Autor Wątek: [Iron Man] Combos  (Przeczytany 1965 razy)

Slide

  • Gość
[Iron Man] Combos
« dnia: Luty 21, 2011, 15:01:19 »
Filmiki, opisy combosów

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz

Never give up no matter how bleak your situation is.

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: [Iron Man] Combos
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2011, 12:50:41 »

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: [Iron Man] Combos
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2011, 21:54:04 »

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: [Iron Man] Combos
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2012, 16:49:05 »
Już nikt nie kocha Iron Mana ?:P
Ja ostatnio dopadłem się do umvc 3 znowu, pożyczając konsolę na tydzień :P
patrzyłem na tego Iron Mana i stwierdziłem że to za ciężka postać ale nie poddałem się i coś tam kombinowałem.
O to co udało mi się zrobić mając taki team ( Nemesis , Iron Man , Iron Fist ) zaczynając oczywiście combo od Iron Mana :D
Comba w rogu:
1. j.S cr.L, cr.M,H,S ,air M,M,H:d:+H,S ,Smart bomb L otg + Nemesis Rocket Launcher ( asysta gamma ), S, air M,M,H,:d:+H,S ,Smart Bomb otg + Iron Fist Rising Fang ( asysta gamma ), Replsor Blast H z wybuchem ( Repulsor Spread ),  :srk_dp: :atk: :atk:  lub  :srk_qcf: :atk: :atk: - około 800k - 820k dmg w zależności na jaką postać i jak trafi.
2. cr.L,cr.M,s.H fly, air L,M,M,H,:d:+H,S, cr.M,s.H,S air M,M,H,:d:+H,S ,Smart bomb L otg + Iron Fist Rising Fang, Repulsor Blast H z wybuchem ,:srk_dp: :atk: :atk:  lub  :srk_qcf: :atk: :atk: - od 700k dmg w górę.
3.  cr.L,cr.M,s.H fly, air L,M,M,H,:u:+H,S, j.M,j.H,j.:d:+H, cr.M,s.H,S air M,M,H,:d:+H,S , Smart Bomb L otg + Iron Fist Rising Fang, Repulsor Blast H z Repulsor Spread, :srk_dp: :atk: :atk:  lub  :srk_qcf: :atk: :atk: - 700k w górę. Działa przedwszystkim na bigi i to nawet na środku areny. Na inne postacie nie chce za bardzo siadać bo timing jest strasznie z dupy albo po prostu Iron Man nie trafia i następuje recovery.
Wiem że te comba dupy nie urywają ale fajnie wyglądają i nie są zbyt ciężkie do zrobienia. Zapraszam do testowania i krytyki :P

Never give up no matter how bleak your situation is.