Autor Wątek: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami  (Przeczytany 140580 razy)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #465 dnia: Styczeń 17, 2011, 20:47:02 »
Cytuj
Zulacie chodzi chyba o ten turniej w Poznaniu, Versus bodaj po którym to grube działa wytoczyli na siebie Kokolino i Komandos, łącznie z bitwą na przeróbki swoich podobizn w paincie.

Mnie też się nie podoba postawa Komandosa, faktycznie to zaczyna się robić żenujące czytanie tych wszystkich usprawiedliwień. Dlatego zrobię coś, przed czym wzbraniam się jak diabeł przed święconą wodą i wyciągnę do niego po koleżeńsku rękę mówiąc:

"Ogarnij się facet. Przypatrz się krytycznie swojej grze, może to nie z nami ale z nią jest coś nie tak? Poczytaj też dwa razy nim coś wyślesz a jak chcesz komuś ubliżać to może wyślij maila albo co, ale tutaj nie będę tego tolerować."

1. Na Versusie wyszedłem z grupy tak jak na każdym innym turnieju na którym byłem. No ale Zulata musi wiedzieć lepiej, bo on przecież regularnie przegląda forum i wszystko wie.
2. Jak na razie to ja jestem tu obrażany przez Zulatę i Tundrę, czego Ty oczywiście nie jesteś w stanie zauważyć.
3. Nie uważam się za dobrego gracza i potrafię się przyznać do porażki, chociaż wiem, że niektóre niedowartościowane jednostki będą mi to wypominać w nieskończoność.

Jeśli jeszcze ktoś chce sobie popisać jakim jestem idiotą i głupkiem to proszę bardzo, na tym forum to nie jest traktowane jako obraza.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #466 dnia: Styczeń 17, 2011, 21:02:44 »
3. Nie uważam się za dobrego gracza i potrafię się przyznać do porażki
No niezbyt wlasnie, wszystkie swoje porazki jakos tlumaczysz.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #467 dnia: Styczeń 17, 2011, 21:16:24 »
@ Komandos - nie przypominam sobie, by ktoś inny niż Ty rzucał tutaj obelgami pod czyimś adresem. Nikt nie napisał, że jesteś głupkiem ani idiotą, choćbyś nawet i był. Jeśli widzisz w tym temacie jakieś posty których ja nie widzę, to bardzo proszę zaraportować mi to na PM a tymczasem ucinam tą bezsensowną dyskusję.

Swoją drogą, AoT 2 będzie prawdziwym wyścigiem zbrojeń, oprócz dwóch murzynów podskoczę jeszcze z niższym, ale szybszym Azjatą (umie łapać lecące w niego sztylety, strzały i pociski z broni automatycznej). Włada tez nun czako czy jak to się tam pisze.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #468 dnia: Styczeń 17, 2011, 21:39:31 »
3. Nie uważam się za dobrego gracza i potrafię się przyznać do porażki
No niezbyt wlasnie, wszystkie swoje porazki jakos tlumaczysz.

Jeśli chodzi o przegraną ze Spikiem to napisałem tylko, że byłem zdenerwowany. To mnie nie usprawiedliwia w żaden sposób, chyba każdy się denerwuje kiedy gra o wysoką stawkę, ale dobry gracz potrafi to wykorzystać na swoją korzyść. Ja po prostu dobrym graczem nie jestem.
Co do ostatniej przegranej w finale turnieju online, to nie traktuję tego jako porażki, z resztą sam pisałeś niedawno, że to nie Tekken.

Natomiast śmieszą mnie osoby, które moją przegraną chcą wykorzystać do promowania swojej osoby na forum.
Tak Zulata przegrałem mm 5:0, to bardzo źle o mnie świadczy. Jak o tobie świadczy, że nie chcesz przyjąć wyzwania od takiego losera? Zarzucasz mi, że nie wyszedłem z grupy na jakimś turnieju (co jest kompletnym bullshitem), a sam na żadnym do tej pory nie byłeś. Nie wiem co składnia cię do krytykowania innych graczy skoro sam w tą grę kompletnie nic nie osiągnąłeś. Gdybyś czas, który spędzasz na pisaniu swoich marnych wypocin na forum poświecił na grę może byłbyś trochę lepszy ;)

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #469 dnia: Styczeń 17, 2011, 21:46:12 »
Morda w kubeł bo zaraz zrobie sie god adminem i bany polecą!

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #470 dnia: Styczeń 17, 2011, 22:02:25 »
No i znowu ... Dlaczego ty mi cały czas zarzucasz to, że jestem marnym graczem. Po pierwsze, nie masz pojęcia jak gram. Po drugie nie stać mnie na jeżdżenie na turnieje, więc mnie na nich nie widzisz. Po trzecie, już ci po raz kolejny mówię, że to czy gram dobrze, albo to czy gram źle nie ma żadnego znaczenia w kontekście naszego, nazwijmy to, "sporu".
Bo gdyby wszedł tu ktoś, kto nie gra w tekkena i nie ma z tą grą nic wspólnego, a zobaczyłby twoje posty, to stwierdził by podobnie do mnie. Zresztą spójrz ... Nie tylko ja się wypowiedziałem w twoim temacie, a inni również i przyznali mi rację. Ich widzisz na turniejach, ba są jednymi z najlepszych w Polsce.
To co napisałem, nie miało na celu cie obrazić, ani też stworzyć jakiejś konspiracji przeciwko tobie. Miało na celu pokazać ci, że twój płacz i zgrzytanie zębów zaczyna być po prostu irytujący. A ty co ? Wyzwałeś mnie od noobów, a na całą resztę się obraziłeś, bo zamiast zastanowić się nad tym co napisaliśmy i znaleźć w tym przekaz, ty wolisz zwalić na to, że wszyscy się na ciebie uwzięli i że jesteś pokrzywdzony.

I co ty masz z tymi mm ? Za każdym razem, jak ktoś ci coś wytknie, to go wyzywasz na pojedynek w Tekkena ? No bez jaj.

"Natomiast śmieszą mnie osoby, które moją przegraną chcą wykorzystać do promowania swojej osoby na forum." - A to to nawet nie wiem skąd wytrzasnąłeś, serio.


« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2011, 22:05:12 wysłana przez Zulata »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #471 dnia: Styczeń 17, 2011, 22:10:31 »
Jeśli widzisz w tym temacie jakieś posty których ja nie widzę, to bardzo proszę zaraportować mi to na PM a tymczasem ucinam tą bezsensowną dyskusję.

Ja proponuję czytać posty Nevana. AoT macie już za tydzień, dajcie sobie dziś na wstrzymanie.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Tundra

  • Gość
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #472 dnia: Styczeń 17, 2011, 22:20:39 »
Zulata on wyzywa ludzi na moneya tylko wtedy gdy wie ze wygra. jak natomiast ktos dobry go wyzwie, to od razu zaslania sie tym, ze nie nie, on nie gra o takie kwoty bo zarabia itd... Hiryu dobrze podsumowal :D Do AOT 2 niewiele czasu zostalo :D

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #473 dnia: Styczeń 18, 2011, 09:55:02 »
3. Nie uważam się za dobrego gracza i potrafię się przyznać do porażki
No niezbyt wlasnie, wszystkie swoje porazki jakos tlumaczysz.

Jeśli chodzi o przegraną ze Spikiem to napisałem tylko, że byłem zdenerwowany. To mnie nie usprawiedliwia w żaden sposób, chyba każdy się denerwuje kiedy gra o wysoką stawkę, ale dobry gracz potrafi to wykorzystać na swoją korzyść. Ja po prostu dobrym graczem nie jestem.
Co do ostatniej przegranej w finale turnieju online, to nie traktuję tego jako porażki, z resztą sam pisałeś niedawno, że to nie Tekken.

Natomiast śmieszą mnie osoby, które moją przegraną chcą wykorzystać do promowania swojej osoby na forum.
Tak Zulata przegrałem mm 5:0, to bardzo źle o mnie świadczy. Jak o tobie świadczy, że nie chcesz przyjąć wyzwania od takiego losera? Zarzucasz mi, że nie wyszedłem z grupy na jakimś turnieju (co jest kompletnym bullshitem), a sam na żadnym do tej pory nie byłeś. Nie wiem co składnia cię do krytykowania innych graczy skoro sam w tą grę kompletnie nic nie osiągnąłeś. Gdybyś czas, który spędzasz na pisaniu swoich marnych wypocin na forum poświecił na grę może byłbyś trochę lepszy ;)

Ja też,ja też o stówkę o panie!:P

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #474 dnia: Styczeń 27, 2011, 15:27:12 »
Nie kłóćcie się, lepiej wszamajcie maltesersa.

- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #475 dnia: Luty 02, 2011, 15:36:11 »
Człowieku... nie pokazuj mi tego bo się głodny zrobiłem... i jak ja teraz mam tak w pracy siedzieć co ??

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #476 dnia: Luty 02, 2011, 16:00:49 »
Cytuj
Shadowx86x wants a 20€ moneymatch versus Great yvin and tokis @ Max damagermany
http://www.tekkenzaibatsu.com/forums/showthread.php?postid=4345551#post4345551

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #477 dnia: Luty 14, 2011, 19:19:34 »
Teraz kiedy w niewielkim odstępie czasu odbyły się dwa duże turnieje skupiające większość najlepszych graczy w PL, myślę, że można się pokusić o stworzenie miarodajnej listy najlepszych graczy daną postacią :P

Moje propozycje:

Panda- Di
Kuma- ŻeliwnaPięść
Baek- Komandos
Lei-
Nina- Rafimaru
Marduk- Zajcew
Paul- Swayman
Raven- Tundra
Feng-
Kazuya-
Lars- Gajda
Alisa- Furb
Jin-
Armor-Manieq
Dragunov- Punisher
King-Junior
Julia- Spike
Anna-Nevan
Law- Robson
Ganryu-
Roger- WombRaider
Jack- Bezel
Bryan- Benek
Christy/ed- Tokis
Xiao-
DJ-
Asuka- Pychu
Bob- Guardian
Leo- Velurian
Miguel- Rupert
Zafina- Tokis
Lilli- Solo
Hwoarang- Zajman
Heniek -C2h5oh
Lee- Gon
Steve- Frizen
Bruce- Pawlo
Yoshi- Tenshimitsu
Wang-

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #478 dnia: Luty 14, 2011, 19:56:23 »
Imo najlepszego Kumę ma Di ;p

A co do Jina to zapewne Frizen.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #479 dnia: Luty 14, 2011, 20:34:33 »
Imo najlepszego Kumę ma Di ;p

A co do Jina to zapewne Frizen.

Di nie gra Kumą :P Poza tym Żeliwny to naprawdę dobry gracz. Nie chcę oceniać, bo grałem z nim tylko online, ale możliwe, że jest lepszy od Di.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.