Autor Wątek: SC4 -> online + offline  (Przeczytany 156905 razy)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #225 dnia: Kwiecień 25, 2010, 11:09:22 »
Heniek tego używa non-stop ^^ przez to nie mogę siedzieć w SW za bardzo, a CL też tak średnio bo 6A+B jest na mid... strasznie irytujące ^^

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #226 dnia: Kwiecień 25, 2010, 12:48:24 »
Ja bardzo ryzykuje używając tego. Poza tym lubisz mnie rzucać a to akurat zwykle mnie oddala poza zasięg i daje mi darmowego deathfista. Chociaż sądzę, że równie dobrze mógłbym używać zwykłego dasha (a Kaśka ma dobrego) który jest bezpieczniejszy i odsuwa mnie chyba nawet odrobine dalej.
No ale moj Kaśka jest początkująca więc... :P
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #227 dnia: Kwiecień 28, 2010, 22:24:12 »
Bolgan się wyrabia, już coraz ciężej mi z nim wygrywać... Zobaczymy co będzie dalej :-) Ciekawe jakby się nam grało offline.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #228 dnia: Kwiecień 29, 2010, 17:41:23 »
Jeee dzięki :D ogólnie jest to też zasługa łącza bo mam nowe błyszczące 6 mbitów, i 5 kresek, no i łokcie Jf-owe wchodzą czesciej, ale uwierz jak z tobą gram to potem jestem taki wykończony że juz mi się wogule nie chce grac po takim sparingu. Niedługo natępne stracie.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #229 dnia: Kwiecień 30, 2010, 01:27:28 »
Kurcze, ostatnio coś nie mogę na Ciebie trafić Bolgan. Za każdym razem jak sie loguje, to jest, ze ostatnio byleś online 2-3 godziny temu. To jakaś klątwa.

Ja się powoli zabieram za Siega. Chce sobie obczaić na EBO większość postaci choć z niewielkim stopniu. W tej grze matchup knowledge is everything.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #230 dnia: Kwiecień 30, 2010, 16:37:32 »
no teraz byłem i ty też ale jestem wykończony po pracy i muszę odpocząć choć ciutkę.

ps. 'Goverment denies knowledge' 'The truth is out there' :D


Jesteś GRZYBIORZEM.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #231 dnia: Kwiecień 30, 2010, 16:54:10 »
No, teraz specjalnie na Ciebie czekałem xD Jak tylko będziesz mógł to właź online. Ja nie wiem ile jeszcze wytrzymam, całą noc zarwałem na photoshopie i flashu, teraz mam sieczkę z mózgu. Chce się tylko upewnić czy możemy się połączyć (choć znając Czarną Sukę....)

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #232 dnia: Maj 01, 2010, 05:10:08 »
Sorry za podwójny post, wyspałem się więc teraz mogę przeanalizować moje FT40 z Bolganem wczoraj:

Po pierwsze musisz natychmiast oduczyć się tego kucania kiedy do Ciebie podbiegam. Wtedy zawsze prawie mam gwarantowanego mida. Często też atakujesz mając stratę w klatkach (np jak zablokuje Twoje AA albo 2A), wtedy zawsze łykasz CH =P Musisz też uwazać z BS, spamowanie tej podcinki BS 1A kiedy jestem nieco dalej jest ryzykowne, bo wystarczy backdash i 6A+B, zeby Voldo stracil 100dmg.  No i może ograniczyć to 236B, niby ten low jest dobry (szybszy niż 2KB Mitsa, i 2B+K Amy) ale jednak ma ogromną stratę (jest karalny przez Amy na trafieniu chyba nawet, -11 na hicie, -25 na bloku) Nie wyrywałeś się też z większości moich rzutów (online trzeba trzymać G i mashować A lub B) no ale to chyba tyle, z tych rzeczy, które mógłbyś poprawić (no ew nie używać 1A tak często xD)

W ogóle bardzo fajnie unikałeś moich UB na reakcję. Żaden inny Voldo player jakiego znam nie ma wyuczonego robienia tego uniku natychmiast po zobaczeniu "ogni".

Fajnie, że możemy się połączyć wreszcie. Voldo mnie za irytuje. Przez te wszystkie uniki (w ogóle nie powinieneś z nimi tak przesadzać =P za którymś razem to się robi ciut przewidywalne) chyba najciężej posadzić na niego CFa ze wszystkich postaci. No ale przynajmniej się na niego ogram.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2010, 05:11:47 wysłana przez Ring »

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #233 dnia: Maj 01, 2010, 10:35:08 »
No dzięki za rady, widzisz jesteś pierwszą osobą która mi wogule backdashuje po zablokowanym BS 1A, więc nie wiedziałem co sie dzieje i łapałem ten hit-throw w plecy,  przesadzam z  236B i BS 1A ale kurde na ciebie to serio nie widziałem innej możliwości niż podły low, online z rzutów sie wyrywać nie umiem ale jak mówisz że trzeba trzymać G i maszowac A albo B to spróbuje, jak grałeś hildą to faktycznie próbowałem wiekszość czasu spędzić leżąc, jakoś tam się czułem najbezpieczniej :D No ale ogólnie wczoraj byłem lekko przestraszony i na pewno stać mnie na WIĘCEJ. Z tych rund co wygrałem to i tak mi sie wydało że mi dawałeś fory  ;)

  I choćby przyszło tysiąć atletów,
     i każdy zjadłby tysiąc kotletów,
      i każdy nie wiem jak się wytężął,
                                     to nie wygrają.
                                             Taki to ciężar :D

 40-2 zajefajny wynik dawno tyle walk nie rozegrałem, a z jedną osobą to chyba nigdy licze na następne fajty na pewno sie poprawię.
   


Jesteś GRZYBIORZEM.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #234 dnia: Maj 01, 2010, 10:55:38 »
Nieźle, ja po tylu walkach dopiero się rozkręcam:P, standard to jakieś 150-200 ;d. Szkoda tylko że online wszystko za długo trwa przez te lobby i 20 walk online zajmuje prawie tyle co 30 walk offline;b.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #235 dnia: Maj 01, 2010, 11:27:07 »
No to prawda, brakuje bardzo opcji typu "retry" po skończonej walce, żeby nie trzeba było wychodzić do lobby. Ale dla mnie 40 to i tak dość sporo, jak gram z Heńkiem offline to ledwo dochodzimy do 100. Później już wieje nudą. Co innego jak jest więcej osób.

Aha, Bolgan zapomniałem o jeszcze jednej rzeczy. Za dużo czasu spędzasz na ziemi - nie ruszasz się albo rolujesz - przez to czasami zjadałem Ci pół paska stompając po Twoim Voldo xD



Mendrek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • d/b+1
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ComaPL
  • Skąd: M-ce
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #236 dnia: Maj 01, 2010, 11:51:16 »
Witam wszystkich ;)

Jako iż z serią jestem od pierwszych części, tak dopiero niedawno jestem posiadaczem PS 3 i mogę oddać się graniu w PSN. Mimo iż początkowo drażniła wszędobylska kapusta, tak po czasie już mi nawet najdziwniejsze lobby świata nie przeszkadza :)

Gram ofkoz Voldkiem i wyszedłem na plusowe ratio i już mam ~100 więc nie jest źle i 60 level, więc nie jest źle :) Paru już graczy z Polski spotkałem, w tym mojego idola - Bolgana, którego Voldo jest kimś, od kogo można się uczyć grać :) W zasadzie dzięki niemu nauczyłem się parę ciekawych ruchów, dzięki czemu nawet udało mi się pojechać 3 razy bigrona99 :D W zasadzie kilku wysokopoziomowych graczy udało mi się pokonać, aczkolwiek nadal nie wiem jak ugryźć niektórych Siegów/Nightów czy Amy. Wczoraj jakaś wysokopoziomowa lama mi wytykała, że ze mnie jest jakiś spammer i lag whore (mimo iż spam był minimalny, grałem vs. jego lamerskiej Sophie i ping był na 5), i wspomniał m. in. o Heńku i Bolganie, także jesteście sławni ;p No i przypomniało mi się o tym forum, więc postanowiłem dołączyć :) Wierzę, że uda się nam kilka razy zagrać, a Voldo nigdy nie za wiele :)

*roah*

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #237 dnia: Maj 01, 2010, 19:31:06 »
W ogóle bardzo fajnie unikałeś moich UB na reakcję. Żaden inny Voldo player jakiego znam nie ma wyuczonego robienia tego uniku natychmiast po zobaczeniu "ogni".
Fajnie, że możemy się połączyć wreszcie. Voldo mnie za irytuje. Przez te wszystkie uniki (w ogóle nie powinieneś z nimi tak przesadzać =P za którymś razem to się robi ciut przewidywalne) chyba najciężej posadzić na niego CFa ze wszystkich postaci. No ale przynajmniej się na niego ogram.

Refleks Boglana w połączeniu z unikami Voldo jest mega irytujący :-) Fajnie jakbyśmy zagrali kiedyś we 3 i potem byś mi doradził co robię źle grając z Bolganem... No i bym odgapił parę rzeczy od Ciebie na pewno (wiadomo że nie wszystko bede w stanie powtórzyć ze względu na swojego kiepskiego manuala, ale coś tam na pewno się naucze).

PS. Właśnie u brata testowałem FF XIII i uważam, że jeśli ktoś się nie nastawi że koniecznie chce mieć kolejnego Obliviona czy FF XII to można się całkiem nieźle bawić :-) Do tego grafika przyjemna dla oka. Aha - dla ludzi którzy jeszcze nie mają HDTV - bardzo polecam zaoszczędzić trochę grosze i szarpnąć się na plazme panasonica p42g20e (w wersji dla ubogich s20e) - na serio genialny TV, aż żałuje że nie poczekałem i nie zaoszczędziłem więcej tylko kupiłem swojego B550...

PS2 - oczywiście żebym mógl zagrać z Bolganem musisz parę razy "przeczekać" w lobby bo inaczej to nie będę miał okazji xD

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #238 dnia: Maj 01, 2010, 20:30:45 »
Cześć Coma :D no powiem wam że się doczekałem swojego fana, fajnie i przyjemnie się to czyta ale z paru postów wyżej, wywnioskowac można że jeszcze jednak długa przedemną droga; i bardzo dobrze. Obczaj typa Kvalsternacka, to najlepszy Voldo jakiego spotkałem, czy lepszy odemnie......może. Po grze z Ringiem dopiero przypomniałem sobie ile Ivy ma różnych ciosów, musisz Pepku też bardziej mieszać postawami, i wcale nie uważam że masz kiepskiego manulala, poprostu Ring jest jednak na poziomie wyżej niż my. Ogolnie ElCirculo to chyba najlepszy gracz z jakim do tej pory grałem online i może niech tak zostanie :D

Co to tego że musimy w jednym lobbym posiedzieć, to pamietasz jak na  X-ie siedzielśmy z Młodym i Aramisem w jednym Lobby każdy gadal, było ogólnie wesoło, czasem ąz sie nie koncentrowałem na walkach, tylko Aramis zawsze milczał bo nie miał headseta, tu jest całkiem inaczej na pleju. Musimy się kiedyś zebrać Ja, Ty, Henio i  Ty Ringu i zasiąść naprawde fajnie będzie o ile co np 3 wygrane będziesz pauzował w lobby ;p

Ps. Ja niedługo po wypłacie kupuję ale nie telewizor tylko monitor full HD, 22` jeszcze nie wiem jaki, no tak do 700 zł mogę dać, bardzo ważne jest dla mnie żeby ciemne kolory wyświetlał dobrze, bo nienawidze grać w mroczne gierki na LCD gdzie czarny i odcienie wyglądają tak samo. Znacie jakieś spoko modele, to na Privie, albo tu gdzieś wcisnijcie mały, malutki oftopik :p

Pps. Nie pisze się Ps2 tylko Pps. Post-post scriptum. Moja polonistka mi to kiedyś powiedziała. Nie żebym się mądrzył, ale wiadomo bez wymiany informacji nie ma postępu. pozdrawiam ;D

Edit: A Wy Liberty, Di, Kati gracie czasem online? Jak coś znacie mojego PS ID.
Edit2: wczoraj przyszło do mnie awzio do odebrania T6, ale moge to zrobic dopiero w poniedziałek, więc przez następny miesiąc będe traktował SC po macoszemu, szykująć sie do Tawerna Cup 6. Ale chwilke zawsze znajdze na partyjke z Wami.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2010, 20:46:19 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.

Mendrek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • d/b+1
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ComaPL
  • Skąd: M-ce
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #239 dnia: Maj 01, 2010, 21:16:25 »
Ja używam modelu ASUS VH242H, kosztuje około 800-900 PLN, 23 cale i full HD. jestem z niego zadowolony. Ładnie widać, ma wbudowane głośniki i w ogóle ładnie się prezentuje.

Kurde, ale mnie dziś jeden Cervek ~60 levelowy kosił, że straciłem wiarę w swego skilla :( Jego comba zbierają masę energii, a jedno chyba z 3/4 paska potrafi zdjąć w połączeniu z wallem. W ogóle nie wiedziałem jak go ugryźć, ten cios (nie znam inputu) taka szybka kosa pozioma na mid, to jakiś frametrap nie gorszy niż kolano Asta. W zasadzie zastanawiam się, czy Voldo ma coś właśnie w tym stylu, co by łapało kogoś z bliska tak by nie mógł za bardzo czym przebić.
*roah*