Autor Wątek: Regulamin forum - wersja beta  (Przeczytany 26188 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 03, 2011, 01:07:05 »
Jak nie, to ja się czepiałem jak dawaliście warny bez regulaminu xDD.

Inna sprawa że robiłem tak bo mnie to bardziej bawiło, niż oburzało;].


W sumie jakby nie patrzeć to między innymi przeze mnie jest ten regulamin za co przeciwników ów regulaminu przepraszam xD.

Aha, Łukasz, nie przesadzaj z tym Słonikiem bo jak pisze średnio kilka postów na tydzień to nie jest to taki problem nawet jeżeli łamie jakieś tam zasady. No i przypomnij sobie jak było na ggtp. Masa postów o niczym, flejmy, ch.je Pita i innych jakoś wtedy to Cię bawiło;]. No i jeszcze te Twoje kłótnie z Fujim które załatwialiście na forum zamiast w swoim pokoju jak normalni bracia xDDD, co tylko robiło jeszcze większy bałagan (nie mówiąc że mieliśmy z tego jaja ; D).

Więc nie róbmy z siebie świętych którzy z jednej strony na słowo ch.uj czy świński dowcip będą się tu oburzać i robić miny typu :OOOO. Gdzie z drugiej strony na każdym zlocie ta kultura gdzieś zostaje (chyba na siedzeniu przed komputerem) i spijamy się do nieprzytomności, rzucamy ku.wami na lewo i prawo i śmiejemy się z kolegów leżących we własnych rzygowinach ;]]].

No na prawdę ;]].

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 03, 2011, 01:31:51 »
Przejrzalem na szybko te dlugie posty i odnosze wrazenie ze troche zbyt powaznie podchodzicie do moderacji forum. Slon pisze posta raz na tydzien, a ponoc takie problemy. Po prostu dajcie warna czy tam cos, sygne olejcie (dopoki nie narusza pewnych granic), wszelkie dyskusje prywatne kierowac na PW pod grozna warna/bana i koniec piesni. To tylko forum @_@.

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 03, 2011, 02:43:46 »
Nic one nie wnoszą [sygny], no chyba że kogoś śmieszy słówko "fuck" albo jeden z najstarszych gifów świata, gdzie to murzyn przewraca się na bieżni.
Jakbyś uważnie przeczytał ten wątek to okazałoby się, że właśnie niejednego bawią, a ludzi, którym nie przypadł do gustu przepis o sygnach i avatarach jest więcej niż Ty+Hiryu (= 2).

Myślę, że tutaj nie chodzi o dobro ogółu tylko interes jednostki.

Mówisz to ty, ten, który jest tutaj modkiem. Liczą się dla ciebie jednostki? Jeśli tak, to sorry, ale nie ta posada.

"Tutaj", czyli w Twojej cytowanej wypowiedzi:
Cytuj
Nie wiem, jaki jest Słoń w realu, ale jeśli przynajmniej choć troszkę przypomina użytkownika z forum, to sorry, ale z takim człowiekiem długo nie wytrzymasz w realu. Na zlocie/turnieju, gdzie widzisz taką osobę maks dwa dni kilka razy w roku, to spoko, ale jeśli mam przebywać z nim codziennie, nawet na forum, publicznym, to powinien zaakceptować regulamin.

Uważaj Cieślak, dałeś się wpędzić w sprytną, przemyślaną prowokację..........
Lol. Użytkownicy są pytani o uwagi a ich sugestie nazywasz prowokacją. Nie traktujcie tego jak atak, ludzie mówią co im nie pasuje i liczą (przynajmniej ja) na przegłosowanie pewnych zagadnień lub przynajmniej jakąś elastyczność, kompromis.

Czy naprawdę nie rozumiesz, że po to macie dział TLT, żeby TLT mogło ze sobą rozmawiać ignorując konwenanse, a w działach publicznych, z definicji, wymaga się od ciebie takiej samej kultury wypowiedzi, jak ode mnie, Slide'a, Kota i wszystkich innych użytkowników?
Powinno tak być, jednak to co napisałeś śmierdzi hipokryzją z ust tego, kto na szałtboksie pisze "wyp*******j" w wysublimowanym dowcipie, wcześniej jako moderator ganiąc takie zjawisko.

Btw, proponuję osobom przeciwnym regulaminowi z troski o "klimat forum" i "nadużywających władzy modków" spojrzeć na to z innej strony.
Za przykład posłuży mój fail z warnem dla Apolona.
Brak regulaminu:
-mod popełnia błąd w ocenie sytuacji
-mod postępuje niesłusznie
-użytkownicy krzyczą "bezprawie, mod nie może karać bez regulaminu"
-mod odpowie "bez regulaminu mod karze wg własnego uznania/prawa precedensu/kursu zwyżkowego dolara ugandyjskiego"
skutkiem nieporozumienia, błędy, spięcia.
Jest regulamin:
-mod widzi zachowanie, które uznaje za karalne
-mod konfrontuje z regulaminem
-mod potwierdza, że użytkownik postąpił zgodnie z wyjątkiem w regule i nie może go ukarać
-mod ignoruje sprawę
-wszyscy są szczęśliwi.

Jak widzicie, wprowadzenie regulaminu tylko ułatwi wam przebywanie na forum. Regulamin w większym stopniu ograniczy modów, niż użytkowników. Jeśli zostaniecie ukarani, to tylko zgodnie z przepisem, który musicie najpierw świadomie złamać i czynnik "widzimisię" jest zminimalizowany.
Dobry przykład, słuszna uwaga. Regulamin jest potrzebny. Nie ma niejasności, wiadomo jak postępować, czego się wystrzegać, pozwala uniknąć niesprawiedliwości, niedomówień. Jednak ten konkretny regulamin wprowadza moim zdaniem kilka zbędnych ograniczeń dotyczących sygnatur i avatarów, na które zwracam uwagę, bo korzyść z takiego paragrafu odniosą nieliczni a większość na tym straci i to jest bez sensu..

Nie róbmy z igły wideł. http://megaslownik.pl/slownik/polsko_angielski/111532,nie+r%C3%B3b+z+ig%C5%82y+wide%C5%82

Nevan, nie wiem, czy wiesz, ale większość słowników jego robiona przez zwykłych użytkowników, więc nie wolno im wierzyć na sto procent. Proponuję ci polegać wyłącznie na takich serwisach, gdzie to wszystkim zajmują się osoby wykształcone, a nie tam pierwszy lepszy użytkownik kompa. Mowa tutaj o PWN: http://poradnia.pwn.pl/lista.php?szukaj=wid%B3y&kat=18
Nie chciałam wczoraj tego robić, tym bardziej, że Nevan mnie wyręczył, ale skoro uparcie ciągniesz tą farsę i musisz polegać na osobach wykształconych, to jako dyplomowany filolog specjalności 'językoznawstwo' pozwolę sobie wyprowadzić Cię z błędu, mam nadzieje - definitywnie, bo szkoda mi czasu na pierdoły. Obydwa wasze linki zawierają bezbłędne formy. Wyobraź sobie, że czasownik "robić" ma taką przypadłość, że jeśli go zaprzeczysz to automatycznie partykuła "nie" zmienia przypadek rzeczownika w wyrażeniu. Tym sposobem:

robić (biernik: kogo? co?) widły
nie robić (dopełniacz: kogo? czego?) wideł

Dla porównania:
robić z siebie idiotę
ale!
nie robić z siebie idioty

...
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2011, 10:03:05 wysłana przez olgotka »

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 03, 2011, 03:59:04 »
A gdzie jest Di??
Może by zajął jakieś stanowisko??

Ps. Liber stanowczo popieram twój punkt widzenia!! zresztą jeszcze raz powtarzam że to ty zasługujesz na GLOBALA, a modom dodam że to nie tak że wpycham swojego człowieka bośmy się parę razy nieźle pocięli !! Ale było minęło a szacunek pozostał, dziecinne przepychanki to były...

Komentować głupich argumentów nie będę ale albo większość się nie liczy albo ktoś tu się nie nadaje na Moda...

Ps2. Olga cicho!! Bo jeszcze się okaże że z nas wcale nie są tacy homo habilis (mi chyba szybciej do homo erektus'a)
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2011, 05:04:08 wysłana przez Velurian_TLT »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 03, 2011, 11:10:45 »
Uważaj Cieślak, dałeś się wpędzić w sprytną, przemyślaną prowokację..........
Lol. Użytkownicy są pytani o uwagi a ich sugestie nazywasz prowokacją. Nie traktujcie tego jak atak, ludzie mówią co im nie pasuje i liczą (przynajmniej ja) na przegłosowanie pewnych zagadnień lub przynajmniej jakąś elastyczność, kompromis.
Nie zrozumiałaś.
Czy naprawdę nie rozumiesz, że po to macie dział TLT, żeby TLT mogło ze sobą rozmawiać ignorując konwenanse, a w działach publicznych, z definicji, wymaga się od ciebie takiej samej kultury wypowiedzi, jak ode mnie, Slide'a, Kota i wszystkich innych użytkowników?
Powinno tak być, jednak to co napisałeś śmierdzi hipokryzją z ust tego, kto na szałtboksie pisze "wyp*******j" w wysublimowanym dowcipie, wcześniej jako moderator ganiąc takie zjawisko.
Czy słowo "hipokryzja" zmieniło znaczenie?
Cytat: Di
j) Wulgaryzmy są automatycznie cenzurowane. Jeśli jakieś przekleństwo nie zostało dodane do bazy na forum (słowo nie zostało ocenzurowane), to lista słów zostanie uzupełniona. Próba ominięcia cenzury (przez stosowanie BBCode) jest zabroniona - jeśli zaistnieje taka sytuacja, użytkownikowi zostanie zwrócona uwaga lub zostanie on ukarany ostrzeżeniem.
Po pierwsze: używam na forum wulgaryzmów z częstotliwością podobną do zmian prezydenta w Koreańskiej Republice Ludowo-Demokratycznej. Po drugie: zgodnie z omawianym tu regulaminem, "wyp*******j" nie jest karalne, przynajmniej w ograniczonych ilościach. Po trzecie, najmniej ważne, kontekst.

Podkreślę, ani moim, ani Cieślaka, ani Di, ani nikogo innego z ekipy moderatorskiej intencją nie jest narzucanie użytkownikom mickiewiczowej polszczyzny. Wolno k***a k***ą rzucić, jak się przy tym opanuje, i rzuci jedną na post. Potępiam nadużywanie wulgaryzmów, a nie używanie ich w ogóle. Jeśli inne wnioski wysnułaś czytając moje posty, to albo ja je źle napisałem, albo Ty zinterpretowałaś.

Cytat: olgotka
Dobry przykład, słuszna uwaga. Regulamin jest potrzebny. Nie ma niejasności, wiadomo jak postępować, czego się wystrzegać, pozwala uniknąć niesprawiedliwości, niedomówień. Jednak ten konkretny regulamin wprowadza moim zdaniem kilka zbędnych ograniczeń dotyczących sygnatur i avatarów, na które zwracam uwagę, bo korzyść z takiego paragrafu odniosą nieliczni a większość na tym straci i to jest bez sensu..

Po normalnych postach użytkowników dochodzę do wniosku, że wystarczy zdroworozsądkowe ograniczenie rozmiaru/treści. Waga nie ma takiego znaczenia, bo sam się uśmiechnę patrząc np na "Low-kick victory".

p.s.
Cytat: olgotka
tą farsę
a nie "tę farsę"?
peace, trzymajmy się rozmów o regulaminie ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2011, 11:13:55 wysłana przez Hiryu »
Moje pięści krwawią śmiercią!

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 03, 2011, 11:13:53 »
Myślę że Olga i Kamilek idealnie podsumowali cały temat.

Co do wulgaryzmów, to moim zdaniem nie ma sensu robić żadnych więcej ograniczeń, skoro i tak są już wygwiazdkowane. Coś za coś ;]
Nie róbmy z igły wideł. http://megaslownik.pl/slownik/polsko_angielski/111532,nie+r%C3%B3b+z+ig%C5%82y+wide%C5%82
Nevan, nie wiem, czy wiesz, ale większość słowników jego robiona przez zwykłych użytkowników, więc nie wolno im wierzyć na sto procent. Proponuję ci polegać wyłącznie na takich serwisach, gdzie to wszystkim zajmują się osoby wykształcone, a nie tam pierwszy lepszy użytkownik kompa. Mowa tutaj o PWN: http://poradnia.pwn.pl/lista.php?szukaj=wid%B3y&kat=18
Lol. xD

cieslak

  • Gość
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 03, 2011, 15:43:01 »
Panie i panowie, nie mam zamiaru dalej się kłócić. Di, jako admin, ustanowi ostateczny regulamin forum, a ja, jako modek, będę się go trzymał i działał, kiedy ktoś go złamie. Proste. Nie będę brał pod uwagę, co kto zrobił dla sceny, bo imo taka osoba niczym się nie różni tutaj na forum od zwykłego użytkownika, trzeba was traktować równo. Mi "takie" sygny przeszkadzają, ale jeśli regulamin zostanie w jakiś sposób zmieniony i będzie większy luz do nich, jednak mam nadzieję, że będzie granica, to jeśli właśnie ta granica zostanie przekroczona, upomnę, a jak to nie pomoże, dam ostrzeżenie. Nie mam zamiaru się "bawić" z niektórymi osobami, bo nie ma na to ochoty. Mam modka, więc będę działał jak na modka przystało. Chcecie luzackiego forum? Jeśli "luz" będzie zgodny z regulaminem, mi pasuje.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 03, 2011, 16:08:41 »
Jedna sprawa. Wyzej bylo napisane o "dobrze ogolu", a pozniej ze wazniejsza jest 1/4 osob niz 3/4 znajomych itp. Kazdy wie o co chodzi. A co jak to "3/4" odejdzie, tak jak prawie wszyscy odeszli z psxextreme forum bijatyk? Wiec jednak skupmy sie na dobrze ogolu i jezeli wiekszosc bedzie chciala, aby na drobne rzeczy przymykac oko, to moze tak zostac. Mowie o drobnych rzeczach, mnie tam rozne dziwne posty bawia o ile nie sa jakims smiesznym tanim wjazdem. Bo ja dalej nie wiem, w czym Slon moze przeszkadzac, poza moze sygna i kilkoma postami; ).

Trzymajmy dystans, nawazniejsza jest kultura i dystans. I wylaczenie zawisci, to jest chyba jeden z najtrudniejszych perkow ludzkich do zmasterowania (i mi sie zdazy..).

A wlasnie! A bo Snake w co drugim poscie podkresla, jaki Tekken jest kijowy i Tekkenowcy nie kumaja zone stuffow w 2D i w ogole! Ban! Joke Snake, zeby nie bylo i zeby bylo o czym pogadac, jak sie w koncu znow spotkamy ;-D.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2011, 16:12:45 wysłana przez Solo »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 03, 2011, 16:33:33 »
Ja na razie patrzę na to, jak rozwija się ten temat :) W związku z tym, że nie mam dużo czasu na moderację uważam, że moje zdanie nie jest tak ważne, jak niektórzy mogą myśleć, niemniej prawdopodobnie w trakcie weekendu znajdę czas na to, żeby wtrącić tu swoje 3 grosze.

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 03, 2011, 20:24:59 »
Jedna sprawa. Wyzej bylo napisane o "dobrze ogolu", a pozniej ze wazniejsza jest 1/4 osob niz 3/4 znajomych itp. Kazdy wie o co chodzi. A co jak to "3/4" odejdzie, tak jak prawie wszyscy odeszli z psxextreme forum bijatyk? Wiec jednak skupmy sie na dobrze ogolu i jezeli wiekszosc bedzie chciala, aby na drobne rzeczy przymykac oko, to moze tak zostac. Mowie o drobnych rzeczach, mnie tam rozne dziwne posty bawia o ile nie sa jakims smiesznym tanim wjazdem. Bo ja dalej nie wiem, w czym Slon moze przeszkadzac, poza moze sygna i kilkoma postami; ).

Trzymajmy dystans, nawazniejsza jest kultura i dystans. I wylaczenie zawisci, to jest chyba jeden z najtrudniejszych perkow ludzkich do zmasterowania (i mi sie zdazy..).

A wlasnie! A bo Snake w co drugim poscie podkresla, jaki Tekken jest kijowy i Tekkenowcy nie kumaja zone stuffow w 2D i w ogole! Ban! Joke Snake, zeby nie bylo i zeby bylo o czym pogadac, jak sie w koncu znow spotkamy ;-D.

Solo <ok> podpisuję się rękoma i nogami pod twymi słowami i niech to będzie mój ostatni post tu.

Ps. Czy musicie sobie docinać szukając błędów w wypowiedziach?? Olejcie to każdy je robi tyle że jedni częściej od drugich i każdy ma do nich prawo jeśli tylko nie robi tego specjalnie.

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 04, 2011, 17:23:47 »
Jak czytam te wasze wypociny to mi się słabo robi panienki.
Hiryu - czy ty jestes zbudowany z samych kompleksów?! Do kazdego bez mała walisz że jest rasistą, w tym temacie nabiłes czhyba najwiecej postów. A z tego wynika że to ty masz z nami jakis problem a nie reszta modów. Jak masz ambicje do spinek z za ekranu monitora i potrzebujesz posiadania władzy to pograj w czywilizację. Krew mnie zalewa podczas czytania 90% twoich postów. Nigdzie nie widziałem żebys napisał cos wartosciowego i zarazem z dystansem. Poza tym twoje "stanowisko" wymaga od ciebie jakiegos sposobu zachowania i myslenia, a z tego co widze obydwu rzeczy ci brakuje. Nie potrafisz niczego załatwić na spokojnie, już nie mówię o twojej zdolnosci kompromisowej. Wielki figofago z wielkim ePenisem i eEgo, znawca kultury i swiata, wielki intelektualista - niestety ten obrazek ciebie tu nie pasuje.
Żeby nie było jakiejs stronniczosci - ja cie po prostu nie lubie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2011, 17:31:43 wysłana przez JuniOr »

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 04, 2011, 18:34:50 »
pisz o regulaminie (tutaj) albo o tekkenie(nie tutaj). Pisanie na inne tematy ci nie wychodzi :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2011, 18:36:21 wysłana przez Hiryu »
Moje pięści krwawią śmiercią!

Slide

  • Gość
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 04, 2011, 20:41:40 »
Nie czytałem tego regulaminu, ale tak rzucając okiem to widzę konflikt między ludźmi od 3d a 2d. Najlepszym rozwiązaniem dać 2 regulaminy jedno na 2d drugie na 3d i każdy będzie zadowolony :P*





*nudne już są te kłótnie na backdashu, praktycznie w każdym temacie jakaś kłótnia...

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 04, 2011, 21:00:27 »
Nie wydaje mi się żeby rodzaj gry w jaką się gra miał wpływ na stanowisko, jakie zajmuje się w tej dyskusji :F Co do tego rozwiązania to mam nadzieję że żartjesz ;p

Slide

  • Gość
Odp: Regulamin forum - wersja beta
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 04, 2011, 21:15:19 »
Nie wydaje mi się żeby rodzaj gry w jaką się gra miał wpływ na stanowisko, jakie zajmuje się w tej dyskusji :F Co do tego rozwiązania to mam nadzieję że żartjesz ;p

dlatego dodałem gwiazdke po calej wypowiedzi. odechciewa mi sie czytac tematy w ktorych sa tego typu przepychanki. jeszcze nie widzialem zeby ktoras ze stron zmienila swoje stanowisko pod wplywem rozsadnych argumentow i nie chodzi tutaj tylko i wylacznie o ten temat.