Autor Wątek: SC4 -> online + offline  (Przeczytany 156906 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 18, 2010, 23:45:13 »
Aha to spoko ^^. Swoją drogą całe zamieszanie z tą głupią relacją Mashter'a z BAKI jak i ostatnie zamieszanie przy recenzji Tekkena 6 i słynnego wywiadu przypomniało mi jak daremny jest ostatnio PSX EXTREME... Kiedyś na serio szanowałem ten miesięcznik między innymi za bardzo dobre poradniki do gier RPG (i nie tylko RPG), kąciki (bijatyk m.in.) itp. Niestety fakt że dalej na swojej liście płac utrzymują totalnych ignorantów i olewaczy, a ich teksty już od dawna są makabrycznie nieobiektywne i zawierają masę błędów... Chociaż może jakby się pozbyli mashter'a i HIV'a to trochę by się podnieśli :-)
Nie wiem jak jest z tym teraz, od chyba 3 lat nic od nich nie kupiłem nie licząc poradnika w którym były nasze opisy do sc4 xD. Swoją drogą to chyba był ostatni poradnik jakimkolwiek opisem do bijatyki;D.

Snake, jak ktoś ci powie że prawdopodobnie jutro będzie koniec świata i wszyscy zginą to pojutrze widząc że wszystko jest ok powiesz tej osobie że to co powiedziała pokryło się z rzeczywistością;;s;ds?

Ringu, teraz wiesz jak się czuję kiedy zagram sobie raz na pół roku w tego online'a ; D.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2010, 23:47:50 wysłana przez CheeseOfTheDay »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 18, 2010, 23:55:36 »
Jeżeli dzięki temu będę mógł się do czegoś przyczepić na forum, to oczywiście że tak : P

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 18, 2010, 23:56:45 »
o_O
Jakby się pozbyli Hiva, to extrim straciłby jakieś 50% swojej wartości.

No tak skończyłyby się oceny 9/10 dla crapowatych NFS'ów, oceny 10/10 za grafikę w R&C:CiT czy inne "bzdety"...
O ile pamiętam to osiągnięcia HIV'a są godne mashter'a - wpierw po premierze X360 totalne jechanie po konsoli i wygadywanie głupot w stylu, że XBOX jest jak PC, ma moc dopasionego PC, a PS3 jak wyjdzie będzie o 2 lata wyprzedzała PeCety :-) Potem premiera Gears'ów i zachwyty nad 360'ką (łącznie z pisaniem bredni że ta gra chodzi w 60 klatkach/s). Teraz powrót do dawnego uwielbienia PS3... Może część z jego tekstów nawet przyjemnie się czyta mimo tego że są strasznie prymitywne (a może właśnie dzięki temu), ale jednak jako RECENZJE są one całkowicie bezwartościowe - nie ma w nich prawie żadnych obiektywnych informacji, same "wrażenia"... Może to moje zboczenia, ale dla mnie to gówno warte sa takie recenzje - tylko niepotrzebnie wprowadzają w bład czytelników...
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2010, 23:58:23 wysłana przez PePe »

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 19, 2010, 00:09:36 »
Dobra, darujcie sobie ten offtopic. Jak głupia była ta recenzja turnieju na Bace Mashtera to już przerabialiśmy ponad rok temu  ;)

Ringu, teraz wiesz jak się czuję kiedy zagram sobie raz na pół roku w tego online'a ; D.
Oj tam, z Tobą akurat mam dobre połaczenie. Z francuzami momentami lag jest okropny. Jak gram dłużej online to po jakimś czasie przestaje na to zwracać uwage i lag nie jest problemem, ale po zagraniu offline powrót do online'a jest okropny.

A tak w ogóle to mogłbys sie znowu pojawić, żeby pograć jeśli myslisz poważnie o tym turnieju w Niemczech :P może nawet jakiś zlocik by sie dało zorganizowac ;]
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 00:11:28 wysłana przez Ring »

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 19, 2010, 06:48:18 »
Ring i Di - jesteście z Warszawy - podziałajcie tam i dogadajcie się z IW to może uda się zrobić taki duży turniej w stylu BAKA na ECCHICONIE :-)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 19, 2010, 07:19:22 »
Ja trzymam się z dala od konwentów, jeśli chodzi o organizację.

Choć jeśli pojadę, to pewnie - tak jak na Ecchiconie w 2007 roku - okaże się, że będę prowadził turnieje ;D

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 19, 2010, 09:48:28 »
Ja trzymam się z dala od konwentów, jeśli chodzi o organizację.

trudno się dziwić ::)

coś tam Henio mi mówił o tych Niemczech - jakieś dokładniejsze info są o tym? :)
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 19, 2010, 09:52:00 »
W ogóle ktoś gra w tego ostatniego calibura?? :o
Wiadomo może coś na temat następnego calibura? Mam nadzieję, że będzie na tyle dobry że wrócę do gry w niego.
Już od pierwszego soul blade pokochałem serie ale od czasów SC2 nawet palcem jej nie dotknąłem :/
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 19, 2010, 16:57:57 »
W SC gra bardzo dużo osób w Europie, jedynie u nas marnie.

coś tam Henio mi mówił o tych Niemczech - jakieś dokładniejsze info są o tym? :)
Może założyć topic o tym turnieju w dziale "Turnieje, zloty, spotkania"? Di, co o tym sądzisz? Całkiem sporo osób jest zainteresowanych =P

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 19, 2010, 17:16:36 »
Załóż.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 21, 2010, 11:48:22 »
Ostatnio przestało mi wychodzić WP 44[A], SE K -  chyba że Kilik ma takiego hitbox'a że to nie ma prawa wejść... W każdym razie wchodzi mi już WP 44[A] SE 66K z dalsza a z bliska SE B+K więc jest cool :D

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 23, 2010, 22:53:48 »
widzę Pepku ze się podskliowało pod moja niobecność   ;D no to teraz mam cię w znajomkach i będziem grać, dziś poległem 6-4 laga nie było [chyba] Wpadliśmy na siebie tak przypadkowo, aż się rozbudziłem :D I jest fajno,  takie fajty szły, jak ktoś chce powalczyć to pisać! psn Bolgan oczywiście.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 24, 2010, 01:00:08 »
Możesz na mnie liczyc za jakieś dwa tygodnie dopiero :'D
Trza Cię ograć na Yosha trochę :]
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 24, 2010, 06:50:01 »
widzę Pepku ze się podskliowało pod moja niobecność   ;D no to teraz mam cię w znajomkach i będziem grać, dziś poległem 6-4 laga nie było [chyba] Wpadliśmy na siebie tak przypadkowo, aż się rozbudziłem :D I jest fajno,  takie fajty szły, jak ktoś chce powalczyć to pisać! psn Bolgan oczywiście.

Laga nie było w sensie typowo Caliburowej kaszany, no ale jednak minimalny delay był co było widać chociażby po skuteczności UB and low'ów Voldo :P  Ale spoko ogram się i nawet na lagu się będę bronił ^^

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 24, 2010, 14:30:39 »
Tak offtpoic - na zlocie w Dziwnowie miałem przyjemność pograć z Subtagiem (pozdro) w SC4 pierwszy raz od łohoho.
Stare kapy Voldem działają nawet jakieś combosy pamiętałem ;-). Eeh łezka w oku się kręci...