Autor Wątek: [Morrigan] Dyskusja ogólna  (Przeczytany 1687 razy)

Slide

  • Gość
[Morrigan] Dyskusja ogólna
« dnia: Luty 21, 2011, 14:57:47 »
Dyskusja na temat postaci - historia, smaczki, matchup itp.

Slide

  • Gość
Odp: [Morrigan] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2011, 17:46:05 »
1. Czy Morrigan to postać ładująca pasek hypera?
2. Słyszałem, że jedna z asyst bardzo dobrze sprawdza się do ładowania paska hypera. Pytanie która?
3. Dlaczego nikt nią nie gra, przecież to taka fajna sucza :D?
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 17:49:06 wysłana przez Slide »

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: [Morrigan] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2011, 18:16:38 »
1. Samymi combosami i stylem gry? Nie jestem pewien, ale jednak jej hypery są całkiem przydatne więc raczej troszeczkę paska sama zjada.
2. Dobrze się sprawdza? :P Przecież tylko do tego służy. Chyba tak dużo tych asyst nie ma, żeby nie moć sprawdzić ;P Dark Harmonizer
3. Flash nią gra.

Slide

  • Gość
Odp: [Morrigan] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2011, 19:25:53 »
Nie zawsze mam czas sprawdzić, a siedząc i nudząc się (np. poza domem na uczelni itp.) chociaż dowiem się z forum

YattermanG

  • Gość
Odp: [Morrigan] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2011, 20:17:39 »
Wg mnie biedna  jest ta asysta ładująca pasek, mając do wyboru tyle świetnych ofensywnych asyst nie wyobrażam sobie jak mógłbym grać morrigan dla tej asysty.

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: [Morrigan] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2011, 20:26:35 »
No to dowiesz się jeszcze, że jest to strasznie chamska asysta, bo Morrigan można uderzyć tylko do momentu aż wyciągnie przed siebie rękę. Potem jest już niewrażliwa, więc czasu na karę jest strasznie mało -> jest bardzo bezpieczna.
W połączeniu z air exchangami i jakąś dobrą bateryjką można produkować pasek jak szalony (sama asysta buduje chyba niecałą 1/3).

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [Morrigan] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 24, 2011, 12:18:44 »
Nie zawsze mam czas sprawdzić, a siedząc i nudząc się (np. poza domem na uczelni itp.) chociaż dowiem się z forum
http://wiki.shoryuken.com/Marvel_vs_Capcom_3 ;] Naprawdę zawsze warto zajrzeć najpierw tutaj.

Morrigan to zdecydowanie zużywacz paska, jej clone super jest mega przydatny, w dodatku combosy bez użycia superów zadają meh damage. No ale dzięki asyście aż tak się tego nie odczuwa.

Co do trzeciego punktu, rzeczywiście nie jest zbyt popularna, i w sumie nie wiem czemu, może dlatego że jest trochę wymagająca manualnie (double fireball). Sam planuje nią sporo pograć, bo to imo jedna z najbardziej wszechstronnych postaci w grze, zaraz obok Storm i pieska.