Autor Wątek: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników  (Przeczytany 25327 razy)

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 02, 2011, 16:40:49 »
http://www.youtube.com/watch?v=kYXf55iwjjc
Pierwsza walka. Sentinel force.
Jeden (chyba) błąd w obronie i po grze, to nie jest ok. Rozumiem że oryginalnie Sentinele były stworzone do exterminacji mutantów :), ale takie zagranie według mojego uznania wyklucza ten tytuł jako turniejowy, gdzie można po ocenie całej gry powiedzieć że wygrany na ten tytuł zasłużył. For Fun oczywiście, jest kupa zabawy i chyba w tej strefie u mnie aktualnie pozostanie, ale takie "coś" nie powinno mieć miejsca. Koniec drugiej rundy też nie cieszy, no chyba że zwycięzcę, ale czy aby zasłużenie skoro obrywał przez cały czas.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 02, 2011, 16:55:24 »
Justin ma ekipę bez sentinela, bez postaci z teleportami, jego zawodnicy mają bardzo mało HP a mimo wszystko potrafi wygrywać turnieje na których jest mnóstwo robotów, mówiąc po turnieju że w tej grze można wygrać każdym. Wnioski można chyba wyciągnąć samemu, narzekanie na robota na niewiele się zda, będzie wam tylko bardziej na nerwy działał :)

p.s. Marvel to jest gra turniejowa ;]

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 02, 2011, 16:59:44 »
^ this

Poza tym przecież teraz w każdej grze tak jest, w t6 jedna randomowa wybitka na rage'u często przesądza u rundzie, w sf4 herp derp ultra, mixup i jesteśmy martwi, w bb zawsze można zrobić reversed perfecta. Zresztą, nawet w ST zdarzają się bzdurne comebacki w stylu super, upkicks Chun. Dlatego Hyper fighting to jest prawdziwa men's game. 8)

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 02, 2011, 18:09:30 »
http://www.youtube.com/watch?v=kYXf55iwjjc

Brołken...
Ale tak bardziej poważnie, zabić asystę złapaną w combo żaden problem, zabić z X factorem też żaden problem. Imo to nie problem z sentinelem, tylko combem sentinel + dobra asysta + XF.

Cóż, jak to mawiają...Don't get hit...

LOOOOL.... EPICKA AKCJA XDDDD wydaje mi się, że w pierwszym patchu powinni coś zrobić z tym X-factorem :/

ornit

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 02, 2011, 18:16:01 »
Slide...opanuj się z tym kasowaniem postów...

Ja jeszcze raz napiszę, że w ST na pasek trzeba sobie zapracować, nie dostajemy go za nic. To tak odnosnie postu Węża i bzdurnych comebacków w ST (bzdurne ok, ale nie za free).

YattermanG

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 02, 2011, 23:28:07 »
Szkoda, że nikt na świecie na dzień dzisiejszy nie potrafi w to grać tak jak J.Wong bo te jego walki często przypominają combo wideo - 13:55 http://www.youtube.com/watch?v=AjfeAWJB0C4&feature=player_embedded#at=1018
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2011, 23:29:43 wysłana przez YattermanG »

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 03, 2011, 07:22:20 »
Snake i Zajman - przeczytajcie jeszcze raz to co napisałem ja oraz Ornit, ale zanim zanim do tego przystąpicie to dokładnie, ale to naprawdę dokładnie zapoznajcie się z moim podpisem. Pomoże to jednemu i drugiemu na przyszłość mądrze ripostować argumentami.

T6 ??? - chyba nawet krąg tekkenowców tego myku z RAGE się nie przyjął na miękko.

Slide...opanuj się z tym kasowaniem postów...
No właśnie chyba to co napisałeś gdzieś już widziałem... deja vu ? Pewnie nie są kasowane tylko przenoszone do innych pod-tematów bo tak się stało z cytowanym poniżej Ukyo, który postem z tam pasującego "tematu ogólnego" wyleciał do "kim grasz ?" WTF ?!?.
 
Ta gra jest pojebana przyjem,nie sie gra ale zabijanie postaci jednym combosem to lekkie przegiecie


Chyba dobrze by było, gdyby taki X-factor można było uruchomić dopiero po spełnieniu określonego warunku, np upłynęło 50% czasu, czy też postaciom zostało tyle i tyle życia.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 03, 2011, 08:54:04 »
Wilku ale w jakiej bijatyce turniejowej można stwierdzić że wygrany na pewno na ten tytuł zasłużył (na jaki tytuł dokładnie)?

Nie bardzo rozumiem co dokładnie znaczy to "zasłużył".

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 03, 2011, 10:05:26 »
Mind Games Baby :)

To wszystko, wkurza i jest przejebane. Jednak jeśli patrzeć na to z innej strony, to gdyby nie wrzucał asyst w danych momentach nie ginęłyby 2 postaci.

Ale fakt akcja zdecydowanie Broken.

Problem w tym, że gdbyby jako trzeci wyskoczył SENT myślę, żę miałby szanse, jednak PHX bez 5levela hmmm IMO można rzucić pada...

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 03, 2011, 18:51:42 »
Wilku ale w jakiej bijatyce turniejowej można stwierdzić że wygrany na pewno na ten tytuł zasłużył (na jaki tytuł dokładnie)?

Nie bardzo rozumiem co dokładnie znaczy to "zasłużył".
Mając na myśli wspomniany zapis z walki to po 8 sekundach nie można tego ocenić. Powtórzę - jeden błąd w obronie i po grze, to nie jest ok. Jeden cios Hulka z eXem i przy trafieniu w 3 osobowy team cały może zginąć. Jedyne co mogę powiedzieć - szczęście, równie dobrze można rzucać kośćmi aby wyłonić zwycięzcę - o to mi chodzi.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 03, 2011, 18:54:59 »
Lol, no właśnie dlatego nigdy w żadnej bijatyce nie gra się do jednej wygranej walki ;]

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 03, 2011, 22:08:59 »
jwong to ma farta w kosci nie powiem :)
I love my daughters, they are so pretty!

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 04, 2011, 07:46:56 »
jwong to ma farta w kosci nie powiem :)
Czy cokolwiek napisałem o grze dż.łonga, tym bardziej o jego grze w kości. Jak już o grach losowych to w lidze RPS miał bym z nim równe szanse :)
Lol, no właśnie dlatego nigdy w żadnej bijatyce nie gra się do jednej wygranej walki ;]
Tutaj też nie wiem skąd to wytrzasnąłeś bo nigdzie o tym nie pisałem ani ja, ani ktokolwiek inny. Jak już o tym wspomniałeś - ciekawe czy podczas remisu i ostatniej rundy wygranej w ten sposób, zwycięzca otrzymał by równie głośne owacje jakie dostał swego czasu Dajgo (Ken) w walce z Łongiem (Chun-Li) SFIII 3rd strike (Cheese - wyraz "zasłużył" jest chyba odpowiedni, nie sądzisz ?)

Nie lubię się powtarzać więc kieruję wasze oczy ostatni raz w mój podpis

Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 04, 2011, 08:46:26 »
Lol, no właśnie dlatego nigdy w żadnej bijatyce nie gra się do jednej wygranej walki ;]
Tutaj też nie wiem skąd to wytrzasnąłeś bo nigdzie o tym nie pisałem ani ja, ani ktokolwiek inny.
Ale przecież Snejk nigdzie nie napisał że Ty, czy ktokolwiek inny, o tym napisałeś. On tylko zasugerował że to nie jest jeszcze nic strasznego że w jednej na xxx walk, będąc na podobnym poziomie co przeciwnik, zginiesz po 8 sekundach od 1 błędu. To nie jest nic wielkiego bo to tylko jedna walka a zazwyczaj gra się jeszcze jedną albo i więcej.
Tak więc proszę, patrz na swój podpis xD.

Oczywiście że kiedyś tyle tego nie było. Podajesz przykład gry która wyszła kilkanaście lat temu. Tyle że teraz jest taka tendencja na takie rejdżo insant kille, czy hendikapy dla przegrywających. Jest to i w sc4, i w T6, teraz w marvelu. Można się na to zapatrywać tak że to wprowadza pewien random, ale są też i plusy takich zabiegów.
Tak więc jeżeli uważasz że taki zabieg w mvc3 przekreśla ją jako grę turniejową to spoko, to Twoja opinia. Jak dla mnie taki zabieg może wprowadzić jedynie większy excitement w poszczególnych walkach a gra przestanie być turniejowa jak wylezą z niej na prawdę poważne bugi niszczące system.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 04, 2011, 11:53:31 »
@Cheese

Wcześniej nie było handicapu dla przegrywających, owszem, ale przecież to SF2 ma 3 hitowe comba za 50%hp, albo 4 hitowe dające stun ;p
Moje pięści krwawią śmiercią!