Autor Wątek: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11  (Przeczytany 56195 razy)

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpień 27, 2011, 19:23:02 »
ah pieniądze zaczynają dzielić nasze sceny.

jest jeszcze troche czasu. Prawdopodobnie organizatorzy coś dorzucą do innych gier by zwiększyć rywalizacje.

@Nevan - Furb myślę jest wstanie ugrać min. top 3.

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpień 27, 2011, 19:24:05 »
Jeżeli ktoś bierze udział w turnieju to robi to chyba po to żeby w nim wygrać. Jeżeli ktoś zakłada odpadnięcie w grupach, to nie ma sensu podchodzić w ogóle to czegoś takiego. Często zdarzają się niespodzianki, każda może mieć swój dzień. Np Manieq na last Tawernie.

Traitor

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Sankiatak
  • Skąd: Wasilków
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpień 27, 2011, 19:25:44 »
Jak tyle osob sie na Mortala zapisalo, to chyba powinna byc normalna nagroda?

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpień 27, 2011, 19:29:43 »
Ja tylko zauważę, że będą nagrody rzeczowe od sponsorów, pewnie jakiś sprzęt albo gry o wartości na pewno większej od 100 zł. Przykro mi że nie będzie nagrody pieniężnej, ale już tak nie histeryzujcie ludzie :f
smh tbh fam

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpień 27, 2011, 19:31:18 »
Lol. Dlaczego o nagrody upominają się ludzie, którzy nie mają na nie szans w żadnej z kategorii (MK, Tekken), mówię tu o komandosie i Furbie.
Mają czy nie - co za różnica? Chcą być takimi samymi uczestnikami jak pozostali i mają takie samo prawo do pytań dotyczących nagród. Idąc Twoim tokiem rozumowania wejściówka powinna dotyczyć tylko tzw. "murowanych faworytów".

Może ujmę to tak - mnie w ogóle bawią te dyskusje o nagrodach, co i jak powinno być dzielone. Bawi mnie też, że Frizen który niedawno deklarował, że olewa ten turniej nagle zdecydował się na wyjazd jak dowiedział się że w grę wchodzi 1000zł.

Cieszcie się, że w ogóle będzie jakiś turniej.

@ mistrz nunczako - nie będę sobie niczego nigdzie wsadzać, szczególnie o twoich szansach na wygraną. Pokaż mi turniej na którym byłeś chociaż w top 16.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpień 27, 2011, 19:32:01 »
Mysle, ze scena MK9 jest na chwile obecna na takim poziomie, ze ciezko jest wskazac ewidentynych TOP-ow. A nawet jesli to nie gwarantuje im to powodzenia na turnieju. Mowie oczywiscie o offline. Jesli NW radzi sobie tak samo dobrze offline jak online to wtedy bedzie inna dyskusja, ale to jest do zweryfikowania w Łodzi.

prm

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Tomaszów Maz./Łódzkie
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpień 27, 2011, 19:44:28 »
Bawi mnie też, że Frizen który niedawno deklarował, że olewa ten turniej nagle zdecydował się na wyjazd jak dowiedział się że w grę wchodzi 1000zł.
Nevan ja się nie dziwię, że Frizen zmienił zdanie i zdecydował się na start w tym turnieju.
Tysiąc złotych na ulicy nie leży i nie da się ukryć, że Adrian jest jednym z głównych pretendentów do wygrania głównej nagrody.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpień 27, 2011, 19:50:01 »
A ja np. bym chciał sobie po tak stresującym przeżyciu jak eliminacje do WCG pograć sobie trochę na turnieju dla przyjemności, pobyć ze znajomymi i niekoniecznie spinać dupę o nagrody.

Amen.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpień 27, 2011, 19:52:12 »
A ja np. bym chciał sobie po tak stresującym przeżyciu jak eliminacje do WCG pograć sobie trochę na turnieju dla przyjemności, pobyć ze znajomymi i niekoniecznie spinać dupę o nagrody.

Amen.

Są nagrody, będzie spinanie.
Moje pięści krwawią śmiercią!

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpień 27, 2011, 20:31:15 »
Oj tam, pierdolenie. Dobrze, że Frizen jedzie, jak się postara, to sobie zarobi na kieszonkowe i dobrze dla niego, ostatecznie nie wygrywa przypadkiem. Ja na przykład jeżdżę na tury nie dla wygranej i nie dla kasy, bo na pierwsze jestem za słaby, a drugie mi niepotrzebne. Za to się mogę dorzucić do puli, pograć z fajnymi ludźmi i spełnić marzenie z liceum o jeżdżeniu po Polsce i graniu. Maga też z nami jeździ, chociaż tak samo nie ma szans na wygraną, ale też się do puli dorzuci, zintegruje się trochę ze światem i ogólnie fajnie jest. Nevan, może mi się tylko wydaje, ale odniosłem wrażenie, że Ty też nie jeździsz na tury po pieniądze. A że Frizen ma takie priorytety, to jego sprawa. Ja mu się nie dziwię, w jego wieku jarałem szlugi na pojary, bo mnie nie było stać na palenie po calaku i gdyby wtedy skill mi pozwalał na zawalczenie o taką nagrode, to bym się nie zastanawiał ani chwili. Ot, priorytety i tyle. Zresztą nikt nie był zajebisty od razu i Frizen, Tokis, Nevan, czy ktokolwiek z wyższego kalibru graczy kiedyś dostawał po papie, więc Furb, Komandos, czy ktokolwiek, kto teraz nie ma szans na wygraną, za kilka turniejów może zacząć mieszać, jak choćby i Manieq na ostatniej Tawernie.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpień 27, 2011, 20:37:34 »
Zgadza się, nie jeżdżę po kasę (nie krytykuję też tego znowuż, acz uważam za smutne jeśli kogoś na turnieju interesuje tylko to, typu grajmy co prędzej, dawajcie nagrody i spierdalam na ch.atę). Coś mi się widzi, że niebawem nie będzie zbyt wielu okazji do spotkania się.

Nie porównuj komandosa do Mańka, to kompletnie inna liga, grałem z Mańkiem sporo i nie jest dla mnie zaskoczeniem jego wysoka pozycja na ostatniej Tawernie. Dziwią się tylko ludzie, którzy go nie znali wcześniej specjalnie (bo jakoś on na turniejach pojawia się sporadycznie).

Jeśli chodzi o Furba i MK to będzie tam jeszcze Apock, Onizuka i Wombat. Te top3 wydaje mi się trochę mało realne, ale kto wie, kto wie...

Jeszcze jedno a propos adepta mma, sorry ale nie mogłem się powstrzymać (cytat jest zasłyszany, pochodzi z eliminacji do WCG ale potwierdziły to dwie osoby):

komandos: "jakbym wiedział, że można grać na swoim padzie to bym rozpi****lił tutaj wszystkich"

:D :D :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2011, 20:41:18 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpień 27, 2011, 20:41:45 »
Nie porównuj komandosa do Mańka, to kompletnie inna liga...
Wiem, tak mi się napisało przykładowo, bo jakoś zawsze jest pod ręką :P
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpień 27, 2011, 20:59:28 »
Nevan widzę, że chyba w innym świecie żyjesz. W świecie gdzie jesteś mistrzem sztuk walki z 15 letnim stażem i gdzie mówię, rzeczy których w rzeczywistości nie padły z moich ust nigdy. :D Z Mańkiem sporo grałem jak w Łodzi byłem jakiś czas temu, możesz go zapytać o wyniki, ale w twoim świecie pewnie i tak inne były. :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpień 27, 2011, 21:33:28 »
Znowu wypierasz się swoich słów? Czy na WCG też za dużo wypiłeś i nie pamiętasz co gadałeś? Anyway, mieliśmy z tego dobrą bekę...

Ah, wybacz skoro jesteś lepszy od Mańka to git. Już nie chce mi się gadać z tobą, bo nie ma z kim. Ja sobie będę żyć w świecie w którym jestem mistrzem sztuk walki. ty żyj sobie w świecie w którym wygrywasz turnieje.

Niech się te światy tylko więcej na siebie nie nakładają.

Koniec OT ;-)


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpień 27, 2011, 21:49:56 »
Znowu wypierasz się swoich słów? Czy na WCG też za dużo wypiłeś i nie pamiętasz co gadałeś? Anyway, mieliśmy z tego dobrą bekę...

Ah, wybacz skoro jesteś lepszy od Mańka to git. Już nie chce mi się gadać z tobą, bo nie ma z kim. Ja sobie będę żyć w świecie w którym jestem mistrzem sztuk walki. ty żyj sobie w świecie w którym wygrywasz turnieje.

Niech się te światy tylko więcej na siebie nie nakładają.

Koniec OT ;-)

Powiedziałem, że żałuje, że nie wziąłem swojego pada z ps3. Do mojej przejściówki da się podłączyć tylko pada z ps2 i nie wiedziałem, że będzie taka możliwość. Resztę sobie dopowiedziałeś sam.

Jak byłem w Łodzi u Velura graliśmy sobie ligę z chłopakami do 2 wygranych każdy z każdym (Ja, Velur, Tokis, Olga, Dante, Manieq, BigBoy, Bati, Młody i kilka innych osób). Wygrałem wtedy ze wszystkimi oprócz Batiego (z Mańkiem 2:0), każdy to potwierdzi. I nie, nie twierdzę, że jestem lepszy od Mańka czy gorszy, nie bawią mnie już takie porównania.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.