Autor Wątek: SSF4 dyskusja ogólna  (Przeczytany 486106 razy)

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2475 dnia: Październik 17, 2013, 03:31:47 »
User Wengrzyn zas mial problemy i jechal po ludziach daaamn zas mnie zabawa omija

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2476 dnia: Październik 18, 2013, 07:47:02 »
Wilku, Ty kiedyś chciałeś mieć dwa dyski w konsoli, zmieniać je itp, jak to zrobiłeś (udało się w ogóle)?
Trochę późno to zobaczyłem, ale na forum już o tym pisałem jeszcze wcześniej więc LINK
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Stajsik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Insert Coin.......
    • Zobacz profil
    • Email
  • CFN: Stajsik
  • Gamertag: Stajsik
  • PSN ID: Stajsik
  • Skąd: Kaszuby-Trójmiasto
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2477 dnia: Październik 25, 2013, 14:21:32 »
Więc plotki i spekulacje okazały się potwierdzone. Kosztem nieokreślonej jeszcze redukcji damage'u w USF4 będzie dostęp do obydwu ultra combosów jednocześnie. Diametralnie pozmienia to gameplay wielu postaci, gdy już zapełnią revenge gauge. Co do tego to, nie ma dwóch zdań. :) Ale jedna rzecz mnie zastanawia teraz. Otóż:

W sumie to na dzień dzisiejszy nie wiadomo do końca jakie będą ostatecznie zmiany poszczególnych zawodników oraz jaki będzie w ogóle potencjał nowych postaci. Ale czysto teoretycznie, biorąc pod uwagę postacie, takimi jakimi są wersji AE2012; to jak myślicie, dla kogo z całej stawki dwie ultry naraz to będzie największy buff?



No i jeszcze ten "red focus". Zupełnie nie wiem, co o tym myśleć.
Pozdrawiam.
Witek

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2478 dnia: Październik 25, 2013, 14:25:58 »
Dla podwojnej ultry buff bedzie napewno piękniej wygladac dla zangiefa, ale to tez zalezy od tego jak bardzo mniejszy dmg bedzie zadawac ultra z podwojnej.
Akuma, Fei Long i Cammy napewno z tego nie ucierpia :kappa:
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2479 dnia: Październik 25, 2013, 15:09:33 »
Ciekawe, jakie os'iki ludzie wymyślą z dwoma ulterkami :D

Fireball game pewnie dodatkowo ucierpi, bo teraz niemal każda postać będzie mogla mieć w rezerwie antifireball ultry bez straty tej main, combowalnej ultry.

Stajsik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Insert Coin.......
    • Zobacz profil
    • Email
  • CFN: Stajsik
  • Gamertag: Stajsik
  • PSN ID: Stajsik
  • Skąd: Kaszuby-Trójmiasto
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2480 dnia: Październik 25, 2013, 15:27:52 »
Dużo pomoże to postaciom, które maja obydwie ultry w miarę użyteczne, jak np. Adon, Abel czy Chun Li(że o Genie już nie wspomnę, ten to dopiero będzie sobie mógł opcji pozabezpieczać różnych:)) Dudley i Cody na przykład, za wiele na tym dodatkowym wyborze nie skorzystają. Tak samo jak Balrog i Honda, których U2 na tę chwilę są bezsensowne.

Druga sprawa, na ile będzie to opłacalne, gdy nie wiadomo jakie będą obrażenia, po okrojeniu. 80%, 60% , a może i jeszcze mniej nominalnego damege'u.
Pozdrawiam.
Witek

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2481 dnia: Październik 25, 2013, 16:47:28 »
1f Ultra graby nie są bezsensowne, po prostu mają inne zastosowanie i powinno się ich inaczej używać niż Ultr grapplerów, Stajsik. Akurat w przypadku Roga czy Hondy U1 mają wyraźnie szersze zastosowanie, dlatego ich U2 schodzą na margines (sam gram postacią z ultrą będącą 1f grabem, mając też do dyspozycji Ultrę przechodzącą przez fireballe i kombowalną, i wcale nie uważam, że ta wcześniejsza jest bezsensowna).

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2482 dnia: Listopad 25, 2013, 04:20:13 »
Nie wiem w sumie czemu, ale wpadł mi dzisiaj taki pomysł do glowy, więc stworzyłem listę 10 moim zdaniem najlepszych polskich graczy w tą grę w przeciągu całego jej istnienia. Jest to lista trochę subiektywna, ponieważ nie brałem pod uwagę jedynie osiągnięć turniejowych, ale też to jak dana osoba gra/grała według mnie (oczywiście opcja komentowania jest open :potter:). Mimo wszystko starałem się być jak najbardziej obiektywny. Nie ukrywam, że to jaki poziom dana osoba prezentuje obecnie (albo czy w ogóle jeszcze gra) też miało w tym spore znaczenie. Przy końcowych miejscach miałem trochę dylematów, mając w głowie takich graczy jak GKS, Cieślak, Fazza, Wilku, czy Bladyszy no ale koniec końców jest tak jak jest, możliwe że jeszcze coś zmienię. Ofkors lista niekoniecznie musi być odzwierciedleniem tego jak to wygląda w chwili obecnej i w tej konkretnej wersji gry, takie coś byłoby raczej ciężkie ze względu na to, że wiele spośród branych przeze mnie pod uwagę osób już nie gra/zbyt dawno miałem okazję z nimi pograć/nie grałem nigdy. Co do samych wyników - pisałem wszystko z głowy (tak, numerki Burs i miejsca zajęte na nich przez poszczególne osoby też - thank you based autism), więc jakbym o czymś ważnym zapomniał, to dzięki za przypomnienie. Dawać feedback. 8)

Lista

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2483 dnia: Listopad 25, 2013, 10:49:50 »
Żyleta madafakaz  :rejwy: :rejwy: :rejwy:

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2484 dnia: Grudzień 04, 2013, 13:33:05 »
Jou, braci.

Nakupiliśmy we wsi Strit Fajterów, łącznie pięciu chłopa, i potrzebujemy wsparcia merytorycznego, bo chłopaki się zabrali za granie nie na żarty.

Ja tam jakieś fundamenty mam, potrafię wytłumaczyć linki, cancele, super cancele, focusy i takie podstawy, ale jeżeli chodzi o grę konkretnymi postaciami, to nie mam kompetencji. Czy udałoby się Wam potworzyć jakieś proste przewodniki po podstawach grania Ibuki, Akumą, Sagatem i Feiem? Na tą chwilę nimi właśnie chłopaki ogarniają, a ja ciula o nich wiem. Jakieś tam, wiecie, bnb, anti airy dobre, podstawy technolodżi, czy co tam jest potrzebne na poziomie wagi lekko pół śmiesznej. Z góry dzięki :)
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2485 dnia: Grudzień 04, 2013, 13:36:28 »
Coś na poziomie poradnika Sakury dla Oxvy mogę przygotowac dla sagata. Wieczorem postaram się ogarnąć.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2486 dnia: Grudzień 04, 2013, 13:42:21 »
Byłoby grejt, bo Dziki się soli, że siedzi na practisie, a i tak mu nie idzie lepiej :P
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Kejim

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Kejim
  • Skąd: Krak�w
  • Steam ID: Kejim
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2487 dnia: Grudzień 04, 2013, 13:43:08 »
Jou, braci.

Nakupiliśmy we wsi Strit Fajterów, łącznie pięciu chłopa, i potrzebujemy wsparcia merytorycznego, bo chłopaki się zabrali za granie nie na żarty.

hah  teraz można w krakowie ranbaty robić :kejim:
:kejim:

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2488 dnia: Grudzień 04, 2013, 14:10:16 »
Nie będę jedynym "tekkenowcem" który się za syfa bierze, będę mieć z kim scrubkowac :D
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2489 dnia: Grudzień 04, 2013, 14:11:26 »
To do roboty, Kejim. :^)

Mi się pisać nie chce, ale mogę nagrać ghetto video tutoriale do Akumy i Feia i wrzucić na jutuba, może Qjon zrobi do Ibuki-chan.