Autor Wątek: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje  (Przeczytany 46306 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 06, 2010, 20:14:51 »
Keep my fingers crossed.

Root to korzeń (albo admin w systemach unixowych).


























;]

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 06, 2010, 20:16:11 »
I'll strive to unroot this thing then.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Snake

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 06, 2010, 20:19:34 »

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 06, 2010, 20:27:02 »
fakt, mea culpa, cały czas wierzyłem, że pisze się to tak właśnie :o

edit: cholerne literówki
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 20:38:19 wysłana przez Dadrot »
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 06, 2010, 21:04:13 »
Ale o co chodzi ; D?

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 06, 2010, 21:12:30 »
Z tematu ogólnego o T6:
Velu weź głęboki oddech policz do dziesięciu i weź głęboki oddech ; D.

Cytuj
Dla Tekkenowych noobów gajda janił na u/f+3 na pałe ale dla osób które rozegrały tysiące walk na dobrych Hwoarangów to były hopy robione między markowaniami,przejsciami do LFS i innychpierdół i przede wszystkim były stosowane bo starscreem ich nie karał prawie wcale na wybitki a gra się tak jak przeciwnik pozwala a że onpozwalał to Gajda kożystał.

Jako że to ja napisałem o tym uf+3 na paukę to uznam że to do mnie, a co mi tam;].
No więc. Polecam ci Velu obejrzenie jeszcze raz tej walki, wtedy zobaczysz czy uf+3 nie było zazwyczaj karane wybitką (podpowiem ci że było bardzo często karane wybitką), i polecam przyglądnięcie się w których momentach było uf+3. Podpowiem ci że było oczywiście robione na horangowe poki ale ze dwa, trzy razy było zrobione w sytuacjach w których istniało jakieś 5% szansy że cios trafi, czyli poza zasięgiem i wtedy gdy przeciwnik stał ciągle w defensywie czekając na ruch Gajdy.
I to o to mi głównie chodziło, a że lubię sobie ironizować i popadać w przesadę żartując to i napisałem że robił na paukę.

Najlepsze jest to, że wygląda na to iż mimo tego że tam byłeś i mogłeś z nim pogadać po walce to mniej zrozumiałeś z tej walki niż ci się wydaje:D. Ja uznałem że skoro Gajda tak zagrał w tych niektórych momentach tej walki to jest albo sprawa  nerwów, albo sprawa fikuśnej taktyki która nie jest niczym nieznanym czy odkrywczym a która polega na graniu na nooba po to żeby mieć czas na poznanie przeciwnika jednocześnie dając mu do zrozumienia że gra z kimś o wiele słabszym, by później wyprowadzić go z błędu jednocześnie znając już część jego gry.
I jak widać Gajda to potwierdza pisząc
Cytuj
więc grając z nim dałem mu do zrozumienia, że jestem noob'em, przez co zbiłem go z tropu i przestał uważać w trakcie gry.
I wszyscy po tym poście Gajdy powinni być zadowoleni, wszystko było wyjaśnione, wszyscy powinni być happy. No ale tak nie było. Za to były niepotrzebne posty które niby mają coś wyjaśniać z tego co zostało już wyjaśnione, a tak naprawdę mogą one tylko wprowadzić w błąd:P.

I tekken to nie fizyka kwantowa i nie czarne dziury, tu nie ma czego nie rozumieć, więc nie ma co przesadzać z tym ?aaa tekken jest wiedza tajemna mało kto ją rozumie, tylko top playerzy wiedzą ocb?, jeżeli ktoś tak to widzi i  ma z tym problemy to przykro mi bardzo, ja bynajmniej nie mam : D.

Liber... nie myślałem że to ty pisałeś, pisałem to o 6tej i miałem to w nosie kto to pisał, nawet nie pamiętałem po 3ech stronach postów że to ty...
Co do karania wybitką to starscreem przez pierwsze walki mało karał, robił jakieś gówna zamiast pożądnych kar, pózniej się ograł a to u/f+3 to taki cios że nie można sobie pozwolić nawet na jedną pomyłke w każe bo bardzo często przeważa runde na kożyść larsa( chyba że zawsze jest karany)

Parę razy faktycznie Gajda walnął to na PAŁKĘ ale dużo częściej przerywał tym ataki hwo w stringach co przeważyło szale na końcu walki...
Jeszcze raz napisze Gajda grał jak Starscreem pozwalał, co do jego planów to ja znam Adama dużo lepiej niż wy bo byliśmy przez wiele miesięcy współlokatorami i jak dla mnie to Adam się stresował początkowo tak samo jak z Foxem ale pokazał że ma jaja na miejscu i się w ostatniej chwili ogarnoł i pokazał tego Gajde którego my znamy z polskich turów GJ Adaś;)

Co do tej wiedzy tajemnej to wiadomo:P żadna wiedza tajemna a temat trzeba ogarniać


« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2010, 21:48:38 wysłana przez Velurian_TLT »

Daimossan

  • Gość
Odp: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 06, 2010, 21:22:24 »
Cytuj
wyłożyłby po to 600zł-700zł
LOL QUE WTF ?
Cytuj
unior z tym Red Bullem to na razie nic konkretnego nie wiemy...wiemy tylko że są zainteresowani, obiecywanie takich nagród też nie jest na miejscu bo jeszcze nic nie wiemy....zapowiemy jak będziemy coś więcej wiedzieć a jak dla mnie to uważam że moglibyśmy się bardziej streszczać z tym AOT, Berlin sobie odpuścić a zamiast tego zainwestować kasę w nasz własny turniej. Gdyby tak każdy z łodzi kto ma jechać do berlina wyłożyłby po to 600zł-700zł na AOT to można byłoby rozmawiać spokojnie z Koreańcami i mieć ich u siebie( razem z całą europą) a i o sponsorów wtedy było by łatwiej....pamięta ktoś o CENEDZE??
No ale ty się jak młody na ten Berlin najarałeś a ja na kolejny tur sSabriego nie pojade...wole ufać TLT i POLSKIEJ scenie...
od takich postów Velu mamy nasze pod forum teamowe ;)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 06, 2010, 21:25:40 »
Jeśli to będzie turniej większego formatu niż AoT, to dam sobie spokój z graniem i zajmę się tylko prowadzeniem, żeby było bardziej pro :)

Daimossan

  • Gość
Odp: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 06, 2010, 21:45:34 »
Jasne Paździoch ;) :D

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 07, 2010, 16:56:35 »
Dobry turniej nie jest tani... chyba ze chcecie aby legendy koreanskiej sceny spaly na gazetach. Wtedy mamy nocleg w cenie 3.50 za wyborcza, czy nie wiem tam ile.

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 07, 2010, 19:15:17 »
NO COMMENT...

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 07, 2010, 20:43:55 »
Jeśli to będzie turniej większego formatu niż AoT, to dam sobie spokój z graniem i zajmę się tylko prowadzeniem, żeby było bardziej pro :)
Jeśli będzie to turniej większego formatu to szkoda by było nie zaprezentować gościom na co stać polską Pandę :(

Jeśli chodzi o inne miasta niż Łódź to ja zgłaszam się z supportem. Powiedzcie tylko co i jak,jeśli będzie to w mojej mocy - wykonam.
Jeśli nie, też wykonam 8) Mogę nawet być upstrzoną żywą tablicą ogłoszeniową, wdziewam sandwich i dzida na rynek w niedzielny poranek :D
Wszystko zrobię, gadam, latam, produkcja, dystrybucja.. full serwis ;)

Widzę, że obracacie się między majem a lipcem a między nimi jak wiadomo od wieków, siedzi złośliwy dla studentów czerwiec. Licząc na dużą frekwencję ze strony Polaków pasowałoby to uwzględnić.

Gdyby tak każdy z łodzi kto ma jechać do berlina wyłożyłby po to 600zł-700zł na AOT
Vel, Twoje serce jest wielkie hehe :-* ale przegłeś paue  ;)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 08, 2010, 20:50:34 »
Kto to k**wa jest Inkverin?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [Tekken] Luźne scenowe dyskusje
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 08, 2010, 21:00:27 »
Kto to k**wa jest Inkverin?
Swojego kolegi z teamu nie znasz?