Autor Wątek: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie  (Przeczytany 17807 razy)

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 13, 2011, 12:36:04 »
Ano, Di w koszulce Tekkena wygląda jak jakiś przedstawiciel Namco, a nie osoba reprezentująca scenę.
smh tbh fam

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 13, 2011, 12:39:51 »
Ale jaki Di? Kto to jest Di? To że Ty, ja, czy kolejne 80 osób z tego forum to wiemy, to nie znaczy, że setki, czy daj Boże tysiące widzów mają o tym jakiekolwiek pojęcie. A że redakcja tego tam czegoś jest na tyle nieogarnięta, że nawet nie wkleili do materiału paska z wyjaśnieniem kim jest ten koleżka w fajnej koszulce, to i się ci widzowie nie dowiedzą.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 13, 2011, 12:40:43 »
Em, ale przecież właśnie to napisałem. Cześć.
smh tbh fam

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 13, 2011, 19:23:07 »
Co za frajer robił komentarz do walki Emperor vs Rikimaru? Prawie jak na WCG rok temu, ale ten był jeszcze gorszy.

Cytuj
Ale jaki Di? Kto to jest Di? To że Ty, ja, czy kolejne 80 osób z tego forum to wiemy, to nie znaczy, że setki, czy daj Boże tysiące widzów mają o tym jakiekolwiek pojęcie. A że redakcja tego tam czegoś jest na tyle nieogarnięta, że nawet nie wkleili do materiału paska z wyjaśnieniem kim jest ten koleżka w fajnej koszulce, to i się ci widzowie nie dowiedzą.

A po co komu wiedzieć kim jest Di? Przedstawił zasady gry w sposób zrozumiały dla przeciętnego dziecka neo i chwała mu za to, ale jego numeru buta nikt znać nie musi. Już prędzej Frizena mogli przedstawić albo Devila.
A koszulka fajna. Żałuje, że sprzedałem bo już nie mogę nigdzie dorwać takiej. :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 14, 2011, 00:46:52 »
A po co komu wiedzieć kim jest Di?

Chociazby po to zeby w podpisie pojawila sie informacja o backdashu. W formie w jakiej to jest zrobione to ni w uj ni w zab nie wiadomo skad Di sie tam wzial i czemu to wlasnie on wyjasnia do czego sluza przyciski na padzie
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 14, 2011, 12:44:59 »
A po co komu wiedzieć kim jest Di?
Spieszę z wyjaśnieniem. Otóż wiedzieć, kim jest Di, komuś po to, żeby miał świadomość, że o grze mówi do niego gracz w tę konkretną grę, a nie jakiś redaktorzyna, co to przeczytał recenzję, odpalił scenario i proplejera udaje. Rozumiesz, tak, jak niektórzy nie biorą przedmałżeńskich nauk od typa, który nie rucha i nie ma żony, albo tak, jak niektórych drażni, kiedy o problemie narkotyków w telewizji mówią ludzie, którzy w życiu nie ćpali, tak są też tacy, dla których gadanina o grze gościa, który jest nie wiadomo kim, może sam nawet nie gra, jest zwyczajnie niewiarygodna w sensie nie godna wiary. A tak, gdyby dołożyli gdzieś w okolicach pępka tego gościa w fajnej koszulce napis "Di, reprezentant polskiej sceny Tekkena", albo coś podobnego i do tego dołożyli jakieś zdjęcia, albo nagrania jak gra, to wypadłoby to o wiele wiarygodniej. Ideałem byłoby, gdyby gdzieś rzucili końcówkę finału Fighters Generations, o ile pamiętam tam widać, że to Di właśnie wygrywa. Wtedy potencjalny widz mógłby sobie pomyśleć "O kuhwa, dziadku Zimmehmanie, ten gość świetnie gha, czyli musi wiedzieć, co mówi!" i uwierzyć mu.

A tak wyszła w sumie luźna gadanina, do rzeczy, bo do rzeczy, ale jednak dla randomowego widza nie posiadająca żadnej podpory w formie autorytetu przemawiającego.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2011, 12:46:30 wysłana przez HiKrush »
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Amon85

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Skąd: łódzkie
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 24, 2011, 09:19:32 »
A ja mam takie przemyślenia.
Z tego co zrozumiałem z wielu postów to zależy Wam na rozwinięciu sceny i w pewien sposób promowaniu strony. Będąc na turnieju w Łodzi zabrakło mi ogólnej informacji, że istnieje coś takiego jak backdash (no chyba, że nie zauważyłem). Chodzi mi o plakat, rodzaj jakiegoś transparentu, czy czegoś w tym rodzaju, na którym widniałaby nazwa strony z podpisem a'la "O bijatykach. Z pasją." Nie wiem, nie znam się, ale podejrzewam, że są osoby, które może mogłyby jakoś rozwinąć ten pomysł i coś z tym zrobić. Wiadomo, że na turniejach, o których wie garstka ludzi z forum to nie ma większego sensu, ale na takim turnieju jak ten w Łodzi, gdzie przewijało się sporo osób, mogłoby to spełnić swoją rolę.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 24, 2011, 09:47:02 »
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o... ;). Nie skończyła się jeszcze zbiórka na zestaw kamera + karta SD, a co dopiero mówić o wspomnianym przez Ciebie rollupie. Przykre, ale prawdziwe.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 24, 2011, 10:02:08 »
Nie wspominając o tym, że MFKiG robi duża firma, która na pytanie "czy możemy zareklamować Backdasha?" mogłaby odpowiedzieć "ok, tysiąc złoty poproszę".
smh tbh fam

Amon85

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Skąd: łódzkie
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 24, 2011, 10:05:29 »
A gdyby póki co zaimprowizować i zrobić coś takiego mniejszym nakładem pieniędzy, trochę mniej 'profesjonalne' ? Np. wziąć jakiś duży kalendarz ścienny i z drugiej strony jakaś "artystyczna dusza" by coś machnęła swoimi siłami ? Taki kalendarz można łatwo zwinąć, zawiązać zwykłymi gumkami i folią więc tak szybko by się chyba nie zniszczył.

Edit: Tak, ale są jeszcze inne turnieje oprócz MFKiG. Ja zresztą tylko rzucam pomysł.

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 24, 2011, 10:26:39 »
Ja póki co mogę zdjecia robić.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 10, 2012, 22:58:30 »
heja,

sluchajcie odswieżam temat w związku z piątkowym Fight Clubem. Jak wiecie info o turnieju pojawiło się w kilku serwisach internetowych - nie tylko bijatykowych. I tutaj moje prośba/apel - jeżeli odwiedzacie takie strony to działajcie aktywnie w sekcji komentarzy/forach.
Raz że sprawia to, że temat łatwiej znależć, dwa to info, że scena żyje no i trzy mamy okazje sprzedać więcej wiedzy niż ma to miejsce w przypadku portali ogólno-gamingowych (ktore raczej nie pisza o tym, ze pojawiaja sie topowi gracze, nie ma info o streamach i materialach dostepnych na YT).

wchodzcie na te portale - zamieszczajcie update'y (wyniki, swoje wrażenia, info o backdashu itd.) i może dzięki temu uda się więcej osób wciągnąc do regularnego grania
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 12, 2012, 22:24:01 »
To moze podaj tu linki do tego!
Patrząc na podejscie do sprawy, stwierdzam ze jestes strasznym ignorantem Di.
Bez urazy ale nie wiem przez jaki pryzmat patrzyles zakladajac ten temat i rozpisujac "stanowiska" do obsadzenia.
No i jak juz cos zaczynasz to to kończ.

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 12, 2012, 23:34:13 »
Jesli ja jestem ignorantem, to Ty jestes hipokryta. Ciekawe jak sie maja koszulki, ktore mialy byc gotowe bodaj na Mad about Tekken.
Nauczylem sie (a moze zostalem nauczony?) tego, ze roznice pomiedzy moimi wyobrazeniami (w pewnym sensie oczekiwaniami) a rzeczywistoscia sa za duze i m.in. przez to moje zaufanie do robienia "zorganizowanych akcji" zostalo nadwyrezone. Nie bede sie bronil, bo nie jestem swiety, niemniej czy zamiast probowac (chocby bezskutecznie) cos robic lepiej chowac glowe w piasek i przygladac sie stagnacji, co i rusz narzekajac na obecny stan naszej spolecznosci? Wydaje mi sie, ze zamast pospolitego ruszenia wszystkim przydalby sie rachunek sumienia. Jestem czlowiekiem, ktory stara sie robic wiele (raz wychodzi lepiej, raz gorzej, ale serca do dzialania mi nikt nie odmowi) i wielokrotnie dostaje za to po pysku - gdy jest sie "na ustach" wielu osob nie trudno o to i zdaje sobie z tego sprawe. Myslisz ze nie wiem o tym jak wiele osob po mnie jedzie za moimi plecami? Wiem, ale mam to gdzies, bo jesli ktos tak sie zachowuje, to to automatycznie obniza diametralnie jego osobe w moich oczach. A po co sie kims takim przejmowac? Szkoda czasu.

Sol sie wysypala, moge isc spac.
aka Di

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Pospolite, backdashowe, scenowe ruszenie
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 13, 2012, 01:01:29 »
Co ja czytam?
Moje pięści krwawią śmiercią!