Autor Wątek: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)  (Przeczytany 36658 razy)

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 16, 2010, 12:25:55 »
http://www.youtube.com/watch?v=e6KiWt3T9Lo finał Di vs Tokis

Cytuj
Ten film wideo został usunięty, ponieważ był za długi. Zwykłe filmy wideo na YouTube muszą być krótsze niż 10 minut.
:(

Zaraz się tym zajmę !
EDIT: Całe top 8:

Zaraz się tym zajmę !
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 12:30:27 wysłana przez gamer »

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 16, 2010, 12:34:22 »
A większość z was pewnie przez nagrody się nie pojawiła :/

Wypraszam sobie, ja jestem aktualnie rozłożona przez chorobę.

To cię aqrat usprawiedliwia.

Ale jakby nie patrzeć to PS3 i inne nagrody by były jakby więcej was się pojawiło

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 16, 2010, 15:29:08 »
@komandos

Jakbys sie wczesniej zglosil to bys wydal 20 zl. Byl czas. A medaliki to fajna pamiatka.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 16, 2010, 16:52:02 »
Ale jakby nie patrzeć to PS3 i inne nagrody by były jakby więcej was się pojawiło

Skąd taka pewność? To PS3 się kupuje w dniu turnieju tuż po zebraniu kasy z wpisowego czy na zapas lub poprzez sponsoring?

Moim zdaniem, odwalono na tym turnieju świństwo. Argumenty:
1. Nie było żadnej klauzuli w stylu "Nagrodą jest PS3 przy XX liczbie uczestników". To jest podstawa. Po prostu napisano, że nagrody mogą ulec zmianie (czytaj - równie dobrze mogło wcale nie być nagród, tak naprawdę niezależnie od ilości zawodników - bo również nie napisano "nagrody mogą ulec zmianie przy niskiej frekwencji", tylko po prostu "nagrody mogą ulec zmianie").
2. Przy tak dużej aktywności Fishbone'a w tym temacie, można było się spodziewać, że napisze cośkolwiek o aktualizacji nagród turniejowych. Nie miało to jednak miejsca.

Nie wyobrażam sobie organizacji turnieju w taki sposób. No bo jak tak można? Ludzie zwabieni niczym marchewką na patyku... Powtarzam: powinna być klauzula "Nagrodą jest PS3 przy XX liczbie uczestników", inaczej sprawiało to wrażenie nagrody sponsorowanej, i nic dziwnego że gracze poczuli się oszukani.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 17:01:19 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 20:06:46 wysłana przez gamer »

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 16, 2010, 16:59:14 »
Ale jakby nie patrzeć to PS3 i inne nagrody by były jakby więcej was się pojawiło

Skąd taka pewność? To PS3 się kupuje w dniu turnieju tuż po zebraniu kasy z wpisowego czy na zapas lub poprzez sponsoring?

Moim zdaniem, odwalono na tym turnieju świństwo. Argumenty:
1. Nie było żadnej klauzuli w stylu "Nagrodą jest PS3 przy XX liczbie uczestników". To jest podstawa. Po prostu napisano, że nagrody mogą ulec zmianie (czytaj - równie dobrze mogło wcale nie być nagród, tak naprawdę niezależnie od ilości zawodników - bo również nie napisano "nagrody mogą ulec zmianie przy niskiej frekwencji", tylko po prostu "nagrody mogą ulec zmianie").
2. Przy tak dużej aktywności Fishbone'a w tym temacie, można było się spodziewać, że napisze cośkolwiek o aktualizacji nagród turniejowych. Nie miało to jednak miejsca.

Nie wyobrażam sobie organizacji turnieju w taki sposób. No bo jak tak można? Ludzie zwabieni niczym marchewką na patyku... Powtarzam: powinna być klauzula "Nagrodą jest PS3 przy XX liczbie uczestników", inaczej sprawiało to wrażenie nagrody sponsorowanej, i nic dziwnego że gracze poczuli się oszukani.

Wszystko możliwe bo tyle konsol i same TV full HD. Nie byłem jeszcze na żadnym turnieju w PL gdzie by był sam najlepszy sprzęt :|

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 16, 2010, 17:01:51 »
Wszystko możliwe bo tyle konsol i same TV full HD. Nie byłem jeszcze na żadnym turnieju w PL gdzie by był sam najlepszy sprzęt :|

To, ile ktoś ma nie znaczy, że tyle Ci da...

EDIT: Biorąc pod uwagę to, że nagroda miała być jednak kupiona za wpisowe, 70+ osób musiałoby się wcześniej zapisać i zapłacić przelewem żeby była szansa na tą nagrodę. Taka frekwencja, patrząc na ostatnie turnieje, byłaby nie lada osiągnięciem.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 17:05:00 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 16, 2010, 18:27:03 »
Ale jakby nie patrzeć to PS3 i inne nagrody by były jakby więcej was się pojawiło

Nie wyobrażam sobie organizacji turnieju w taki sposób. No bo jak tak można? Ludzie zwabieni niczym marchewką na patyku... Powtarzam: powinna być klauzula "Nagrodą jest PS3 przy XX liczbie uczestników", inaczej sprawiało to wrażenie nagrody sponsorowanej, i nic dziwnego że gracze poczuli się oszukani.

Dobrze, że dowiedzieliśmy się o tym czekając jeszcze w Katowicach a nie w PKSie do Białegostoku - wtedy polałaby się krew.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 16, 2010, 20:37:30 »
Kilka słów ode mnie.

Około 17:30 dotarłem na dworzec, gdzie stanąłem w długiej kolejce po bilety. Kwadrans później zadzwoniłem do Tokisa z pytaniem, gdzie jest (mieliśmy jechać pociągiem o 17:55) - odpowiedział, że wchodzi na dworzec. Powiedziałem, żeby poszedł na pierwszy peron. O 17:52, gdy odbierałem bilety, zadzwonił łodzianin z informacją o tym, że jest już w pociągu. Szybko odpowiedziałem, żeby poczekał na mnie przed pociągiem i pobiegłem na peron. Nie spotkałem go tam, więc wsiadłem do pociągu, który kilkanaście sekund później odjechał. Próbowałem się do niego dodzwonić, jednak odpowiadała sekretarka. W końcu udało się:
ja: Jesteś w pociągu?
Tokis: A Ty?
ja: Tak.
Morał: jeśli wyjdzie Tekken Tag 2, to będziemy razem w teamie.

Podróż minęła na rozmowie na temat Tekkena (a jakże!), przede wszystkim na rozpracowywaniu postaci (głównie Larsa). Do Białegostoku dojechaliśmy tuż przed 21.
FishBone odebrał nas spod pobliskiego McDonalda (wielkie dzięki za pomoc i nocleg!). Okazało się, że nie tylko my mieliśmy przygody z dojazdem - ekipa z Wrocławia (Frizen, Nevan, Gajda) spóźniła się na pociąg do Warszawy i miała koczować na dworcu w Katowicach do 1 rano, czekając na PKS do Białegostoku. Z kolei Komandosowi i Spike'owi uciekł ostatni tego dnia pociąg z Warszawy, gdzie mieli mieć przesiadkę. Na szczęście Furb zgodził się ich przygarnąć na noc.

Zostawiliśmy bagaże w mieszkaniu i poszliśmy coś zjeść. Niestety tamtejszy kebab nie był dobrym wyborem...
W trakcie konsumpcji dowiedzieliśmy się o tym, że PS3 nie będzie główną nagrodą, bo MediaMarkt się z niej wycofał (o ile dobrze pamiętam). Wysłałem wiadomość z informacją o tym do Gajdy. Chwilę potem zadzwonił zdenerwowany Nevan z pytaniem o to, co w takim razie będzie nagrodą. Dowiedziałem się, że pieniądze z wpisowego, a wysokość nagrody miała być uzależniona od liczby uczestników. Po naradzie chłopaki jednak zrezygnowali i postanowili wrócić do Wrocławia.

Do około 3 grałem z Tokisem w... nie, nie w bierki. Mecze były - jak to zwykle między nami - bardzo zażarte. Najpierw zagraliśmy kilkadziesiąt luźnych walk, potem FT10, które przerodziło się w FT15, a następnie w FT25. Tuż przed snem było jeszcze FT5 Panda vs. Law.

FishBone wstał po 6, tak jak ja. Tokis z kolei drzemał aż do 7:15, kiedy to mieliśmy jechać do hali. Na początku pomagaliśmy nosić telewizory z samochodu do windy, a potem zaczęliśmy rozstawiać sprzęt, co zajęło nam prawie 2 godziny. Przy przenoszeniu telewizorów zgadaliśmy się z ZajcewWerewolfem (w tamtym momencie nie wiedziałem, jaki ma nick), który kojarzył mnie, ale nie wiedział, kim był Tokis ;D Od 10 byli wpuszczani pierwsi gracze - przede wszystkim ci, którzy zabrali swoje kontrolery. Wkrótce na miejsce dotarła ekipa z Warszawy (Furb, Siwy, gaawa), którzy rozgrzewali się m.in. z ekipą z Suwałk (ZajcewWerewolf, Raizo, Demion i GodHand), która bardzo mile zaskoczyła swoją grą (juggle plus znajomość klatek). Po serii freeplay'ów, chwilę po 12 zostały rozpisane grupy. Ja w swojej wszystkie walki wygrałem 3:0. W innych również zabrakło niespodzianek. W Double Elimination w pierwszej walce trafiłem na Sowę (3:0), potem na Komandosa, z którym musiałem grać na leżącej na stole przejściówce, bo moja akurat nie chciała działać :/ Na szczęście wygrałem 3:0. Półfinał WB to walka z Lawem Kalinho (3:0), a w finale WB udało mi się pokonać Tokisa 4:1, który wcześniej wygrał 3:1 ze Spike'iem. Łodzianin oraz najlepszy operator Bruce'a w Polsce, znany również jako prawdziwy polski Koreańczyk zmierzyli się ponownie w finale LB, gdzie i tym razem górą był Tokis. W wielkim finale mój imiennik najpierw zdecydował się zagrać Lawem, którego po dwóch porażkach zmienił na Christie. I ona nie dała rady niedźwiedziowi, więc przyszedł czas na Zafinę - najpierw wygrał Tokis, potem ja, potem znowu Tokis i ponownie ja, kończąc w ten sposób turniej. Wszystkie walki w finale były bardzo wyrównane.

Wyniki:
1. Di aka PolishPanda (Panda)
2. Tokis (Zafina, Christie, Law)
3. Spike (Bruce)
4. Raizo (Lee)
5. GodHand (Paul)
6. Kalinho (Law)
7/8. ZajcewWerewolf (Marduk), manieq (Nina, Armor King)

Za I miejsce wygrałem plecak, koszulkę Jagiellonii Białystok, odtwarzacz mp3, puchar, bezprzewodową myszkę i 3 gry na PC. Tokis dostał 2 gry na PC i taki sam odtwarzacz. Top 6 - dyplomy, medale i puchary. 7-8 - dyplomy i medale.

Najgłośniejszym zawodnikiem był manieq, który grał na pożyczonym ode mnie padzie i który rzucał mięsem na lewo i prawo ze względu na rzuty i brak znajomości Marduka ;)

Wróciłem samochodem razem z Siwym, gaawą i Furbem. Po drodze zatrzymaliśmy się w McDonaldzie, żeby się posilić. Do Warszawy dotarliśmy przed 23.

(nie zamieściłem tego na stronie jako relację z turnieju, bo... za mało tu o samym przebiegu rozgrywek :) )

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 16, 2010, 20:43:47 »
Małe sprostowanie, Di - nie spóźniliśmy się na żaden pociąg do nikąd, tylko sprawa z połączeniami w Polsce niestety wygląda tak, że z Wrocławia nie ma żadnych bezpośrednich przejazdów do Warszawy ani tym bardziej do Białegostoku. I na całe szczęście mieliśmy ten 6 godzinny przestój w Katowicach bo dało nam to szansę do zmiany planów i uniknięcie dalszych strat czasu i pieniędzy.

A Fishbone'a proszę o oficjalne wyjaśnienie, dlaczego o fakcie zmiany nagród dowiadujemy się (dzięki Di) dopiero w przeddzień turnieju o godzinie 21:30.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 20:46:24 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 16, 2010, 20:44:24 »
Zapomnialem ze wzialem tabele grup. Jakby co moge je uploadnac.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 16, 2010, 20:50:04 »
Małe sprostowanie, Di - nie spóźniliśmy się na żaden pociąg do nikąd, tylko sprawa z połączeniami w Polsce niestety wygląda tak, że z Wrocławia nie ma żadnych bezpośrednich przejazdów do Warszawy ani tym bardziej do Białegostoku.
Nie ma? o_O Jeśli rzeczywiście jest tak jak piszesz (nie mogę teraz sprawdzić - przerwa techniczna na stronie), to musieli to zmienić niedawno...

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 16, 2010, 20:53:40 »
Cytuj
EDIT: Biorąc pod uwagę to, że nagroda miała być jednak kupiona za wpisowe, 70+ osób musiałoby się wcześniej zapisać i zapłacić przelewem żeby była szansa na tą nagrodę. Taka frekwencja, patrząc na ostatnie turnieje, byłaby nie lada osiągnięciem.

A ja słyszałem, że nagroda miała być od sponsora, który niby w ostatniej chwili się wycofał. To jak to w końcu było?
No ale mniejsza z tym. Skoro PS3 jednak nie było, to nagrodą powinny być pieniądze z wpisowego. W takiej takiej sytuacji kiedy pula nagród wynosiła na oko 200-300zł, a z wpisowego mieli pewnie nie mniej niż 700 (przy założeniu, że połowa wpłaciła to 20zł na początku).
Fajnie by było gdyby Pan organizator Fishbone napisał jakiekolwiek słowa wyjaśnienia, bo w czasie turnieju był tak strasznie zajęty, że nie dało się z nim nawet porozmawiać.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 16, 2010, 22:00:07 »
Gratsy chłopaki ;]
Około 17:30 dotarłem na dworzec, gdzie stanąłem w długiej kolejce po bilety. Kwadrans później zadzwoniłem do Tokisa z pytaniem, gdzie jest (mieliśmy jechać pociągiem o 17:55) - odpowiedział, że wchodzi na dworzec. Powiedziałem, żeby poszedł na pierwszy peron. O 17:52, gdy odbierałem bilety, zadzwonił łodzianin z informacją o tym, że jest już w pociągu. Szybko odpowiedziałem, żeby poczekał na mnie przed pociągiem i pobiegłem na peron. Nie spotkałem go tam, więc wsiadłem do pociągu, który kilkanaście sekund później odjechał. Próbowałem się do niego dodzwonić, jednak odpowiadała sekretarka. W końcu udało się:
ja: Jesteś w pociągu?
Tokis: A Ty?
ja: Tak.
Morał: jeśli wyjdzie Tekken Tag 2, to będziemy razem w teamie.
Seriously, I don't get it :-X

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010)
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 16, 2010, 22:01:15 »
Obaj wsiedliśmy do pociągu, mimo tego, że Tokis miał czekać na mnie na peronie.