Autor Wątek: Tier lista  (Przeczytany 217641 razy)

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #915 dnia: Listopad 19, 2010, 01:25:35 »
Na AoT kupuję popcorn i browar, pada nie tknę, chyba, że najebany. Dawno nie czytałem tak dobrego flejmu. Dzięki! 8)

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #916 dnia: Listopad 19, 2010, 01:39:29 »


No jak bym miał podzielić postacie na 5 grup to danek był by w środku albo przedostatniej ( dla mniej domyślnych w 3 albo 4, gdzie 1 to najlepsza)



no to mniej wiecej mamy taka sama opinie o ganryu, u mnie moze a brzmi bardzo wysoko,ale jest jeszcze s i a+
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #917 dnia: Listopad 19, 2010, 03:59:34 »
Wszystko przez biedną Asuke. :(

A Ginko już nie jest topem, nawet pomimo faktu że dostał Hundred Hands Slap ;p

btw. wszystkich, którzy uważali mnie za największego napinacza na forumie prosiłbym o przeprosiny. Może być PM'ka ;d

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #918 dnia: Listopad 19, 2010, 04:39:34 »
Wszystko mi się podoba, lubię czytać takie forumowe kłótnie, przebijanie się na wzajem, czasem nawet bezsensownymi, argumentami, wyzywanie się, podlizywanie się, prowokowanie się nawzajem. Jest to coś o czym naprawdę mogę napisać iż: "It has made my day!"
...lecz, jedna rzecz mnie naprawdę wk**wia - mianowicie gdy ktoś, nie w żartach, a z pełną powagą, stawia się ponad kimś, i wprost mówi mu, że jest w czymś od Niego lepszy. "Ja Cię zniszczę, zobaczysz jak się spotkamy" ... najgorsze wieśniactwo pod słońcem. To tak jakby stawiać całą swoją godność na jedną kartę, a w razie wygranej dostać jedynie prawo do wypowiedzenia tych słodkich słów "a nie mówiłem?" Trochę szacunku i wdzięczności dla lepszych graczy od Was, którzy mogliby zachowywać się w ten sam sposób w stosunku do Was, a tego nie robią. Wyobraź to sobie, jakaś odpowiedź na forum której treść różni się od zdania jakiegoś prosa, i leci coś w stylu "zabije Cie z palcem w anusie, więc się zamknij". Jeszcze gorzej jest gdy takimi zagrywkami posługuje się ktoś kto tylko w domyśle jest "lepszy", ktoś kto rozreklamował się jako "lepszy od prawie wszystkich" ... wtedy to już krew zalewa, bo nie tylko osobie zaatakowanej otwiera się nóż w kieszeni ale także i obserwatorom którzy chcieli tylko przeczytać opinie innych i wyrazić zdanie na dany temat, a dostali po oczach takim chamstwem i arogancją. Ja potrafię żartować, i to bardzo "grubo", ale pewnych rzeczy mówić/pisać się nie powinno.

OFF T@P!: Co do tierów i zbalansowania - T6 jest zajebiście zbalansowany! Problem jedynie ktwi w graczach którzy to popełniają ciągle te same błędy, cóż z tego że ta czy inna postać ma taki czy taki cios który daje przewagę/jest szybki/all-crushuje/Bóg wie co robi - dostaniesz raz, w jakiejś danej sytuacji:
a: staraj się nie dopuścić znów do tej sytuacji
b: jeżeli już dojdzie to tej sytuacji, nie zachowuj się znów tak samo
c: jeżeli w tej sytuacji musisz zgadywać i nie jesteś w stanie zareagować na refleks - patrz podpunkt "a"
Nie mówie tu nawet o takich skrajnościach jak np: sidekick Lawa na blok, a dalej, rzut or wybitka or low... ale o rzeczach najdrobniejszych, których wielu ludzi nie zauważa, popełnia 100000razy ten sam błąd nawet o tym nie wiedząc, już sam movement potrafi zabić kogoś kto źle się nim posługuje. Dla przykładu prosta akcja, obojętnie jaką postacią, początek rundy, oddalenie się, postać A robi na blok jakiś cios zwiększający dystans, później backdash, ss, backdash, ss, frontdash, ss, backdash, frontdash i jakiś poke np dp+1, następnie albo znów oddalenie i np atak z dystansu, bądź odrazu po dp+1 próba ataku, bądź cokolwiek innego, nie w tym rzecz, liczy sie partia od "backdasha" do "dp+1" bo za chwile przychodzi np rzut, zawodnicy wstają a postać A zaczyna, backdash, ss, backdash, ss, frontd... BOOM! szybka wybitka na mid wystosowana przez postać B... pierwsze co nasuwa się na myśl graczowi kontrolującemu postać A to "hopkik na pałę!" "przegięty hopkik/dp+2 (kogośtam)", a nie to że przed chwilą zrobił dokładnie ten sam ruch. Uwierzcie mi że są ludzie którzy to widzą i potrafią wykorzystać, no i oczywiście to był tylko przykład. Później zdziwieni są ludzie którzy, nie stosują karalnych ciosów, nie robią nawet lowów ani rzutów, żeby nie ryzykować, jednym słowem grają BeZpIeCzNiE, nie mają problemów z wykonywaniem ciosów/juggli a mimo to przegrywają. W momencie gdy obydwaj gracze popełniają tego typu błędy, zaczyna liczyć się właśnie to która postać ma szybszy/bardziej priorytetowy/crushujący cios. Grając np Jinem, i próbując władować się ciągle tym samym w tych samych momentach, jasną sprawą jest że nadziejemy się na b+1 steva czy bryana. Ot taki mój wywodzik mały, który według mnie bardzo bardzo pasuje właśnie do polskich realiów ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2010, 05:13:07 wysłana przez Bati »
Flamingo KUR*A

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #919 dnia: Listopad 19, 2010, 05:25:41 »
Przecież bijatyki to są gry skupiające się na rywalizacji, tutaj nie obejdzie się bez takich rzeczy jak trash talk i udowadnianie swojej wyższości, bo to jest naturalne. Takie napinki występują w każdym kraju, w każdym community i naprawde nie ma w tym nic złego, jedynie zwiększa to Hype ;p

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #920 dnia: Listopad 19, 2010, 08:48:01 »
Tylko jak będą te pamiętne "walki o honor" na AoT, to ogłoście to jakoś, nie chcę znowu przegapić dobrej zabawy. ^^
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #921 dnia: Listopad 19, 2010, 09:50:32 »
Ależ Tenshi, to będą przecież walki sobotniego wieczoru. Pozostałe telewizory wyłączone, skupienie na twarzach obserwatorów i... HYPE! Będą dwa mikrofony, więc jeden da się Tundrze :D

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #922 dnia: Listopad 19, 2010, 10:24:09 »
Zgadzam się ze Snakiem. Cała zabawa w bijatykach polega na tym, że lejesz się nie tylko w grze, ale też toczysz walki na słowa poza grą. Jest wywyższanie się, wyzwanie, opowiadanie o tym co się zrobi z przeciwnikiem jak się go dorwie w grze ;D Jest impreza jest hype.

Jak wszystkie te groźby i wyzwania się spełnią to będzie to epicki turniej ;)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #923 dnia: Listopad 19, 2010, 10:46:27 »
Mamy dokładnie 2 miesiące do turnieju. Ciekawe dokąd nas ten hype w tym tempie zaprowadzi?

Może się nawzajem powyżynamy? Przed turniejem.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #924 dnia: Listopad 19, 2010, 11:07:27 »
Cytuj
Będą dwa mikrofony, więc jeden da się Tundrze

A mi ? :)

Ja tam uważam tą napinkę za średnią, wiem że stać was na więcej. Chyba forum pesa mnie już przyzwyczaiło do wielomiesięcznych dysput o to że ta bramka wpadła fartem a mój przeciwnik to chu.j bo gra Realem. Nie wiem nawet już kto jest po której stronie, burdel tu macie :D Wiem natomiast że standardowo najwięcej głupot napisał Dadrot. Nevan w sposób dosadny wyśmiewa każdy twój post, obnażając często twoją niewiedzę, polemizując z twoimi kosmicznymi teoriami, twoja linia obrony to już pojazdy personalne, uderzające do samej osoby nie gracza. Twoja sprawa, dla mnie to żałosne jest. Z drugiej strony z mroku wychodzi Cieślak, osoba która ma najwięcej do powiedzenia na temat tier listy tekkena :D

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #925 dnia: Listopad 19, 2010, 11:52:26 »
Ty oczywiście dostaniesz ten drugi/pierwszy :) Oj Wasza bitwa na rapy też może być epicka :D
aka Di

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #926 dnia: Listopad 19, 2010, 11:52:48 »
Będą dwa mikrofony, więc jeden da się Tundrze :D

Nie znam Cię, k**wa!
Lepiej daj jednego Robsonowi, a drugiego Rafiemu. Dwóm osobom, które chyba najmniej gadają na turniejach (oczywiście jest to wielką zaletą)

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #927 dnia: Listopad 19, 2010, 11:53:57 »
Łukaszu, złość piękności szkodzi... <3
aka Di

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #928 dnia: Listopad 19, 2010, 11:55:08 »
Ja chcę jeden. :(

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #929 dnia: Listopad 19, 2010, 11:56:21 »
Łukaszu, złość piękności szkodzi... <3

Jestem tak piękny Kubo, że jak trochę zbrzydnę to wreszcie przyjmą mnie na wybory Mistera Universum 8)