Autor Wątek: Marduk Vs ... czyli taktyki na poszczególne postacie  (Przeczytany 6885 razy)

Cambion

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Marduk Vs ... czyli taktyki na pozostałe postacie
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 22, 2010, 14:00:23 »
Warto wspomnieć że teraz przeciwko postaciom jak Law czy Lee mamy konkretną karę na ich wślizg (d/f,d,d/f+3), a mianowicie: FC d/f+1+2, d/f+4,2 B!... i dalej co kto chce ;D

u/f+3+4 - cios który również warto również używać na wspomniane wcześniej HBS Pandy, TRT Zafiny oraz szczególnie RLX od Chredda. Ponadto cios ten również świetnie sprawuje się na leżącą Pande, która tylko czeka aby wyprowadzić swoje: KND d+1+2; SLD 1+2 czy też PLD 1+2  ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 21:10:35 wysłana przez Cambion »

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: Marduk Vs ... czyli taktyki na poszczególne postacie
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 22, 2010, 09:42:40 »
Ja bym naskoku tak nie przecenial, uzywam go przewaznie w setupach, bo nie wiem, ale jakby wolniejszy/mniej zasiegowy.. :P Mardukiem ciezko sie gra na pitbulle, jedynie dobry reversal moze zapoczatkowac to, ze przeciwnik nie bedzie nas cisl. Kazdy Marduk jest inny, jak sie nie ma czego zlapac mozna d/t+3+4, czasami pomaga :o

Cambion

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Marduk Vs ... czyli taktyki na poszczególne postacie
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 22, 2010, 11:31:01 »
d/t+3+4 nie powinno się używać w ogóle, chyba że w dystansie dla szpanu. W zwarciu lecimy bo każdy cios nas sięga. :(
Naskok u/f+3+4 nie używamy na stojącego przeciwnika wiadomo. Tylko po B! w niektórych jugglach i to takich gdzie jugglujemy przeciwnika głową do nas (świetne oki). No i również tak jak napisałem na postacie w niskich postawach jak Zafina, Panda czy Kryśka. ;D
Na pitbulle używaj sporo d/f+1+2 (świetny punch crush ale jakby ciut gorszy niż w DR); d+4; reversal wiadom;,  z dobrym timingiem SSR d/b+1+2 (ale to dość ryzykowne); d+1+2 (tylko jako crash na punche, bo rzuty i elektryki elegancko podczas tego dostaje  :-[), no i to co ja zawsze robie, czyli  d/b+1 (według mnie najlepszy "dół punch" w grze, ze względu na zsięg). Ogólnie wiadomo że jest duuużo gorzej niż w DR, ze względu na cornered beasta :(
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2010, 12:59:10 wysłana przez Cambion »

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: Marduk Vs ... czyli taktyki na poszczególne postacie
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 22, 2010, 15:19:47 »
naskok jest fajny , jak  przeciwnik  jest daleko to skacze Craigiem w miejscu , wygladam jak  wsciekly HULK :P

Cambion

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Marduk Vs ... czyli taktyki na poszczególne postacie
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 16, 2010, 01:03:04 »
Dziś po kilku walkach z Brucem moge powiedzieć jedno:
Nie poleżymy sobie przy nim spokojnie gdyż jego b+2 trafia leżącego Craiga z każdej strony i w każdej pozycji :'(. Jest kilka ciosów u każdej postaci które trafiają leżące bigi, ale mało jest tak topowych i często używanych jak b+2 Bruce'a. Wchodzi praktycznie jako gwarant przy każdej pozycji do okizeme.  :(
Generalnie jest niefajnie...