Autor Wątek: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE  (Przeczytany 14691 razy)

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 04, 2011, 19:17:48 »
Zasada z lockiem jak dla mnie jest co najmniej śmieszna. Czemu ma się zabraniać granie dowolną postacią. No po to ta gra została zrobiona żeby używać wszystkich postaci. Jak dla mnie jest to unikanie grania z postaciami na które nikt nie zwraca zbytnio uwagi a potem się skarży że go ktoś jakąś z dupy postacią zbił. Jak cię zbił ktoś dziwną postacią to na następny raz się przygotujesz a tak to stoisz w miejscu bo co drugi matchup masz ograny. Nie wiem dla mnie to dziwna zasada i tyle. Nie pozwolić by można było ograć prosa bo pros nie zna postaci. Skoro nie zna postaci to co to za pros ? Jeśli się ktoś uważa za pro to nie powinien narzekać tylko grać.

Never give up no matter how bleak your situation is.

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 04, 2011, 19:52:44 »
Wpadlem na proste rozwiazanie. Pojade tam i bede gral Mokujinem :D

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 04, 2011, 20:56:39 »
(PS. aktualnie bilet w dwie strony z Wrocławia wynosi około 50zł, więc czemu by nie jechać?)

50 zl? @_@. To chyba z PKP z darmowej herbaty zrezygnowalo...

Co do samej zasady character locka, na pewno nie mialaby ona decydujacego wplywu na przebieg turnieju, ale sposob w jaki jest ona argumentowana jest masakryczny (bo sa brzydkie mecze i graja randomy). Najwazniejsze by nie poszlo to o krok dalej, czyli jakies bany (ale wtedy to juz bylby hardkor...)


Nie nie, 50zł w dwie strony to za bilet lotniczy Ryanair. (edit: plus 21zł opłaty manipulacyjnej od osoby w jedną stronę jeśli nie ma się odpowiedniej karty...)

Argumentacja zgadzam się, że nie jest jakaś super... jednak ja na to patrzę przede wszystkim z mojej perspektywy. Myślę że tak będzie dla mnie łatwiej. :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2011, 22:54:23 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 04, 2011, 20:58:16 »
W turnieju na 100 osób i tak będą operatorzy praktycznie wszystkich postaci w Tekkenie, więc co daje tak naprawdę ta reguła?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 05, 2011, 09:13:24 »
Ej ludziska (Velu!), nie piszcie w topicu na TZ jaki to Damagermany był zły i jaki to AoT2 będzie dobry. Chcecie podkopać naszą i tak już niewysoką pozycję jako organizatora turniejów? To po prostu źle wygląda. Tak się nie reklamuje AoT.

Pomyślą jeszcze, że Polacy to jacyś niewydarzeni histerycy zapatrzeni we własne turnieje i organizację. Wyrazić opinię o poprzednim Damagermany można, ale w życiu w połączeniu z naszym turniejem! To zostało źle odebrane.

P.S. promocja na połączenia z Frankfurtem za 25zł w jedną stronę trwa do 6 stycznia. (wylot z Wrocławia w piątek, powrót w poniedziałek). Nie płaci się dodatkowych 21zł "opłaty manipulacyjnej", jeśli się posiada kartę prepaid mastercard. Kosztuje ona 20zł w WBK.

Więc z tą kartą zamiast 50zł + 42zł w dwie strony, zapłacicie 50zł + 20zł. W moim przypadku (dwa bilety) to się jeszcze bardziej opłaca.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 09:15:40 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 05, 2011, 13:38:24 »
wkleiłem zdjęcia sali tylko i nie oisałem z jakiego to turnieju, tenshi to był najgorszy turniej w moim życiu a wydałem majątek w dodatku okazało się że wszystko jest pojeb..... poczekasz na start swojej grupy 5H a potem na rozstawienie drabinki 2 będziesz chciała zacząć a tu się okaże że ją zle rozpisali i czekasz znowu a potem wyczytają że grasz z Stevem88 po epic battle go wyeliminujesz a tu się okaże że pojebali rywali i anulują walkę i wstawiają cię na innego kozaka który cię eliminuje z tura.. zresztą wczoraj popiłem za mocno i wylałem to co mnie bolało:P  Jedź na BTC to naprawdę inna klasa rozgrywek...zresztą zrobisz jak zechcesz..;) pozdro
jak się zbiorę to to trochę edytuję
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 13:51:09 wysłana przez Velurian_TLT »

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 05, 2011, 13:48:27 »
Byłam na BTC, sama nie wiem czy u nich było tak fajnie :) Nasze polskie lepsze...
A co mam zrobić jak zechcę? o_O?

PS. Zobacz na Wikipedii flagę i herb Frankfurtu nad Menem, aż się prosi żeby Polacy zrobili tam pogrom. :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 13:51:10 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 05, 2011, 13:53:50 »
aha finał był o 10 rano, gajda spał, nevan też ja przespałem walke o 3 miejsce ale na nina i knee jedno oko miałem otwarte, było ciemno i śmierdziało potem

Fakt flagę mają fajniejszą niż turniej

Aha wspomniałem że laske o ksywie angel żeśmy z nevanem odeskortowali bo jakieś barany ją chciały...
zapłakana po same uszy była
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 13:56:50 wysłana przez Velurian_TLT »

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 05, 2011, 14:03:26 »
Byłam na BTC, sama nie wiem czy u nich było tak fajnie :) Nasze polskie lepsze...
A co mam zrobić jak zechcę? o_O?

PS. Zobacz na Wikipedii flagę i herb Frankfurtu nad Menem, aż się prosi żeby Polacy zrobili tam pogrom. :)

Nie tylko o pogrom się proszą z tą flagą i godłem. Tam holocaust trzeba uskutecznić co najmniej.

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 05, 2011, 14:05:42 »
Holocaust na niemcach? :DD

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 05, 2011, 14:21:52 »
w naszym wydaniu to był by polokaust

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 05, 2011, 15:48:10 »
Ale to nie jest forum historyczne, ani prawicowe, ani dla ambitnych polonistów - słowotwórców.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 05, 2011, 19:55:24 »
Aha wspomniałem że laske o ksywie angel żeśmy z nevanem odeskortowali bo jakieś barany ją chciały...
zapłakana po same uszy była

Jadę tam, jestem dziewczyną... chciałabym poznać szczegóły. Może kojarzysz kto to był?
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 05, 2011, 20:16:14 »
Ale chyba nie jedziesz sama...?
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: MAX DamagermanY 2011, 18-19th March, Frankfurt, DE
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 05, 2011, 21:25:17 »
Robson jest w fazie "namawiania na wyjazd". :) Na turniej go nie ciągnie, ale prawdopodobnie chętnie ze mną pozwiedza Frankfurt.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."