Autor Wątek: Bruce - dyskusja ogólna  (Przeczytany 25891 razy)

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 07, 2010, 15:04:44 »
JS na low? A i owszem, jest: d/b+3+4 na CH, cholernie wolny i karalny na chyba -11 ale jest ;) (nie polecam :P)

Mi chodzi ogólnie o przewracającego lowa na normal hicie, Bruce chyba jako jedyny nie posiada czegoś takiego, a co do d/b+3+4 to IMO jest to totalnie bezużyteczny low, ma po prostu za mały zasięg żeby go w polu użytkować...

Owszem brak JS z WS ale za to mamy wstające 2,1 i potem gwarantowane CD+3 co w zależności od okoliczności zjada do 62 punkcików na NH, więc chyba nie jest tak źle  ;)

Źle może i nie jest ale jednak brak juggla i np. ściany po zablokowaniu lowa to jest minus.

A co do tej kwestii zawsze na to narzekałem bo inne postacie którymi gram mają WS na juggla a np. Law też ma NC z podcinką na gwarancie, gdzie gwarant Lawa IMO jest po prostu lepszy, ponieważ jak ktoś źle się będzie ruszał to przewraca się po raz kolejny i dalej go można męczyć jak leży na ziemi.



Ponarzekać zawsze można ^^
Ale jednak fakt jest taki że bez tych elementów i tak jest on strasznie mocną postacią, gdyby jednak miał te elementy byłby po prostu pełnym i nie podważalnym TOP TIEREM i chyba nikt by mu w tym TK nie podskoczył :D
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2010, 15:08:21 wysłana przez Ryld-PL »

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 07, 2010, 16:03:23 »

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 07, 2010, 16:28:26 »
Pytam się, bo Ryld w ocenie Bruce'a napisał, że z WS karzemy hopkickiem dopiero  od -17

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 07, 2010, 18:04:08 »
Hmm.. Na pewno hopkickiem można ukarać FC+4 Larsa, a to ma -15 więc..  :)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 07, 2010, 18:33:06 »
Może i ma 15 klatek, nie chce mi się tego sprawdzać teraz, a df2 karalne to dużo powiedziane, ma spory zasięg i ludziska rzadko to karzą, poza tym 99% postaci słabą ma kare na -12 więc luz. Jeśli ktoś poważnie uważa, że czegoś mu brakuje to polecam grę innymi postaciami, eye opening experience.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 07, 2010, 21:01:03 »
Pytam się, bo Ryld w ocenie Bruce'a napisał, że z WS karzemy hopkickiem dopiero  od -17

No bo w tym przypadku doliczyłem dwie klatki na crouch cancela (w teorii można crouch cancelować w jedną klatkę, wtedy była by kara na -16)

Hmm.. Na pewno hopkickiem można ukarać FC+4 Larsa, a to ma -15 więc..  :)

Trzeba to dokładnie sprawdzić, bo z tego co mi wiadomo to z croucha hopkick ma więcej klatek niż 15...


Może i ma 15 klatek, nie chce mi się tego sprawdzać teraz, a df2 karalne to dużo powiedziane, ma spory zasięg i ludziska rzadko to karzą, poza tym 99% postaci słabą ma kare na -12 więc luz. Jeśli ktoś poważnie uważa, że czegoś mu brakuje to polecam grę innymi postaciami, eye opening experience.

Gram również innymi postaciami ostatnio Bryanem i stwierdzam jednoznacznie że Bryan jest przegięty, możesz mi nie wierzyć ale jest naprawdę mocną, silną, stabilną a przede wszystkim bezpieczną postacią, tylko czy to zmienia twój pogląd na temat twojej postaci?? IMO postacie którym niczego nie brakuje to np. Paul, Law, Lars, Bob, Kazuya, Leo, Bryan, Baek...
A to że ludzie rzadko karzą pewne ciosy wynika albo z niewiedzy albo z lenistwa ale czy to czyni od razu Bruca przegiętym??

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 08, 2010, 09:42:26 »
Wow Ryld, grasz Brucem i Lawem i zacząłeś pogrywać bryanem i uważasz, że jest "przegięty", tzn lepszy znacznie niż law i bruce? Rozumiem, że jeśli grasz postacią x i postać y jest przegięta to znaczy, że jest lepsza od x? :)

Co do karania absolutnie się nie zgodzę, nie ma co przesadzać, nie każdy zawodnik ma dobrą karę od -12 i dobrze o tym wiesz, ponadto naprawdę lepsi gracze od ciebie nie zawsze ten cios ukarzą czy wyłapią np dragon taila więc nie przesadzaj.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 08, 2010, 10:40:59 »
Wow Ryld, grasz Brucem i Lawem i zacząłeś pogrywać bryanem i uważasz, że jest "przegięty", tzn lepszy znacznie niż law i bruce? Rozumiem, że jeśli grasz postacią x i postać y jest przegięta to znaczy, że jest lepsza od x? :)

Ten sposób akurat mnie się chyba nie tyczy ;)
Po prostu IMO jeśli gra się naprawdę długo w Tekkena to zmiana zawodnika wiąże się tylko ze zmianą narzędzi które będziemy wykorzystywać do gry i tak naprawdę od naszych preferencji/ przyzwyczajeń/ umiejętności będzie zależało to czy dany character będzie w naszych rękach dobry, lub też czy będzie się nam przyjemnie się nim grało.
A Bryan jest pod wieloma względami (przy moim stylu gry) podobny do Bruce z tym że trzeba nim trochę uważniej grać ;) a zysk z gry jest w niektórych przypadkach większy niż u Bruca, ja stawiam te postaci na jednym poziomie  8)


A co do kary na -12 to każdy ma przecież rzuty  ;), ale wiem że to sprawa dyskusyjna (wszystko i tak zależy od przyzwyczajeń)


Widzę po twoim poście że ty stawiasz Bryana na naprawdę niskim poziomie, napisałeś jago imię jako jedyne z małej litery  ;D

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 08, 2010, 11:05:02 »
Pytam się, bo Ryld w ocenie Bruce'a napisał, że z WS karzemy hopkickiem dopiero  od -17

No bo w tym przypadku doliczyłem dwie klatki na crouch cancela (w teorii można crouch cancelować w jedną klatkę, wtedy była by kara na -16)
Crouch cancel wykonuje się tylko przy tych ciosach których nie można wykonać z kucaka. A wszystkie hop kicki można wykonać z kucaka. A skoro można to mają one zawsze swoją właściwą prędkość (zresztą już w temacie T6 napisałem że tego typu ciosy idą zawsze w tą samą ilość klatek).

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 08, 2010, 11:27:05 »
Hmm, nie wiedziałem, to z tego by wynikało że ma karę na -15 z croucha, bo tyle na bank ma jego hopkick.

Kurde, ja ciągle miałem przekonanie że hopkick z croucha ma jednak kilka klatek więcej  :-X

Człowiek uczy się całe życie, będę musiał to obczaić. Dzięki Cheese :)

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 08, 2010, 13:34:28 »
Absolutnie nie stawiam Brajana nisko, pisałem wielokrotnie, że jest topem, nie rozumiem jedynie jak ktoś kto gra lawem i brucem może napisać szczerze, że uważa, że jest "przegięty".
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 08, 2010, 13:53:36 »
Jak widać może ;)
Dla mnie w tym Tekkenie wiele postaci jest przegiętych a Bryan jest IMO najsilniejszą wśród najbezpieczniejszych postaci w grze...
A to jest naprawdę baaardzo dużo ^^

Dla mnie wybita na NH na i14 to już jest super sprawa  8)


Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

c2h5oh

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Come back when you are ready to fight !
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: c2h5oh
  • Skąd: Krakw
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 10, 2010, 18:02:59 »
Zgadzam się z Dadrotem, Bruce to tania postać. Łatwo nią grać i czuje się jego przewagę na każdym kroku - przynajmniej ja czuje grając henrykiem. Pozdrawiam :)

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 10, 2010, 18:35:17 »
Czujesz przewagę mój drogi, bo sparujesz ze mną :D
Będziesz musiał się z tym pogodzić  :P

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Bruce - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 10, 2010, 21:12:39 »
Pamiętajcie że sama postać nie gra :) Liczy się skill operatora postaci i tyle :)

Never give up no matter how bleak your situation is.