Autor Wątek: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami  (Przeczytany 140611 razy)

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #315 dnia: Styczeń 03, 2011, 17:00:16 »
i znowu wyszła jakaś lista która jest śmieszna bo nie pokazuje kto jest najlepszy kim, tylko kto kim umie , bądź próbuje grać. Też mogę taką listę podać i wpisać się w kilka postaci bo nimi aktualnie coś tam sobie pogrywam. Bez sens totalny no ale skoro lubicie takie pierdoły czytać to wasza sprawa.

Never give up no matter how bleak your situation is.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #316 dnia: Styczeń 03, 2011, 17:22:09 »
ale jestem żałosny tym ravenem... totalne 0... sway mnie wydoił jak się mu podobało.... cry... :) chooj wracam do standardu bryan+bob+ mishimy XD

coockiemonster

  • Gość
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #317 dnia: Styczeń 03, 2011, 17:27:04 »
Cambion hahahaha ... A kim grasz? Może będzie łatwiej? Dobra mniejsza bo i tak nie umiesz grać ,a jeśli umiesz to gramy mm'a.(random vs random/ mirror jak wolisz):)
Tunder chętnie z Tobą zagram , ale nie wiem po co mnie dopisałeś przy Jack'u skoro ze mną nie grałeś. Benek grał i wie mniej więcej jak sobie radzę tą postacią.Nie wiem czy zauważyłeś ale  temat nosi nazwę :Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami. To nie wiem po co piszesz przy postaci milion osób? Popieram listę Benka :)

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #318 dnia: Styczeń 03, 2011, 17:34:16 »
A ty to kto ? :D Nowy akolita Frizena ?

coockiemonster

  • Gość
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #319 dnia: Styczeń 03, 2011, 17:54:27 »
ZOO to może weź tego kumpla na tur najbliższy i zagramy... Cambion czujesz się urażony ,że nikt Cie nie dopisał do żadnej z list mimo twoich chęci? <lezka> A po 2 nie wiem czy warto tak wbijać kumpla na mine :)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #320 dnia: Styczeń 03, 2011, 17:59:44 »
ZOO to może weź tego kumpla na tur najbliższy i zagramy... Cambion czujesz się urażony ,że nikt Cie nie dopisał do żadnej z list mimo twoich chęci? <lezka> A po 2 nie wiem czy warto tak wbijać kumpla na mine :)
Nie wiem kim jesteś, ale mam cie w dupie. :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2011, 18:23:07 wysłana przez Cambion »

Tundra

  • Gość
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #321 dnia: Styczeń 03, 2011, 18:00:17 »
Kielba, kilka osob napisalo mi ze naprawde fajnie grasz, wiec Cię dopisałem, turniejowo Jackiem z tego co pamietal gral tylko Scoop, ktory nie zna nawet nim juggli i w ogole go nie poznał w T6, wiec nie pisalem o nim. Mysle ze zajecie drugiego miejsca na AOT 2 przez Sway;a, ktory gral takze Leo moze swiadczyc o tym, ze dobrze gra ta postacia. Gralem z Velura Leo na turnieju, i moge ocenic kto ta postacia gra lepiej. Z reszta to jest subiektywna ocena, tylko i wylacznie. Ravena turniejowo bralem tylko ja ( z tego co pamietam, nie licze jakis randomow w empikach itd), ale wiem jak gra Frizen i go dopisalem. Oczywiscie ze zrobilem liste, pod wzgledem ludzi ktoryz graja turniejowo, jak inaczej mam ocenic sile graczy? Jesli znam kogos z czolowki sceny, ktory moze nie bral danej postaci na turnieju, ale sporo z nim pogralem, to moge mniej wiecej ocenic i tyle. To jest subiektywna ocena, nie wiem o co tyle szumu. Kazdy pisze jak uwaza. Jesli ktos uwaza, ze zostal pokrzywdzony, mozna rozwiac watpliwosci, zagrac moneya, czy nawet od tak i tyle. Słon pisz sobie co chcesz, jedyna twoja frajda w zyciu, jest pisanie postow na forum, trollowanie, spamowanie itd. Uwazasz sie za fajna osoba, bo kazdego krytykujesz, bo od lat piszesz bzdury i to swiadczy ze jestes fajny, luz. Nie mozna nic napisac na forum, zebys sie nie przyjebal. W kazdym dziale, Ciebie pelno, wielki znawco Tekkena 6, pomimo ze na turniejach ani slychu ani widu o Tobie. To byl ostatni moj post do Ciebie. Nie kumam, czemu nie mozna wyrazic swojego zdania, co w tym zlego? Kazdy pisze jak uwaza, kazdy ma inne doswiadczenia i jesli jakis gracz powtarza sie w kazdej lub prawie kazdej liscie, mozna uznac to jako wiarygodna informacje, tak samo jak z tierami. Komandos, jak nie bede pisal o Twoich przechwalkach, o Twoich planach, wielkich wygranych, miazdzenia ludzi itd. Zaskakujace jest to, ze co do Jacka przyczepiliscie sie do mnie, a do Bezela juz nikt, ktos z Was go zna? Wie jak gra? No moze poza komandosem, ktory dostaje od niego niesamowite becki. Widze jak koles gra, bedzie na AOT 2, wiec napisalem o nim, bedzie mozna zweryfikowac moje slowa. Roger Di? byc moze, wiem ze tez Frizen nim gra, obczail go ladnie. Ale ze nie widzialem DI w akcji, grajacego rogerem, ani Frizena w jakims waznym meczu, nic nie napisalem. Lista moja GŁÓWNIE dotyczy, osob, ktore wziely dana postac turniejowo i cos nia ugraly, i mozna bylo zobaczyc na jakims szczeblu, jak owa postacia sobie radzi. Jesli nie przyopominam sobie zadnego dragunova, to nie pisalem o tym, wiem ze Zumm nim gra, ale jak, nie mam pojecia, to juz grajacy z nim moga ocenic. I nauczcie sie czytac ironie ..... Tekst w stylu moja skromna osoba, to tylko for fun... Grajac 2 tygodnie Larsem, sprawdzilem, ze zaczal sie atak na mnie na forum, co swiadczy tylko o naszej scenie, nie powinienem nim nic ugrac, a jednak. Wiec siebie dodalem. Ktos uwaza ze gra lepiej? Nie ma sprawy, mozna zagrac. I tak rozpiera mnie ego, niesamowicie.

Kielba, dobrze mu  napisales :D  A czemu czasami pisze kilka osob? Bo temat nosi nazwe, najlepsi gracze (liczba mnoga!!), a nie najlepszy gracz(liczba pojedyncza). Z reszta przy wielu postaciach, nie da sie jednoznacznie stwierdzic kto gra lepiej, wiec pisze sugestie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2011, 18:06:17 wysłana przez Mariusz "Tundra" Pudzianowski »

coockiemonster

  • Gość
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #322 dnia: Styczeń 03, 2011, 18:07:17 »
Cambion gramy o 100zl? Szybkie pytanie i szybka odpowiedź :) Tunder zagramy to się wszystko wyjaśni ;p No tak ale nie wypada pisać po 321423 osób przy każdej z nich ;p Zgadzam się z Tobą choćby nawet w przypadku Lars'a .
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2011, 18:09:45 wysłana przez coockiemonster »

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #323 dnia: Styczeń 03, 2011, 18:08:40 »
Generalnie nie widzę niczego złego w robieniu takich list, o ile nie macie co lepszego zrobić z czasem.

Natomiast wymienianie osób które grały daną postacią tylko w DR a w T6 ledwo co podstawowe juggle kleją uważam za mało poważne.

Gdybym ja miał robić taką listę to nie wiem, czy znalazłbym obsadę w postaci doświadczonych operatorów dla choćby 10 postaci w tej grze.

Tutaj macie europejską listę:
http://www.tekkenzaibatsu.com/forums/showthread.php?threadid=120044
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2011, 18:11:55 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #324 dnia: Styczeń 03, 2011, 18:09:01 »
Cambion gramy o 100zl? Szybkie pytanie i szybka odpowiedź :) Tunder zagramy to się wszystko wyjaśni ;p No tak ale nie wypada pisać po 321423 osób przy każdej z nich ;p
żeby nie było zarzutów o wypisywanie kolegów to jeśli ktoś wątpi w moją grę wang'iem.
proponuję MM Wang vs Wang :)
Cambion wiem że grałęś w DR moze sie skusisz ?
Sorry, ale ja nie gram MM, nigdy.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #325 dnia: Styczeń 03, 2011, 18:11:26 »
Po tym poście myślę że Tunder będzie dziś nocował u Frizena ^^ Nie czepiam się do Ciebie tylko do tego że przed tym jak pomyślisz to napiszesz. I tak, jestem fajny i cool bo mam 2 suty, pease :D

wielki znawco Tekkena 6, pomimo ze na turniejach ani slychu ani widu o Tobie.

Bo nie mam czasu ani chęci na szlajanie się i granie w gównianą grę, na AOT2 jadę wyłącznie ze względu na szacunek i przyjaźń wobec Łodziaków :)

coockiemonster

  • Gość
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #326 dnia: Styczeń 03, 2011, 18:11:40 »
To dalej pisz swoje :) Jak dla mnie jesteś skończony ;p Polecam się dalej spinać na forum ... Pozdrowienia z Wrocławia

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #327 dnia: Styczeń 03, 2011, 18:22:49 »
Jak widać zbaczanie z tematu to tutaj jest norma. Temat "Najlepsi gracze danymi postaciami" a przy niektórych postaciach mamy po kilku graczy. WTF ? Jeśli chcecie zrobić listę ludzi którzy grają danymi postaciami to ok ale to nie znaczy nadal że są tymi postaciami najelpsi. Spinki robicie jak małe dzieci. Listy, które podajecie nie mają nic wspólnego z tematem. Czytając niektóre wypowiedzi to normalnie spadam z krzesła ze śmiechu. Każdy ma swoje racje i za nic nie chcecie dojść do porozumienia bo jeden wie więcej od drugiego. Żałosne to jest, no ale żeby forum żyło to coś trzeba robić nie ?:)

Never give up no matter how bleak your situation is.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #328 dnia: Styczeń 03, 2011, 18:28:42 »
Żałosne to jest, no ale żeby forum żyło to coś trzeba robić nie ?:)

Święte słowa :) Maniek ty też byś odszukał w sobie troszkę dziecka i pohasał z nami w pieleszach wyobraźni :)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #329 dnia: Styczeń 03, 2011, 18:42:01 »
Komandos, jak nie bede pisal o Twoich przechwalkach, o Twoich planach, wielkich wygranych, miazdzenia ludzi itd.

No spoko, ale ja nigdzie nie pisałem, że się uważam za najlepszego operatora danej postaci, chociaż mógłbym bo na tą chwilę Brucem gram lepiej od Spike'a.

Zaskakujace jest to, ze co do Jacka przyczepiliscie sie do mnie, a do Bezela juz nikt, ktos z Was go zna? Wie jak gra? No moze poza komandosem, ktory dostaje od niego niesamowite becki.

Heh Wiedziałem, że się przyczepisz do tej przegranej na onlajnie :D Szkoda, że nie wspomniałeś jakie sam ode mnie bęcki dostałeś. BTW Jackiem każdy może dobrze grać po kilku posiedzeniach w practice, to jest jedna z prostszych do opanowania postaci w grze.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.