Autor Wątek: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)  (Przeczytany 36672 razy)

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 17, 2010, 08:23:42 »
Jeśli sponsor się wycofuje i była z nim zawarta umowa, można go pociągnąć do odpowiedzialności.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 17, 2010, 12:08:09 »
Dobra juz pomalu wracam do rzeczywistosci i sprawdzajac BD widze niektore grymasy...

Kilka wyjasnien:
Treść regulaminu mówiąca o możliwośći zmiany nagród przez organizatora w przypadku niespełnienia optymalnej liczby uczestników pojawiła się na stronie Combo'su w zakładce Juwenalia 2010/Nagrody na co najmniej 14 dni przed samym turniejem.

Przepraszam wszystkich "materialistów" za zmiany- nie były one zależne ode mnie. Byłem tutaj koordynatorem całego eventu, który w trakcie przekazał listy uczestników dla organizatorów, chwila później otrzymałem listę z nagrodami gwarantowanymi za poszczególne kategorie. Sam byłem zdziwiony zestawieniem, ale cóż mogłem zrobić... próbowałem umilać sytuację masą kalendarzy i plecakami ale to itak było za mało.

Co do odwołania PS3 wiedzieliśmy już w Czwartek. Z powodu kosztu konsoli (1300zł) i braków wpłat na naszym koncie postanowiliśmy że zamiast materialnej PS3 zwycięzca otrzyma około 1000zł na czysto- praktycznie wszyscy, którzy tam byli mieli już w domu PS3 więc te nagrodę i tak pewnie by ją sprzedali .

Nagrody pieniężnej nie było ponieważ pojawiło się mniej osób niż się zapisało przed turniejem.

Szkoda ze nie udało mi sie zagrac z Komandosem,ogolnie chcialem wziac udzial w T6 ale zbytduzo zajec w tym czasie mina to nie pozwolol.

Zestawienie,podsumowanie i zdjecia z turnieju juz niebawem...


Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 17, 2010, 12:47:20 »
Czyli jednak konsola nie była sponsorowana. :)
Ponadto, na drugi raz warto o wszystkim pisać na tym forum... dziwnie wygląda taka cisza o zmianie nagród na tle Twojej ogólnej aktywności w tym topicu, Fishbone.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2010, 12:50:28 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 17, 2010, 12:47:41 »
Cytuj
Co do odwołania PS3 wiedzieliśmy już w Czwartek.

Dlaczego taka ważna informacja nie pojawiła się na forum? Zaoszczędził być kilku osobom trochę czasu i pieniędzy. Na stronie combos do tej pory pisze, że nagrodą będzie PS3  :D

Cytuj
Nagrody pieniężnej nie było ponieważ pojawiło się mniej osób niż się zapisało przed turniejem.

No racja skoro pojawiło się mniej osób to lepiej nie dać niczego  :P Spike nie dostał nawet tej myszy co miała być za 3 miejsce, a jak cię poprosił o koszulkę to wolałeś ją dać jakiemuś randomowemu kolesiowi.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 17, 2010, 12:54:41 »
Pomijając fakt, że wszystko powinno być w tym topicu i nikt nie powinien być zmuszony do przechodzenia na obcą stronę... to gdzie jest ta informacja o zmianie nagród? Ja ciągle widzę wszędzie na stronie Combo's PS trójki jako główne nagrody, może ta gwiazdka i mały druczek jest za mały i nie mogę go dostrzec. :)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 17, 2010, 12:57:37 »
Spike nie dostał nawet tej myszy co miała być za 3 miejsce, a jak cię poprosił o koszulkę to wolałeś ją dać jakiemuś randomowemu kolesiowi.
Ja chciałem oddać Spike'owi koszulkę, ale nie chciał jej ;)

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 17, 2010, 13:01:37 »
Po zakończonym turnieju na wstępie chciałbym podziękować współorganizatorom eventu. Dziekuję za nieocenioną pomoc firmie MediaMarkt, oraz Jagiellonii Białystok - dzięki waszemu wsparciu i profesjonalizmowi gracze z całej Polski mogli wziąć udział w największym turnieju gier konsolowych w historii Podlasia. Dziękuję także firmie Soccer za organizację pucharów i medali dla zwycięzców turnieju. Podziękowania również dla AZS Bstok oraz PUB za wszelką pomoc udzieloną podczas trwania Juwenalii 2010. Dziękuję pani Beacie Ochrymiuk za wszelką pomoc, dziękuję także panu Andrzejowi Budnickiemu za pomoc i wsparcie techniczne. Podziękowania również panu Piotrowi Fiederowiczowi za konkretne podejście i pomysłowość podczas organizacji turnieju. Dziekuję również pani Sinkiewicz za wsparcie i zrozumienie.

 Marcin Grabowski (PB), Robert Matyszewski (PB), Kamil Kiełczewski(PB), Karol Hackiewicz (AZS), Dariusz Świetlicki (AZS), Piotr Wielgat (WSFiZ), Tomasz Perkowski (Combo's), Konrad Kasperowicz (Combo's), Bogdan Budzisz (Lech), Tomasz Radzewicz (Bstok.pl) - są to osoby, którym także należą się szczere podziękowania.

Dziękuję prowadzącym eventy Jakubowi Dudkowskiemu,Adamowi Siemion,Krzysztofowi Kuźmie, oraz pomoc przy Fifie10 dla Krinho.

Dziękuje również kierownikowi hali ACS, osobom pomagającym w transporcie i przenoszeniu ławek,sprzętu itp.

Na koniec podziękowania dla wszystkich uczestników turnieju, dziękuje wam za przybycie, udział i wspaniałą atmosferę.



Myślę że już wystarczy "wazeliny :) ", więc przejdźmy do zestawienia zwycięzców:

PES2010
1.Mortis
2.Elvis
3.Kuźma
4.Złoty

FIFA10
1.Supa
2.Aris
3.Rafa
4.Teściu

MW2
1.Adi Insane
2.Adam
3.Filtr
4.Perkos

Tekken6
1. Di
2. Tokis
3. Spike
4. Raizo

Obszerniejsze informacje, tabelki, finały,filmiki oraz zdjęcia już wkrótce...

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 17, 2010, 13:05:26 »
FishBone, Mortis znowu nie wygrał konsoli? ;D

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 17, 2010, 13:07:32 »
Spike nie dostał nawet tej myszy co miała być za 3 miejsce, a jak cię poprosił o koszulkę to wolałeś ją dać jakiemuś randomowemu kolesiowi.
Ja chciałem oddać Spike'owi koszulkę, ale nie chciał jej ;)

Wiem, wiem ale on po prostu nie chciał Ci zabierać nagrody. Fishbone potem rozdawał koszulki i Spike się zgłosił, ale ten go olał i dał innemu kolesiowi.

 Co do gwiazdki przy nagrodach to jest coś takiego, ale pisze tylko- '' * Wypisane już poniżej nagrody są praktycznie pewne, lista otwarta oznacza, że lista z nagrodami prawdopodobnie wciąż się zwiększy.''

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 17, 2010, 13:10:39 »
Wiem, wiem ale on po prostu nie chciał Ci zabierać nagrody. Fishbone potem rozdawał koszulki i Spike się zgłosił, ale ten go olał i dał innemu kolesiowi.
A... nie wiedziałem o tym.

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 17, 2010, 13:14:41 »
Zaraz po rozdaniu nagrod zrobilem tak:

Dobra to teraz konkurs dla spostrzegawczych: "Kto chce koszulke" -> najszybciej odpowiedział "JA" Kalinho a nie Spike.

Tak Di, Mortis po raz 4 w tym roku otarl sie o konsole :)

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 17, 2010, 14:21:08 »
są zwycięzcy turnieju MW2? a kiedy on sie niby odbył xD

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 17, 2010, 14:53:50 »
dobra ja tez cos napisze.jak to mozliwe,ze fishbone wiedzial o nagrodach w czwartek i nic nie powiedzial??jak to mozliwe,ze wiekszosc grajacych o tym juz na samym obiekcie nie wiedziala??jak to mozliwe,ze takie osoby organizuja turniej(bez di to juz nic by nie bylo;p).fishbone to strasznie malo komunikatywna osoba,do tego sluchajaca tylko osob ,ktore  nie nazekaja i calkiem nieprzyjemna.wiem,ze 3 miejsce to nie jest ideala pozycja do nagrod,ale jeszcze chyba nigdy tak nie bylo,ze koszt wejsciowki byl wiekszy niz,nagrod.organizator nawet nie raczyl mi powiedziec,ze niczego nie dostane.przypaletal sie na koniec zrobic fotki z najwiekszej gameingowej klapy w historii podlasia.jedna tylko pozytywna uwaga,za zalatwienie noclegow;p

a sam turniej ogolnie calkiem fajny,2 pierwsze miejsca chyba nikogo nie zaskoczyly,ja bylem bardzo zmeczony jednak dobrze gralem,azo walki z tokisem gdzie zostalem zapodcinkowany na smierc i bardzo wybitnie przydala sie genialna niewiedza z capoeir'y.

chcialem jeszcze podziekowac:
-Di:za pomoc i checi.bardzo sie ciesze,ze takie osoby jak ty pomagaja gdzie moga.nawet takim osoba jak fishbone.
-Tokis:za motywacje przed nastepnym razem kiedy sie spotkamy;p
-Komandos:za cala droge!!!!!!!!!
-dla braci z bialegostou:za naprawde ciekawa gre.
-BigBOY:za snake'i na zyczenie;p
-Furb:za nocleg,bo bez ciebie to juz bysmy chyba zostali na dworcu.

No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 17, 2010, 16:09:13 »
Odnoszę dziwne wrażenie, że Fishbone'a nawet mały palec u nogi nie świerzbi za to nieporozumienie turniejowe. ^^ Tak jakby wszystko zostało rozegrane w prawidłowy sposób, i nie było żadnych niedomówień.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 17, 2010, 16:48:36 »
no wlasnie o tym wspomnialem,ze ignorowal glosy krytyki.
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.