiono ją na samym dnie listy tierów. Jak gram? hmm... zawsze najlepiej jak umiem by nie przegrać 3 perfektami. Jedni mówią, że rzucam inni, że janie (Dębica) jeszcze inni, że gram na set upy, a ja się po prostu ciesze z gry i mam ich w *****(głębokim poważaniu).
Sukcesy... To, że na każdym turniej wyszedłem z pierwszej fazy rozgrywki xD

Pitrex

  • Gość
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 21, 2009, 11:00:57 »
Pitrex-Piotrek-Bryan
Moja przygoda z tekkenem zaczęła się już gdy miałem 7 lat(czasy tk3 :) ),grając w salonie konsolowym a później na psx,byłem "miszczem" osiedlowym do 2005 roku gdzie poszedłem na turniej T5 wtedy dostałem porządny łomot i stwierdziłem że zacznę w to grać ;) sukcesy hmmm..... 5 wygranych turów w tym jeden w Łodzi a reszta w Trójmieście (głownie turnieje konwentowe :PP),no to,to by było na tyle jeśli chodzi o mnie ;)

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 21, 2009, 13:39:22 »
Ryld-PL - Szczecin - Law, Bruce, Paul

Mieszkam, pracuje i studiuje w Szczecine, w TK gram na poważnie od części piątej i eliminacji do mistrzostw Polski (w Szczecinie było to chyba najlepiej zorganizowane, nie obrażając innych miast). Gram głównie dla tego, że uwielbiam Bruca Lee, no i strasznie lubię muay-thai, dodatkowo satysfakcje przynosi mi poprawianie swojego osobistego manuala. Jeśli chodzi o sukcesy to nie mam się zbytnio czym pochwalić, na turniejach zawsze wychodzę z grupy ale potem czegoś mi zazwyczaj brakuje żeby coś ugrać... Ostatnio gram głównie na online i strasznie mnie ta rozgrywka denerwuje :/
Jeśli chodzi o inne bijatyki to grałem jeszcze w VF5. Jeśli ktoś chciałby pograć na online to jestem otwarty na propozycje.

Pozdrawiam.

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 21, 2009, 13:46:11 »
Wacho-Tomek-Xiaoyu+ktośtam-Poznań
W Tekkena gram od 8 roku życia, zaczynałem pod koniec T2 (którego, nie chwaląc się, posiadam limitowaną edycję :D ), ale "świadome naciskanie przycisków" rozpoczęło się dopiero na T4 :) Wtedy to wziąłem udział w pierwszym turnieju (w poznańskim Media Markcie). Początkowo grałem Kazem, jednak oglądając walki Icka przekonałem się, że ta Xiaoyu (którą starałem się coś "rzeźbić" w T3) jednak coś potrafi i postanowiłem, że będę grał tak samo jak on! Era T5 to już poważniejsze granie, w tym czasie dołączyłem do TcT (dzięki Guardianowi). No i tak sobie pykam do teraz. Ogólnie lubię ambitne postacie, które dają maksymalną frajdę z użytkowania :) Sukcesy turniejowe? ... no dobra, 2. miejsce w turnieju drużynowym na Czech Fighting Games Championship 2k7:P

Damix

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 83
  • :DDD
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Damianzzz3
  • Skąd: Lublin
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 21, 2009, 15:25:48 »
Damix- Damian - DJ, Lars, Kaz, Hei.
Na poważnie zacząłem grać od T5,ponieważ miałem przerwę przy T4.Nie grałem wtedy z 3 lata i powróciłem do gry od T5 i gram Dejotem od T5 do T6 :D

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 21, 2009, 20:07:39 »
Komandos aka Super Big Boss ;)

Jestem z Gliwic. W Tekkena lamie od trzeciej części, poważniej zacząłem grać od T5. Grałem Asuką, wiec sukcesów żadnych nie było :P W T6 moja główna postać to Bruce, gram też innymi po trochu.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.