Autor Wątek: Mortal Kombat X  (Przeczytany 96890 razy)

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #345 dnia: Kwiecień 26, 2016, 23:23:56 »
Z ciekawości, czego brakuje CSZ tak bardzo, że umieszczasz go w bot. 3?
Moje pięści krwawią śmiercią!

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #346 dnia: Kwiecień 27, 2016, 00:07:58 »
Brakuje mu dmg i midow z zasiegiem. Ma duzo ale nic dobrego poza blenderem w cornerze.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #347 dnia: Kwiecień 27, 2016, 12:00:31 »
Zgadzam się mocno. Kotala dałbym w A+ z racji magicznych combacków i świetnych stagger stringów. Alien jest moim zdaniem gdzieś między A+ oraz S. Gra nim to autopilot, jest proporcjonalnie słabszy gdy ready przeciwnika są dobre. Ma sporo problemów z hurtboxami, teleport Scorpiona potrafi whiffnąć gdy Alien kuca. Erron w wariacji Marksman może być wyżej, blockstringi równie dobre co Dvorah, słabsze możliwości konwersji, mimo to dałbym go wyżej. Zgadzam się z Sektorem, definitywnie najlepszy robot.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #348 dnia: Kwiecień 27, 2016, 13:33:37 »
Kolejnosc w tierach ma znaczenie :) dlatego alien jest na koncu w s a sonya na samym poczatku a+.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #349 dnia: Kwiecień 27, 2016, 13:38:20 »
No to teraz zgadzam się całkowicie. Myślałem że kolejność przypadkowa. Chciałem trochę podyskutować o Cassie ale w takim wypadku zgadzam się że bliżej jej do B. Chociaż zamieniłbym ją miejscami z Predatorem. Hunter w rogu :rzaba:

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #350 dnia: Kwiecień 27, 2016, 13:44:33 »
Przeciez pokazywalem Ci jak wyjsc z jego htb :P on jest tam glownie ze wzgledu na hqt.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #351 dnia: Kwiecień 27, 2016, 14:27:54 »
Nie wiem czy oglądałeś tutorial Foxa do Predatora. To co ja robiłem Hunterem jest easy w porównaniu do tego co on pokazuje. Mimo to, masz rację. HTB ma CSZ i Cyrax i da sie żyć.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #352 dnia: Maj 21, 2016, 15:33:56 »
Z racji tego, iz czasami mi sie bardzo nudzi postanowilem wyrzygac tier liste by me na dzien dzisiejszy. Nie wiem czy kogos to obchodzi ale wkleje bo czemu nie ;p


S : Mileena, Johnny Cage, D'Vorah, Alien
A+: Sonya, Jax, Kano, Takeda, Ferra Torr, Reptile
A: Shinnok, Kotal, Ermac, Kung Jin,  Sub0, Quan Chi, Cassie, Jacqui, Scorpion, Predator, Liu Kang, Sektor
A-: Kung lao, Erron Black, Leatherface, Jason, Tremor, Raiden, Smoke, Cyrax, Goro, Kitana, Kenshi
B+: Tanya, CSZ
Z: Borajczo

Hej. Ja pogrywam tak tylko od czasu do czasu więc nie jestem super zorientowany, a miałbym parę pytań - np. czemu Takeda jest tak wysoko? Z tego co kojarze po starcie gry był mega nisko, wszystko karalne itp. W jakiś patch'ach coś go zbuffowali? Czy miałem złe info? Może dorzuciłbyś jeszcze jakie warianty danej postaci są najlepsze/najpopularniejsze? Btw czy Kung Jin nie spadł już niżej? Raczej każdy kolejny patch go osłabiał? Jakby Ci się nudziło fajnie jakbyś rozwinął listę przy każdej postaci umieszczająć krótkie info o słabych i mocnych stronach i jakąś krótką taktyką jak grać daną postacią :)

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #353 dnia: Maj 21, 2016, 16:46:25 »
Takeda dostał masywne buffy jakoś w sierpniu 2015 (nie pamiętam timeline'u tych dzięsiątków patchy :reggie: ).
W XL został taki sam (chyba nawet jakieś minor bufy dostał), gdy w międzyczasie dużo starych topów zostało ponerfionych + jest po prostu dobry, bo ma stosunkowo szeroki wachlarz opcji pozwalający mu grać różnymi stylami gry (zoning, footsies, rushdown - co chcesz).

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #354 dnia: Maj 21, 2016, 22:40:09 »
Tak jak Qjon napisal, polatali mu mase dziur, dmg wyciaga bardzo dobry. Ma 7 klatkowe d1 i 12 klatkowe d3 z mega zasiegiem i pozwalajace na hicie jailowac. Raczej nie bede rozwodzic sie do kazdej postaci bo jak juz pisalem robilem to troche z nudow, a az tak mi sie nie nudzi :P Jakby ktos jednak mial pytania co do konkretnej postaci to chetnie odpowiem.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #355 dnia: Maj 22, 2016, 10:08:16 »
Oki. To proszę napisz coś o Johnny Cage. Jaki wariant jest optymalny, które ciosy najbardziej użyteczne i kiedy? No i jak najlepiej grać na Jacqui postaciami które nie mają teleporta,  wślizgu itp.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2016, 17:20:15 wysłana przez PePe »

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #356 dnia: Maj 23, 2016, 08:31:50 »
JC grany jest w Stunt Double oraz A-List. Obie wariacje dają mu świetny pressing(zwłaszcza A-List). Bardzo dobry poke w postaci d+4 który pozwala mu kucnąć pod masą ruchów. Stunt Double ma też dobry setup w rogu, bardzo trudny do zablokowania. Fajna postać, totalnie braindead jako A-List a mimo to skuteczny.