Autor Wątek: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami  (Przeczytany 140646 razy)

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpień 24, 2010, 16:11:08 »
Napiął ? ;D Ja jestem oazą spokoju. Pozwoliłem sobie jedynie skomentować to i owo.

@Snake  - Niezłe nie ? ;D aczkolwiek. W sumie nie wiem czy jest inne wyjście, ale czy jedynym kryterium oceny będą turnieje ? No bo np. jak jakiś gość naprawdę dobrze sobie radzi w Tekkena. Grał z kilkoma osobami z forum, powiedzmy że ich łoił, jednak nie ma ani czasu, ani finansów aby sobie fundować wycieczki na turnieje, a jednak chciałby być w rankingu bo uważa, że dobrze w tego tekkena gra, no i kilka swoich kolegów rankingowców bije ładnie, a obecność na takiej liście będzie dla niego zaszczytem to chyba też powinien dostać jakąś szanse, inną jednak niż opinia osób postronnych, które z nim grały.
Poza tym, co do tego wavedasha, to czyż to nie jest movement ? A czy movement nie jest wyznacznikiem tego jakie kto ma umiejętności gry ?

@Zajman - Ok. Po przeczytaniu twoich kontrargumentów muszę się zgodzić ;) Fakt, masz racje. To jest najlepszy sposób na zbudowanie sceny.
Po prostu już się sprałem, czy wy chcecie zrobić ranking graczy w tekkena, czy ranking graczy poszczególnymi postaciami. Założyłem, że to drugie, i założyłem, że bez sensu jest umieszczanie 40 osób przy jednej postaci bo ktoś tam kiedyś nią zagrał na małym turnieju i udało mu się urwać kilka punktów. Zrobiło by się moim zdaniem za duże zamieszanie. Inaczej ma się sprawa, gdyby robić ogólny ranking graczy, wtedy czy to większy turniej czy mniejszy moim zdaniem, miało by to małe znaczenie. Gdyż, pojawia się informacja o jakimś turze no i albo jedzie jeden wymiatacz i sobie nabija licznik ;P, albo jadą za niim inni wymiatacze co by jemu to uniemożliwić i samemu urwać parę punktów.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpień 24, 2010, 16:15:23 »
Nie tylko movement jest wyznacznikiem, ale sadze ze bez niego nigdy sie nie osiagnie jakichs lepszych rezultatow na turniejach, nawet w T6.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpień 24, 2010, 16:19:36 »
Wiadomo że nie tyko movement, ale jest ważnym elementem, nawet jednym z ważniejszych ;)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpień 24, 2010, 16:20:16 »
No wiadomo, chodzi mi o sposób w jaki Zulata to napisał. Taki Favola, który jest totalnym noobem podniecającym się, że wyszedł mu chicken na którego polował całą runde (żeby pokazać na filmiku), też potrafi wavedashować na padzie. Mamy najlepszego Kazia w Polsce! Poza tym Frizen gra Larsem, co ma tutaj wavedash do rzeczy? ;p

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpień 24, 2010, 16:23:24 »
Dalej bardzo lubie pograc z Gajda mishima vs mishima :) To ze sie przerzucilem to nie znaczy ze nie umiem juz nimi grac :P
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpień 24, 2010, 16:34:34 »
Cytuj
czy też te Komandosa " A mi się udało wygrać z tym, tym tym i tym  i pragnę na tej podstawie być w rankingu ".

WTF? Gdzie ja coś takiego pisałem? Przyczepiłem się tylko trochę do listy Veluriana, ale chyba każdy się ze mną zgodzi, że była ona śmieszna po prostu.

Jeśli chodzi o ranking, to jedynym wyznacznikiem pozycji danego gracza może być jego pozycja w turnieju. Kogo obchodzi np. że taki Yun potrafi zrobić Bryanem taunt cancel to JU czy 4 elektryki Kazem w jugglu, skoro na ostatnim turnieju z grupy nie wyszedł?
A jak kogoś nie stać na turnieje to trudno. To ma być ranking graczy TURNIEJOWYCH, a nie tych co najlepiej grają w swoim pokoju, na osiedlu i są bossami onlinowymi :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpień 24, 2010, 16:42:34 »
Bruce-Spike,Olgotka,Komandos

Wczoraj jak patrzyłem to Olgotka była za mną. Mam rozumieć, że przez noc zrobiła się lepsza?  :D Nie żeby mnie ta śmieszna lista interesowała, po prostu ciekawi mnie skąd ta zmiana miejsc nagła  :P

Hmmm tak, trzeba się wytłumaczyć....
Owej nocy doszło do ostrej wymiany mojego zdania z Olgą....
Olgotka twierdziła że nie zasługuje na miejsce w rankingu a prawda jest taka że ja wiedziałem że jesli ją wpisze przed ciebie(Komandos) to napewno będzie się czepiać więc dla świętego spokoju podałem ją za tobą .....
No ale się i tak czepiała i poprosiła mnie abym napisał listę według tego co naprawdę uważam no to się wku**em i napisałem co uważam i powiem wam że ona nie była zadowolona jak to zobaczyła:P

Hmm prawda taka że Olgotka gra więcej z TLT niż z innymi osobami i po zabrzu grała w łodzi chyba z tydzień(jak nie dłużej) ....
Wiem z własnego doswiadczenia że postępy się robi największe jak się gra z lepszymi od siebie i ona dużo z takimi ma okazje grać....
Moim zdaniem od zabrza podciągneła się na tyle że nawet jesli komandos zrobił jakiś umiarkowany postęp to i tak stawiałbym na to że ona go wyprzedziła, wkońcu człowiek najszybciej się uczy od lepszych....

Komandos, nie obrażaj się, uważam że grasz naprawdę spoko i dlatego na tej liście się znalazłeś, możliwe że się mylę , poprostu uważam że żaden online nie zastąpi turniei,sparów i grania z lepszymi od siebie a ona cały czas gra i dobrze wykorzystuje rady innych:)
Gdybyś ty grał naprzykład tyle z Tokisem co ona to pewnie byś był jeszcze lepszy :)

Choć mogę się mylić i może ty jeszcze bardziej się podciągnołeś

To piszemy każdego??

LOL Velurian na prawdę myślisz, że tylko wy macie u siebie dobrych graczy? Olgotka na pewno jest bardzo dobra, szczególnie biorąc pod uwagę to od kiedy gra w tą grę, ale ja też od czasu zlotu u Trawy zrobiłem spore postępy. Co najmniej raz w tygodniu gram nocki z Yunem i Spikiem, czasami też z Rupertem i Batim (on akurat wyjechał teraz), a nie uważam żeby to byli gracze słabsi od np. Tokisa. Może my się tak z tym nie obnosimy ale też swój team mamy  ;)
Na turniejach wielu nie byłem ale w Białymstoku poszło mi całkiem nieźle. Niby byłem tylko w top 12, ale przegrałem jedynie z Tokisem, Di i Godhandem czyli z bardzo dobrymi graczami, a w grupie zbiłem 3:1 zawodnika, który zajął ostatecznie czwarte miejsce.

BTW czemu BigBoya usunąłeś z rankingu Bryana, już go nie uważasz za dobrego gracza? Coś niezdecydowany jesteś  :P

Nie chciało mi się tego edytować ;D

Tutaj coś takiego napisałeś.

Poza tym. Ok, skoro ma być to lista TURNIEJOWA to tyle. Wspomniałem o tych wavedashach itd mówiąc o tym jakimi kryteriami się będą kierować, czy będą to tylko turnieje, czy też coś innego.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpień 24, 2010, 17:28:02 »
Cytuj
Po prostu już się sprałem, czy wy chcecie zrobić ranking graczy w tekkena, czy ranking graczy poszczególnymi postaciami. Założyłem, że to drugie, i założyłem, że bez sensu jest umieszczanie 40 osób przy jednej postaci bo ktoś tam kiedyś nią zagrał na małym turnieju i udało mu się urwać kilka punktów. Zrobiło by się moim zdaniem za duże zamieszanie. Inaczej ma się sprawa, gdyby robić ogólny ranking graczy, wtedy czy to większy turniej czy mniejszy moim zdaniem, miało by to małe znaczenie. Gdyż, pojawia się informacja o jakimś turze no i albo jedzie jeden wymiatacz i sobie nabija licznik ;P, albo jadą za niim inni wymiatacze co by jemu to uniemożliwić i samemu urwać parę punktów.

No cieszę się że się rozumiemy, sam działam głównie dla rozwoju sceny. Widząc potencjał jaki ma serwis backdash.pl stwierdziłem że taki ranking musi być. Kolejnym kluczowym argumentem jest fakt że w poszukiwaniu sponsora itp. taki ranking się przyda.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpień 24, 2010, 20:54:23 »
Nie tylko movement jest wyznacznikiem, ale sadze ze bez niego nigdy sie nie osiagnie jakichs lepszych rezultatow na turniejach, nawet w T6.

Akurat w Polsce movement ustawiłbym gdzieś pod koniec... przykładem jest Di który  z movementu używa jedynie b,b i f,f i zobaczcie jak bije ludzi na turniejach z duuuuuuużo lepszym od niego poruszaniem się.
I niech nikt nie próbuje zaprzeczać 8)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2010, 22:14:50 wysłana przez Cambion »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpień 24, 2010, 20:56:18 »
używa jedynie b,b i f,f
Powodzenia w skutecznym używaniu Pandą SS/SW.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpień 24, 2010, 20:58:43 »
używa jedynie b,b i f,f
Powodzenia w skutecznym używaniu Pandą SS/SW.

No już nie gadaj że robisz tym wielkim klocem SS bo umre ze śmiechu

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpień 24, 2010, 21:01:30 »
Ale ja wcale nie zaprzeczyłem Twojej wypowiedzi :)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpień 24, 2010, 21:07:31 »
Lol, ale wy wszyscy jesteście salty. Przecież to jest Panda, nie ma się czym przejmować ;p

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpień 24, 2010, 21:09:19 »
używa jedynie b,b i f,f
Powodzenia w skutecznym używaniu Pandą SS/SW.
No już nie gadaj że robisz tym wielkim klocem SS bo umre ze śmiechu
Po co Pandzie SS/SW? Ma inną opcje defensywną - 3/4 standardowych akcji w nią nie siedzi normalnie! :P Oprócz mocniejszej ściany i kilku ciosów, które trafiają ja na ziemi, nie widziałem lepszych akcji które można w nią posadzić. W DR chyba istniały takie, a teraz? Zaczyna mnie wkurzać ta postać...

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpień 24, 2010, 22:09:47 »
Movement to jest super ważny jak się ma whiff punishing oraz spaceing na wysokim poziomie. Jak się tego nie ma to movement nie daje aż takiej przewagi. No bo co z tego że potrafisz zrobić super szybkie bdc jak nie będziesz wiedział kiedy wyjść z kontrą bo widzisz jak felek przeciwnika kręci się z kończyną 3x i zamiast karać to się zastanawiasz czy nie zakręci się po raz 4 i oberwiesz ch.
Tak więc przede wszystkim ogranie i dopiero wtedy movement, jak już się wie co kto potrafi i co robić na co.