Autor Wątek: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami  (Przeczytany 136197 razy)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #705 dnia: Sierpień 08, 2011, 14:08:50 »
Yun wpadlby w koncu na jakis tur: o.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #706 dnia: Sierpień 08, 2011, 14:13:07 »
Yun wpadlby w koncu na jakis tur: o.

Yun będzie na WCG.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #707 dnia: Sierpień 08, 2011, 14:16:44 »
Rozumiem, że u Was tak zawsze jest jak się rozmawia kto jest najlepszy? :D

Gdybym tylko napisał, że tekken to głupia gra.. ale dobrze, że tego nie napisze, bo by była burza!

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #708 dnia: Sierpień 08, 2011, 14:19:48 »
Rozumiem, że u Was tak zawsze jest jak się rozmawia kto jest najlepszy? :D

Gdybym tylko napisał, że tekken to głupia gra.. ale dobrze, że tego nie napisze, bo by była burza!

Nie boj sie, podcasty dopiero beda.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #709 dnia: Sierpień 08, 2011, 18:36:25 »
Do autorów podcastu (których tak btw. wcale nie jest podcastem :p) - nie oceniajcie poziomu danego gracza po tym co umie a czego nie umie zasadzić, bo to jakich kto używa combosów ma marginalne znaczenie.
No całkiem,całkiem. Co prawda kilku graczy pominęliście ale co tam ;p Bryanem grać może i już nie gram ale myślę że sporo osób mógłbym nim uprać,anyway nie ma co rozpoczynać kolejnego flame'u :)
Lol, nie ma to jak ciągle i ciągle mi gadać że nie umie się grać Bryanem, po czym na forum upominać się o to, że nie zostało się wymienionym wśród jego najlepszych operatorów. Oj Pitrex, Pitrex. ;] Teraz już nie masz wymówki, będziesz nim ze mną grać. ;p
Cytuj
Alisa: Snake,Furb,Juni0r
Jeśli kolejność tutaj nie jest losowa to Furb powinien być na pierwszym miejscu, ma imo tą postać najlepiej opanowaną technicznie, ja nawet nie znam wszystkich przejść do pił. :p To co czasem uda mi się nią ugrać nie jest zasługą opanowania postaci, tylko mojego godlike use of d/b+3 i zabójczych mind game'ów. 8)

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #710 dnia: Sierpień 08, 2011, 18:44:20 »
Do autorów podcastu (których tak btw. wcale nie jest podcastem :p) - nie oceniajcie poziomu danego gracza po tym co umie a czego nie umie zasadzić, bo to jakich kto używa combosów ma marginalne znaczenie.
No całkiem,całkiem. Co prawda kilku graczy pominęliście ale co tam ;p Bryanem grać może i już nie gram ale myślę że sporo osób mógłbym nim uprać,anyway nie ma co rozpoczynać kolejnego flame'u :)
Lol, nie ma to jak ciągle i ciągle mi gadać że nie umie się grać Bryanem, po czym na forum upominać się o to, że nie zostało się wymienionym wśród jego najlepszych operatorów. Oj Pitrex, Pitrex. ;] Teraz już nie masz wymówki, będziesz nim ze mną grać. ;p
Cytuj
Alisa: Snake,Furb,Juni0r
Jeśli kolejność tutaj nie jest losowa to Furb powinien być na pierwszym miejscu, ma imo tą postać najlepiej opanowaną technicznie, ja nawet nie znam wszystkich przejść do pił. :p To co czasem uda mi się nią ugrać nie jest zasługą opanowania postaci, tylko mojego godlike use of d/b+3 i zabójczych mind game'ów. 8)

Co do Alisy to kolejność przypadkowa. A do naszego grania to jak kiedyś to nastąpi (może za pół roku) to nawet nie wiem czy będę w tą grę grał.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #711 dnia: Sierpień 08, 2011, 18:48:50 »
Oj tam, oj tam. ;] Pogramy niedługo.

Komandos, wy tam tylko sobie puściliście muze z sf4 dla klimatu czy graliście coś? :P