Autor Wątek: EAST GAMES UNITED III (EGU3) - kolejny wielki turniej gier potej stronie Wisły  (Przeczytany 12091 razy)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
A coś poza pucharem dostałeś?? Była "oszałamiająca" pula nagród ?? :D

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Poza pucharem i medalem wygrałem grę Pure na PS3 w wersji promo, słuchawki SteelSeries Siberia (wartość: ok. 180 zł), część wpisowego (50 zł) i kubek Benq. Marco wygrał medal, grę Transformers: Revenge of the Fallen na PS3 (promo), myszkę (nie znam modelu) i kubek, a GodHand chyba tylko medal i kubek.

Ja jestem zadowolony, ale na miejscu GodHanda byłbym zawiedziony, zwłaszcza przeczytawszy te komentarze.




Być może walki (wszystkie trzy finały) już wieczorem znajdą się na YT.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2010, 09:13:09 wysłana przez Di »

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
No tak - za pierwsze miejsce powinna być wartość nagród 500-750, za trzecie 200-300... Chyba jednak tak nie było...

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
o loooool Marco dostał transformersy :D :D
no jaki fart naprawde :D (mógł jeszcze grać w swojej czapce z logo Decepticonów :P)

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
1000-1500zł plus pula z wpisowego na nagrody... ja chyba nie umiem liczyć.  :o
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
W bialymstoku kazda liczba oznacza inna wartosc.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
kolejny znakomity turniej w bialymstoku,gartsy dla organizatorow
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Walki: http://www.youtube.com/user/backdashpl (nie są jeszcze podpisane, ale można łatwo domyślić się, kto gra)

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
Spike i reszta niedoinformowanych napinaczy przeczytajcie sobie komentarze:


Di - 25.05.2010 at 16:25
Na szczęście nie będę leciał z Australii a i nocleg nie będzie potrzebny ;) Jeszcze raz dziękuję!
prass - 25.05.2010 at 16:17
jeśli wygrasz turniej, albo będziesz na podium to zapewniam Cię że wartosc nagród tak czy siak pokryje przejazd i nocleg :) no chyba że lecisz do nas z australii :P
Di - 25.05.2010 at 16:08
Dziękuję za odpowiedź.

Zapytałem, bo na razie frekwencja w przypadku turnieju Tekkena 6 jest niska, a nie chciałbym jechać na turniej bez nagród lub z nagrodami o wartości niższej niż koszt podróży, co już mi się przytrafiło.
prass - 25.05.2010 at 15:13
Jakieś minimalne limity graczy sobie oczywiście ustaliliśmy. Większość turniejów odbyła się z eliminacjami więc wiemy ilu ludzi będzie grać. Jeśli chodzi o resztę turniejów, to jeśli graczy będzie bardzo mało to faktycznie pula się zmniejszy. Ale nie jakoś drastycznie.
Di - 25.05.2010 at 11:36
Czy na poszczególne gry są zaplanowane minimalne limity graczy, przy braku przekroczenia których turniej się nie odbędzie lub wartość nagród zostanie obniżona?
BK - 24.05.2010 at 19:03
najs!


Di wiedzac co sie stalo na JUwe2010 jeszcze przed EGU zapytal sie o nagrody, wyraznie napisane bylo ze nagrody sie zmniejsza jesli frekwencja nie dopisze... na turnieju bylo 13 osob.

Di dostal w sumie jakies 350-450zl w nagrodach, Godhand dodatkowo dostał jakas gre PS3.


Przedewszystkim dziekuje za wam za przybycie i swietna gre. Brawa dla Di za trzeci tryiumf z rzedu w Bstoku, brawo dla Marco za swietny debiut, oraz dla Godhanda za pierwsze podium w karierze :) .

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Ale zwróć uwagę na to, co ja napisałem nt. GodHanda, a następnie na ten cytat:
Cytuj
jeśli wygrasz turniej, albo będziesz na podium to zapewniam Cię że wartosc nagród tak czy siak pokryje przejazd i nocleg

Ja na swoje nagrody nie narzekam, tak jak napisałem :) Słuchawki są uber ;D
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2010, 16:24:51 wysłana przez nethemersis »
aka Di

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
1. Di (Panda)
2. Marco (Zafina)
3. GodHand (Paul/Feng)
4. Raizo (Lee)
5-8. Chińczyk (Kazuya), Demiyon (Lei/Asuka), Kalinho (Law), Gucio (Law) - ci w losowej kolejności, bo nie mam przy sobie DE

Byliśmy z Marco w Headshot.TV ;D Mam nadzieję, że będzie można gdzieś to później obejrzeć.

Super,Di!!! Gratulacje!


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.