Autor Wątek: [MvC3] Online  (Przeczytany 19622 razy)

YattermanG

  • Gość
Odp: [MvC3] Online
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 13, 2011, 13:37:14 »
Czy ktoś z forum ma gamertaga Mr Jim PL ? Dosyć wysoko stoi w rankingowych i chętnie zagram player matche, w sumie i tak wyślę mu zaproszenie dzisiaj.

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Online
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 13, 2011, 14:57:49 »
Zaproś go również na forum.

Ja właśnie kończę grę online, bo oddałem sticka Krillowi i został mi tylko taki który po 2 sekundach trzymania bloku resetuje się (hello Wacho ;D - będzie dobry na trening :D)

YattermanG

  • Gość
Odp: [MvC3] Online
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 13, 2011, 15:05:14 »
Zaproszę i miejmy nadzieję, że się nie wystraszy wywodów CheeeseOfTheDay o tym ile klatek ma skok czy blok podczas skoku zresztą sam nie wiem o co chodziło, nieważne.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Online
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 13, 2011, 17:09:06 »
Czemu miałoby to kogokolwiek wystraszyć?

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Online
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 13, 2011, 17:12:26 »
Cytuj
Dosyć wysoko stoi w rankingowych

Dość wysoko tzn jak wysoko ?

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Online
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 13, 2011, 21:27:58 »
Zaproszę i miejmy nadzieję, że się nie wystraszy wywodów CheeeseOfTheDay o tym ile klatek ma skok czy blok podczas skoku zresztą sam nie wiem o co chodziło, nieważne.

Haha, jak to o co chodziło? O matematykę na poziomie podstawowym xxD.

A Mr Jim PL to mój ziomek (i jeden ze starych sparing partnerów we wszystko;]) który sobie mieszka 3 bloki dalej xD. Ale z tego co wiem to on teraz w graniu siedzi głównie dla acziwmentów więc pewnie trzepie na onlajnie żeby wszystkie zdobyć sprzeda gierkę i weźmie się za kolejną żeby w rankingu nie spaść : P. Chyba że coś się zmieniło i znów się wziął za bijatyki ; O.

YattermanG

  • Gość
Odp: [MvC3] Online
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 13, 2011, 21:41:33 »
Właśnie miałem pisać że ten mrjim gra dla achivmentów ale ma dużo calaków trudnych do zdobycia też w bijatykach ogólnie ma 270tyś. W marvelu ma 910 GS czyli zrobił chyba wszystko oprócz tych downloadable contentów za które dopiero achivy będzie można zdobyć.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Online
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 13, 2011, 21:53:54 »
no właśnie dlatego nawet nie ma jak do niego wpaść i w coś pograć jak za dawnych czasów bo jak rok temu u niego byłem to zamiast partyjki na dzień dobry było "o fajnie ze jesteś zrobisz mi w sf4 kilka combosow bo mi brakuje do acziwa" : FF

ornit

  • Gość
Odp: [MvC3] Online
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 13, 2011, 22:18:42 »
no właśnie dlatego nawet nie ma jak do niego wpaść i w coś pograć jak za dawnych czasów bo jak rok temu u niego byłem to zamiast partyjki na dzień dobry było "o fajnie ze jesteś zrobisz mi w sf4 kilka combosow bo mi brakuje do acziwa" : FF
facepalm:D

@YattermanG -> nie sądze aby do 1000 wymagane było DLC...gdzies czytałem, że dochodzą misje treningowe i ktos kto ma problem z aktualnym a będzie chciał wyciągnąć 1k to może zamiast nich zrobić kilka łatwiejszych z DLC...

YattermanG

  • Gość
Odp: [MvC3] Online
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 13, 2011, 22:48:31 »
Rzeczywiście nie są wymagane wydawało mi się że jest achiwment za zebranie wszystkich tytułów do licencji, a cześć z nich odblokowujemy za pokonywanie A.I.(lol) w shadow battle.