Autor Wątek: Pijaczyn cup remake  (Przeczytany 25005 razy)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 05, 2010, 19:28:30 »
Kilka walk z finału jest zapisanych na konsoli, ale nie wiem czy będzie możliwość wrzucenia ich do sieci  :P Ja za to upne na youtube walki, które graliśmy u mnie przed zlotem z Zuumem, Spikiem i Pitrexem. 

Co do karania Larsa to Spike nie miał z tym problemów raczej, po prostu Gajda był tego dnia lepszy. A z onlinowych graczy to chyba tylko ja tam byłem, Cisu i BigBoy. ;) Żadnemu z nas niestety nie udało się wejść do DE.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2010, 19:33:24 wysłana przez Komandos »

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 05, 2010, 20:02:40 »
walki moze trafia w siec niedlugo ;) dopiero co wrocilem, warto bylo ;) chociazby po to zeby sie dowiedziec ze ciemnego koloru świnie często odchodzą od stada xD jestem zbyt zmeczony zeby sie rozpisywac wiec moze cos skrobne wkrotce ;)

PS. Mialem trzecie miejsce w tym turnieju a nie czwarte, wyeleminowalem Tokisa z turnieju przy pomocy Pandy huehue :>
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

Rupert

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 285
  • Płeć: Mężczyzna
  • I dare you, i double dare you say what again!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rupert_is
  • Skąd: Bytom
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 05, 2010, 20:11:06 »
I tak twoje Asuka jest lepsza niż twoja Panda  :)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 05, 2010, 21:02:38 »
Cytuj
PS. Mialem trzecie miejsce w tym turnieju a nie czwarte, wyeleminowalem Tokisa z turnieju przy pomocy Pandy huehue :>

Faktycznie, sorry. Już poprawiłem  ;)

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 05, 2010, 22:00:53 »
Coz, szkoda, ze mnie nie bylo, walki poogladam xD mozna je wrzucic na polish joybox, albo do tego tematu - w sumie bylo przed turniejem xD

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 06, 2010, 01:07:58 »
ten kto nie był niech żałuje. Melanż był konkret szkoda tylko, że frekwencja nie dopisała :/ Mogliście dojechać chociaż w sobotę wieczorem po poświęceniu jajek :P. I na następny raz sami łatwimy spirol i sami wódę robimy. 20l to minumum

A niżej część fot. Reszta będzie jak trawę i Olgotkę dorwę


http://img696.imageshack.us/g/img0746d.jpg/

Pitrex

  • Gość
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 06, 2010, 15:03:22 »
Powiem tak,było zajebiście...;d ogółem to dopiero teraz sie wkońcu wyspałem i doprowadziłem do ładu i składu hehe,ogólnie granie w mgs'a i crasha na 4 osoby wymiotlo wszystko ;d powiem Ci Trawa że wymiatasz w tego crasha hehehe,w tekka troche pocwiczysz i tez bedzie dobrze :) Pozdro dla wszystkich co byli,a tych ktorych nie bylo niech zaluja :PP

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 06, 2010, 16:04:09 »
Oj, Pitrex, nie ujales mnie w swoich pozdrowieniach, wiesz, ze nie moglem sie pojawic xD

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 06, 2010, 20:46:56 »
Dobra to napiszę coś więcej od siebie. W sumie u mnie ostre granie zaczęło się już od wtorku przed świętami, kiedy przyjechał do mnie Pitrex z Gdańska. We czwartek wpadł Zuum ze Spikiem i razem ruszyliśmy do Trawy (tzn bez Zuuma, bo on nie mógł  ;) ). Miejscówka naprawdę zrobiła na mnie duże wrażenie, jeden pokój wielki jak cała moja chata  :D Ze spaniem było trochę gorzej, ale styropiany dały radę  ;)
Zabawa zaczęła się w piątek wieczorem, kiedy wpadła reszta ekipy. Ogólnie zabawa była przednia, chyba pierwszy raz miałem okazję pograć z większością najlepszych graczy w Polsce. Przy okazji okazji dowiedziałem się jaki marny jestem w tego tekkena  :P Oczywiście nie obyło się bez hardcorowych akcji typu zapasy Batiego na dywanie, kamehamy Bigboya czy samo-znikające z lodówki żarcie  :D
W niedzielę wieczorem ktoś wpadł na pomysł żeby zrobić mały turniej, w którym jako nagrodę zwycięzca otrzymałby zaszczyt wyniesienia wszystkich śmieci  ;D Musze przyznać, że emocje były jak na prawdziwym turnieju o grubą kasę i każdy dawał z siebie 100%. Mnie niestety zjadły nerwy i zabrakło mi chyba jednej wygranej do wyjścia z grupy. W DE największą niespodziankę sprawił Pychu zamiatając swoją Pandą nawet Tokisa i Batiego. Mój faworyt Spike parł ostro do przodu niszcząc większość rywali swoim kozackim Brucem. Przegraną zaliczył dopiero z Batim (z tego co pamiętam) i ostatecznie wszedł do finału z drabinki przegranych. Finał to już dominacja Gajdy, który potwierdził swoją reputację.
Razem z Pitrexem wyjechaliśmy w poniedziałek nad ranem. Ogólnie zlot był pierwsza klasa i chętnie wpadnę na następną edycję, jeśli będzie taka okazja  ;)
OK, to teraz lecą pozdrowionka dla wszystkich i mała prywata:

Trawa- odwaliłeś kawał dobrej roboty stary, szacun, że ci się chciało w ogóle. Jeśli chodzi o grę, to zauważyłem postępy, coraz lepiej ci idzie tym Bryanem   ;)

BigBoy- nie załamuj się, więcej treningu i myślenia podczas gry, a będzie dobrze  8)

Olgotka- bardzo pozytywne zaskoczenie, w sumie to grasz lepiej ode mnie  :D Olej Larsa i graj Brucem.

Velurian- najlepszy Kaz i Leo z jakimi grałem, szczególnie na Leo muszę się ograć bo nie wiedziałem co robić czasami.

Spike- nie wchodź wieczorami to tramwaju bez obstawy  ;)

Cisu- daj sobie spokój z pokemonami i graj Lawem, naprawdę nieźle nim wymiatasz. Ogólnie pozytywnie zakręcony kolo z ciebie  ;)

Seba- stary twoje żarty będę opowiadał chyba kumplom na imprezach, masakrujesz  :D

Rupert- najlepszy Miguel w Polsce a może i w Europie  ;)

Tokis- bardzo skuteczna gra Lawem i Zafiną, graj więcej Kryśką, bo chyba masz ją opanowaną najlepiej.

Gajda- najlepszy gracz z jakim grałem w życiu, naprawdę mega skill. Szkoda tylko, że zagraliśmy jedynie kilka walk  >:(

c2h5oh- szkoda, że się minęliśmy, nie miałem okazji przejechać się po twoim Heńku, może innym razem  ;)

Bati- zapisz się na MMA, widzę w tobie wielki talent  :D

Zuum- szkoda, że cię nie było, ale chociaż pograliśmy trochę przed zlotem.

Pitrex- szacun, że chciał ci się jechać taki kawał tylko po to, żeby zebrać ode mnie bęcki w Girsa i UFC  :D A tak na serio fajnie było się w końcu spotkać i pograć w realu.


Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 06, 2010, 22:32:43 »
, kamehamy Bigboya

Możesz mi przypomnieć o jaką kamehamę chodzi bo nie pamiętam bo byłem najebany :/ ?

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 07, 2010, 07:40:50 »
To czego mi brakuje w tym temacie to wiecej relacji, wiecej fot i filmikow ! Ja chce sie poczuc jakbym tam byl xD

Trawsko

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • (Tr)lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: TrawaTheFUHRERpl
  • Skąd: Zabrze
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 07, 2010, 16:14:32 »
mogles wbic bo bylo grubo :D
a piatek z muzyka i melanzem to byl nie do opisania :D

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 13, 2010, 17:46:11 »
UWAGA UWAGA !! W tej chwili ładuję więcej fot i wszyscy ciekawscy looknijcie z czasem na link w moim poprzednim poście. Zdjęc jest nie mało i to z dużą pojemnością :)

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 13, 2010, 18:48:12 »
Pytanko, beda jakiekolwiek walki sprzed zlotu/ze zlotu ?? ;>

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Pijaczyn cup remake
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 13, 2010, 19:36:40 »
Pytanko, beda jakiekolwiek walki sprzed zlotu/ze zlotu ?? ;>

Ja będę zgrywał powoli te walki, które graliśmy przed zlotem. Myślę, że już jutro kilka powinno być.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.