Autor Wątek: Craig Marduk - Dyskusja ogólna  (Przeczytany 2475 razy)

Cambion

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Craig Marduk - Dyskusja ogólna
« dnia: Styczeń 07, 2010, 22:22:29 »
Temat do wszelkiego spamu, narzekań zachwytów itp. na temat Marduka!!!
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2010, 11:15:21 wysłana przez Cambion »

Cambion

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Craig Marduk - Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2010, 18:43:25 »
Im  dłużej gram w tę część tym wyraźniej widze jaki Marduk jest słaby. Ostatnio zdałem sobie sprawe (jakoś przeoczyłem to we frame dacie) że jego stomp ma -15!!! :'( ??? :-[ Jest teraz najgorszym stompem w grze, bo żaden nie ma aż takiej straty na bloku i na trafieniu (-6 ???). Jakież było moje zdziwnienie gdy pod koniec rundy mając pół krechy chciałem zdeptać Bryana, ten zaś wstał sobie, zblokował i najzwyczajniej w świecie mnie wybił i w konsekwencji unicestwił ??? Bez kitu, wszystko co miał dobre zostało mu osłabione. Dlaczego ludzie z Namco pomyśleli sobie że Craig jest teraz tak przejebany że trzeba mu osłabić nawet takie coś jak stomp. Nie moge tego zrozumieć... :(

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Craig Marduk - Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2010, 20:01:39 »
Nawet Zafina ma lepszego stompa 8) :D

Cambion

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Craig Marduk - Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2010, 21:03:36 »
Żaden inny stomp w grze nie jest karalny na wybitke i nie ma aż takiej straty na trafieniu.
Jestem w żałobie. Powaga... :-X

Cambion

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Craig Marduk - Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2011, 20:53:49 »
W prawdzie double post, ale tutaj ja jestem modem więc globaliści nie mają tu nic do gadania.

Ważne info o którego srawdzenie prosiłem Dae, który jak zawsze okazał się niezawodny.
Mionowicie, chodzi o instantowe przejście do VTS (3+4), ile klatek recovery mamy po przejściu do tejże postawy. Oto odpowiedź:

Cytuj
Dla VTS d+1+2 robionego zaraz po 3+4 dochodzi 10 klatek. Czyli najszybsze VTS d+1+2 można zrobić w 27klatek (10klatek animacji wejścia w VTS + 17 klatek trwania animacji ciosu).

VST d+1+2 jest tu wyjątkiem, nawet na oko jest to wejście w VTS widoczne. Wszystkie pozostałe opcje z VTS mają opóźnienie 6 klatek, tzn np. do WS+4 robionego z VTS doliczamy 6 klatek w których Marduk wchodzi w pozycję.

Jak widać nie jest to pocieszające :(. Te 6 klatek to w sumie sporo (kiedyś na TZ pisali, że takowe przejście trwa, bagatela, 1 KLATKE :psyduck:). No cóż, takie życie. W końcu sama FD nie gra w tę grę 8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2011, 23:45:16 wysłana przez Cambion »