Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 50030 razy)

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Seriale
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 25, 2011, 13:14:29 »
Czy ktokolwiek oglądnął całego wilfreda ? Co możecie powiedzieć ?

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Seriale
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 08, 2011, 17:18:52 »
http://www.imdb.com/title/tt1844624/ jestem wlasnie po dwoch pierwszych odcinkach, gimme moar ._.


American Horror Story

Wczoraj zacząłem oglądać i od razu pochłonąłem pierwsze 5 epów :D Przy takich serialach tylko się człowiek wnerwia, że zaczął je oglądać zbyt wcześnie i musi teraz tydzień czekać na kolejne epy miast wciągnąć od razu całą serie...

Dobry klimat, pomysłów jak dotąd nie brakuje, cały czas coś sie dzieje, a kolejne zdarzenia układają się w coraz bardziej logiczną całość i to świadczy o mocy tego serialu.

Na początku sądziłem, że to nie może sie udać i taka stricte horrorowa konwecja będzie miała problem wytrzymać więcej niż 2-3 epy, ale jak dotąd trzyma się dobrze odpowiednio dozując kluczowe sceny nie spuszczając z tonu ani na chwilę i to mi się podoba :)

Polecam.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2011, 17:53:49 wysłana przez K' »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Seriale
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 13, 2011, 07:56:51 »
Właśnie skończyłem oglądać 4. sezon Dextera. Za tydzień oglądam kolejny, do tej pory robiłem sobie kilkumiesięczne przerwy pomiędzy sezonami żeby podbudować hype, ale tym razem nie wytrzymam.

JESUS FUCKING CHRIST.

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Seriale
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 13, 2011, 08:24:18 »
Ja po tym finale mialem dwudniowego mindfucka ;).
aka Di

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Seriale
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 13, 2011, 14:36:24 »
Właśnie skończyłem oglądać 4. sezon Dextera. Za tydzień oglądam kolejny, do tej pory robiłem sobie kilkumiesięczne przerwy pomiędzy sezonami żeby podbudować hype, ale tym razem nie wytrzymam.

JESUS FUCKING CHRIST.
Czwarty sezon jest bezapelacyjnie najlepszy. Teraz oglądam 6 sezon i oglądam na bieżąco odcinki, np dziś wychodzi 11 odc. Zaraz idę oglądać ^ ^  Szczerze mówiąc bardzo dziwny i nierówny ten sezon, no ale pod koniec...

Polecam serial The Walking Dead - na początku miałem mieszane uczucia, ale z czasem uświadomiłem sobie, że bardzo fajnie się to ogląda, wszedzie syf, puste ulice i pełno zombie ;]  odc do 2 sezonu wychodzą baardzo powoli

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Seriale
« Odpowiedź #140 dnia: Grudzień 13, 2011, 16:15:26 »
Cytuj
Polecam serial The Walking Dead - na początku miałem mieszane uczucia, ale z czasem uświadomiłem sobie, że bardzo fajnie się to ogląda, wszedzie syf, puste ulice i pełno zombie ;]  odc do 2 sezonu wychodzą baardzo powoli
A ja z kolei anty-polecam; na początku łapiemy megazajawkę, która uchodzi w trakcie pierwszego sezonu totalnie (6 odcinków) - z czasem twórcy tracą proporcje, za mało fajnych zombimomentów, za dużo cliche-amerykhańskich sytuacji. Liczyłem na drugi sezon, ale pierwszy ep rozczarował mnie totalnie, ciągnąc dalej te swoje banalne historyjki.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Seriale
« Odpowiedź #141 dnia: Grudzień 20, 2011, 21:21:39 »
Jestem po sześciu odcinkach drugiego sezonu The Walking Dead i muszę przyznać, że jest faktycznie słabo. O ile pierwszy sezon dawał nadzieje na fajny serial, tak to, co zobaczyłem do tej pory w drugim nadzieje te pogrzebało. Obejrzę resztę dla zasady, ale boję się, że zwyczajnie się wynudzę.

A kto z Was obejrzał ostatni odcinek 6. sezonu Dextera? Cambion? :) Jak wrażenia?

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Seriale
« Odpowiedź #142 dnia: Grudzień 20, 2011, 21:27:33 »
Właśnie dziś ściągnąłem. Jutro postaram się obejrzeć!

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Seriale
« Odpowiedź #143 dnia: Grudzień 20, 2011, 21:28:27 »
A kto z Was obejrzał ostatni odcinek 6. sezonu Dextera? Cambion? :) Jak wrażenia?
7 sezon bedzie miec naprawde dobra podstawe, ciezko bedzie to zepsuc. Chyba wszyscy dlugo czekali na ten moment. Troche za krotkie te sezony sa mimo wszystko ;/
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Seriale
« Odpowiedź #144 dnia: Grudzień 21, 2011, 11:34:29 »
A kto z Was obejrzał ostatni odcinek 6. sezonu Dextera? Cambion? :) Jak wrażenia?
7 sezon bedzie miec naprawde dobra podstawe, ciezko bedzie to zepsuc. Chyba wszyscy dlugo czekali na ten moment. Troche za krotkie te sezony sa mimo wszystko ;/
Teraz wiele się zmieni, oby nie na gorsze bo 6 sezon i tak dość słaby... też długo na to czekałem ale nie wiem czy samo ekscytowanie się tym wątkiem bez końca nie było by ciekawsze : P Bo to mój ulubiony wątek mam nadzieję, że nie popsują. Tak w ogóle to uważam ostatni odc za jeden z najgorszych jakie widziałem...

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Seriale
« Odpowiedź #145 dnia: Grudzień 21, 2011, 20:51:01 »
No po obejrzeniu ostatniego odcinka 6 sezonu Dextera, nie powiem ale zawiodłem sie tak jak liczyłem. Nastąpiło to czego chyba każdy się spodziewał.
Mam nadzieję, że 7 sezon będzie ostatnim, bo nie można przeciągać seriali zbyt długo gdyż stanie się to co z Lostami.


Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Seriale
« Odpowiedź #146 dnia: Grudzień 28, 2011, 23:21:28 »
Zapowiedziano jeszcze 2 sezony Dextera.


The Big Bang Theory w wersji białoruskiej: http://www.youtube.com/watch?v=Bw0XfWGrVCQ

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Seriale
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 31, 2012, 18:47:08 »
Oglądaliście mini-serial Black Mirror?

Cytuj
Black Mirror is a three-part television drama series created by Charlie Brooker. The series is produced by Zeppotron for Endemol. Regarding the programme's content and structure, Brooker noted, "each episode has a different cast, a different setting, even a different reality. But they're all about the way we live now – and the way we might be living in 10 minutes' time if we're clumsy."[1]
An Endemol press release describes the series as "a hybrid of The Twilight Zone and Tales of the Unexpected which taps into our contemporary unease about our modern world", with the stories having a "techno-paranoia" feel.[2] Channel 4 describes the first episode as "a twisted parable for the Twitter age".

Polecam - daje do myślenia (zwłaszcza pierwszy odcinek).

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Seriale
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 31, 2012, 19:02:03 »
Boardwalk Empire zapowiada się tłuściutko. Buscemi i ten kolo z Funny Games robią robotę.

EDIT: Z góry przepraszam, ale Nucky Thompson to k***s.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2012, 00:50:10 wysłana przez HiKrush »
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Seriale
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 13, 2012, 15:48:12 »
Obejrzałem w końcu ostatniego Dexa, sam sezon w sumie średni (tzn. ogólny pomysł dobry, tylko jakoś strasznie mało clutch sytuacji), ale zakończenie mnie zamurowało.:-X Szkoda że następną serię obejrze dopiero w grudniu. :[