Autor Wątek: Komix  (Przeczytany 7342 razy)

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: Komix
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 01, 2012, 10:51:19 »
Thorgal=cudo teraz cała kolekcja stoi gdzieś w okolicah 800zł masakra ;]

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Komix
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 01, 2012, 11:02:45 »
Wydawnictwo hachette wypuściło komiksy Marvela, zaczęli od spider mana - twarde okładki i ogólnie nieźle się to prezentuje ale zero reklamy w tv itp. Szukałem u siebie ale lipa, w Żywcu nie ma ;/

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Komix
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 01, 2012, 11:37:05 »
Zaj - tutaj masz w komentarzach jakies info ze mozna telefonicznie prenumerate sobie zamowic:

http://wak.net.pl/mb_view-informacje-0-641~17-08-2012-08-2012.html
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Komix
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 01, 2012, 12:02:25 »
Dzięki, już tam ostatnio dzwoniłem itp.  ale w sumie chciałbym fizycznie kupować, spider man mnie tak nie interesuje jak wszystko co się wiąże z iron manem ;p
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2012, 12:04:14 wysłana przez ZajmaN »

_black_dragon

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Roketto_PL
Odp: Komix
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 25, 2014, 21:30:38 »
Dość dawno w moje ręce wpadł album "nowe DC. Liga Sprawiedliwych: Początek. Komiks, leżakował dość długo na półce, aż do dziś, kiedy naszło mnie na przeczytanie czegoś ciekawego. Od nowej genezy nie wymagałem zbyt wiele i nie liczyłem na scenariuszowe fajerwerki. komiks z dość dobrą fabułą, idealnie pasującą do klimatu JL, bez żadnych zwrotów akcji, czy podtekstach filozoficzny> ot, taki lekki i przyjemny. kreska jest niesamowita i można długo gapić się w te świetne rysunki bohaterów. Cały album oceniam 6/6.


nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Komix
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 26, 2014, 03:23:43 »
Z New 52 polecam zeszyty Justice League, są na tyle zróżnicowane że ciężko mi odczuć znużenie. Dobrze bawiłem się również przy Catwoman ale to raczej z racji ładnych rysunków i faktu że Selina eksponuje tyle ile może kiedy tylko może, fabuła jest tam na ósmym planie i nie należy do wysokich lotów ale z serii "ładnie narysowane" to definitywnie Catwoman mimo że cieszy się złą opinią jako całość. Suicide Squad ma swoje momenty ale głupota już przechodzi wszelkie granice a solowy występ Harley Quinn w jej zeszytach jest również na poziomie rynsztoku.
Co definitywnie mogę polecić to Superboy i Supergirl zwłaszcza w sadze H'el on Earth oraz zeszyty gdzie Supergirl wstępuje do korpusu Czerwonych Latarni. Nigdy nie byłem fanem Toperza i Nightwinga ale ze źródła jakim jest mój kolega wiem że "są spoko, polecam 7/10 "

Btw. Cieszy mnie że Power Girl odzyskała swój dawny kostium.

_black_dragon

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Roketto_PL
Odp: Komix
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 27, 2014, 14:59:19 »
No, ja już odpuszczam sobie drugi album JL, wolę skupić się na Batmanach i do uzupełniać  serię Detectice Comics i Batman. Szczególnie, że ta druga ma u mnie ogromnego plusa, za event "Miast Sów". Mam również nadzieję, że nie zawiodę się nowym originie SUpermana, chociaż jak zobaczyłem jego wygląd w Action Comics, to aż mi dupe ścisnęło.


Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Komix
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 22, 2014, 08:37:08 »
Ja ostatnio ograniczam ilość posiadanych rzeczy (sprzedałam swoją kolekcje WKKM) i kupuję tylko komiksy, które absolutnie zauroczą mnie grafiką - All New X-Men rysowane przez Stuarta Immonena to przecudo, polecam każdemu kto lubi mutantów i ładne obrazki ;)
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php