Autor Wątek: Tekken 6 - temat ogólny  (Przeczytany 233757 razy)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #375 dnia: Marzec 03, 2010, 19:12:54 »
... Jedną z takich p***dół jest na pewno kącik bijatyk w nowym extrimie. Jak ktoś tego jeszcze nie czytał to polecam bo można się troszkę pośmiać...

Ja od siebie dodam jeszcze tylko że autor w jednym miejscu sugeruje, że najlepszą bijatyką był T3/TTT, a w innym miejscu przy okazji recenzji T6 na PSP wspomina Dark Resurrection jako najlepszą bijatykę w historii ^^ Myślę że całkowicie obiektywnie można stwierdzić że coś tutaj nie gra...

Nie siadł mi też fragment "Omamieni genialnym A/V...". Wiem że dużo osób tutaj nie ocenia grafiki w T6 jak nisko jak ja, ale mimo wszystko każdy chyba się zgodzi że oprawa A/V (w czasach Uncharted 2) na tytuł genialnej nie zasługuje.

PS. Sorry za mocno spóźnionego posta (temat już dawno nieaktualny) ale akurat teraz przez przypadek wpadłem na post Libera, a że podobnie nie jestem wielkim fanem tych wypocin z PSX'a to chciałem dorzucić swoje 2gr.


Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #376 dnia: Marzec 03, 2010, 19:23:38 »
No przecież to jest Mashta, on zawsze w taki sposób dobiera argumenty i przykłady, żeby akurat w danym momencie poparły dobrze jego zdanie. Nawet jeśli w świetle całej dyskusji oznacza to kilka sprzeczności. Każdy już się chyba do tego przyzwyczaił ;p

Inna sprawa, że uważanie któregokolwiek tekkena za najlepszą bijatykę w historii jest... dziwne ;f

Co do grafiki - mnie denerwuje jedynie to, że gra wygląda gorzej niż na automacie. Rzeczywiście, panowie mieli zajebiście mało czasu na zrobienie tej konwersji.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #377 dnia: Marzec 03, 2010, 19:37:46 »
Moim zdaniem tekken 6 na psp dostał za dobrą ocenę(w PE) . Autor recenzji jako fan bijatyk nie mógł nie zauważyć mega minusa jakim jest możliwość gry tylko po lewej (co na dłuższą metę strasznie irytuje ) co moim zdaniem oznacza że niewiele pograł w ten tytuł co znowu wydaje się być bardzo sensowne bo już wcześniej napisał obszerną zapowiedź Tekkena oparta na wrażeniach z gry na automacie w łodzi który jak wiemy wtedy nie działał :) Ponadto sama wersja na psp jest tak kurewsko biedna względem TK:dr że nie jestem wstanie uwierzyć że dostała niemal tą samą ocenę  ??? Ostatnio , podczas tawerna cup 5 rozmawiałem z pewnym bardzo uznanym redaktorem PsxExtreme i sam przyznał że śmierć kącika bijatyk i sportowego jest spowodowana m.in. tym że nie ma odpowiednich ludzi na to stanowisko bo ci co są lecą w wuja i to ostro czego trudno nie zauważyć .

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #378 dnia: Marzec 03, 2010, 19:44:24 »
Gdyby nie kacik bijatyk w psx-ie to pewnie bym w tekkena nigdy na powaznie nie gral ;d. Niestety Mashter ostatnimi czasy jest troche nieobiektywny i moim zdaniem zbyt krytycznie ocenil T6. Pewna czesc tych tekstow to fakty, ale niestety podane w takiej formie ktore moga odstraszyc potencjalnych nowych graczy. Owszem, sa janowe hopkicki i kilka innych absurdow, ale tym chyba jeszcze nikt turnieju nie wygral. Mimo tego ze nowy tekken jest latwiejszy w opanowaniu nie oznacza to ze nie trzeba poswiecac czasu na masterowanie postaci, co przynajmniej ja wywnioskowalem czytajac teksty mashtera. Oczywiscie nie zamierzam mu ujmowac jako graczowi, poniewaz jest to jedna z bardziej doswiadczonych postaci na polskiej scenie tekkena, na pewno bardziej ode mnie xD. To tak odnosnie przywolanego tematu extrima ;d.

Ostatnio , podczas tawerna cup 5 rozmawiałem z pewnym bardzo uznanym redaktorem PsxExtreme i sam przyznał że śmierć kącika bijatyk i sportowego jest spowodowana m.in. tym że nie ma odpowiednich ludzi na to stanowisko bo ci co są lecą w wuja i to ostro czego trudno nie zauważyć .

Di wydawalby sie najbardziej kompetentna osoba do prowadzenia takiego dzialu na chwile obecna @_@
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2010, 19:46:56 wysłana przez Furb »

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #379 dnia: Marzec 03, 2010, 19:52:25 »
Wiem , sam poradziłem osobie z którą gadałem aby podrzucił pomysł ścierze , niestety powiedział że wątpliwe aby kąciki na stało powróciły kiedykolwiek .

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #380 dnia: Marzec 03, 2010, 19:56:33 »
Fakt ciężko porównać DRke i BR na psp, ta druga wypada ostro biednie. Nie mówiąc już o takich drobiazgach jak brak możliwości gry z lewej strony czy lag w grze pod adhoc, ale kuwa odnoszę wrażenie, że w kilku przypadkach timing jest inny. Mam wrażenie, że np po CH4 Bryana, dash f+1, b+3~1+2, b+3~f4, 121 siedzi zupełnie inaczej niż na ps3, ale może to kwestia laga na psp? A może mi się wydaje, sam nie wiem. Co do grafy na ps3 to nie wiem do tej pory jak to możliwe skoro automat jest na płycie ps3? A jak już narzekamy to prócz braku funkcji record w practice, braku customizacji na player 2 itp. doprowadzają mnie do pasji loadingi NAWET po instalacji na HDD. No kuwa, mogli dać chociaż możliwości wyłączenia autosavea geez.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #381 dnia: Marzec 03, 2010, 20:00:02 »
Cytuj
Co do grafy na ps3 to nie wiem do tej pory jak to możliwe skoro automat jest na płycie ps3?
A znasz takie logo: Kółeczko z zielonym X w środku?
Kiedyś pewnie wyjdzie na jaw, że TK6 na PS3 jest portem wersji na X360, dlatego grafa słaba xD

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #382 dnia: Marzec 03, 2010, 20:03:25 »
Gdyby nie kacik bijatyk w psx-ie to pewnie bym w tekkena nigdy na powaznie nie gral ;d. Niestety Mashter ostatnimi czasy jest troche nieobiektywny i moim zdaniem zbyt krytycznie ocenil T6. Pewna czesc tych tekstow to fakty, ale niestety podane w takiej formie ktore moga odstraszyc potencjalnych nowych graczy. Owszem, sa janowe hopkicki i kilka innych absurdow, ale tym chyba jeszcze nikt turnieju nie wygral. Mimo tego ze nowy tekken jest latwiejszy w opanowaniu nie oznacza to ze nie trzeba poswiecac czasu na masterowanie postaci, co przynajmniej ja wywnioskowalem czytajac teksty mashtera. Oczywiscie nie zamierzam mu ujmowac jako graczowi, poniewaz jest to jedna z bardziej doswiadczonych postaci na polskiej scenie tekkena, na pewno bardziej ode mnie xD. To tak odnosnie przywolanego tematu extrima ;d.

Ostatnio , podczas tawerna cup 5 rozmawiałem z pewnym bardzo uznanym redaktorem PsxExtreme i sam przyznał że śmierć kącika bijatyk i sportowego jest spowodowana m.in. tym że nie ma odpowiednich ludzi na to stanowisko bo ci co są lecą w wuja i to ostro czego trudno nie zauważyć .

Di wydawalby sie najbardziej kompetentna osoba do prowadzenia takiego dzialu na chwile obecna @_@

Szczerze, to ten tekken jest dla mnie najcięższy ze wszystkich do tej pory. Jest najprostszy i zarazem najciężej mi się gra, taki paradoks lol.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #383 dnia: Marzec 03, 2010, 20:07:13 »
Cytuj
Co do grafy na ps3 to nie wiem do tej pory jak to możliwe skoro automat jest na płycie ps3?
A znasz takie logo: Kółeczko z zielonym X w środku?
Kiedyś pewnie wyjdzie na jaw, że TK6 na PS3 jest portem wersji na X360, dlatego grafa słaba xD

No znam, teorii spisku na ten temat co nie miara, nie od dzisiaj wiadomo, że każdy tytuł multiplatform gorzej wypada na playstation lol, ehh $%^ z grafiką, mogli chociaż popracować nad grą sieciową, ja online nie odpaliłem od 3 miesięcy* w zasadzie  ::)



* Nie licząc incydentu Tokisa, który mnie pokarał zafiną tak, że nadal moczę łóżko w nocy  :-[
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #384 dnia: Marzec 03, 2010, 20:09:43 »
No tylko najlepsze jest to ze te wszystkie niedorobki mozna jednym patchem naprawic, a namco sie obija. Nie wierze ze sie nie da!

Co do wersji na PSP to brak wyboru strony... troche denerwuje ;d.

Najciekawsze jest to ze na psp po dokupieniu nakladki lepiej mi sie robi wavedasha i elektryki niz na zwyklym padzie. Nie wiem czy to bliskosc przyciskow na nakladce tak dziala, czy lag na tv jest az tak duzy czy w koncu jestem tak debilny manualnie ze na psp mam lepszy movement xD.

Co do ad hoca to testowalem raz z kumplem i gralo sie calkiem znosnie.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #385 dnia: Marzec 03, 2010, 20:11:37 »
Jaka nakładka? Furb tyś z wwa, może się jakoś ustawim na granie ziam?
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #386 dnia: Marzec 03, 2010, 20:14:09 »
Cytuj
Najciekawsze jest to ze na psp po dokupieniu nakladki lepiej mi sie robi wavedasha i elektryki niz na zwyklym padzie. Nie wiem czy to bliskosc przyciskow na nakladce tak dziala, czy lag na tv jest az tak duzy czy w koncu jestem tak debilny manualnie ze na psp mam lepszy movement xD.

Temat wałkowany setki razy : na psp się wszystko łatwiej robi bo jest prostszy input .

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #387 dnia: Marzec 03, 2010, 20:14:55 »
Temat wałkowany setki razy : na psp się wszystko łatwiej robi bo jest prostszy input .

whaaa? :o
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #388 dnia: Marzec 03, 2010, 20:21:01 »
Jaka nakładka? Furb tyś z wwa, może się jakoś ustawim na granie ziam?

Taki plastikowy syf na d-pad. Pelno takich na allegro.
Co do grania odsylam do dzialu wawa ;d

@zajman
Wyglada na to ze musze sie doedukowac w kwestii T6 na  PSP, dzieki.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #389 dnia: Marzec 03, 2010, 20:36:35 »
Spoko , sam się o to kiedyś pytałem :)