Autor Wątek: Bursa VII  (Przeczytany 15173 razy)

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 02, 2010, 22:52:17 »
Fajnie bedzie Was znowu zobaczyc : )
Cieslak ile za nocleg?

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 02, 2010, 23:07:02 »
Coś między 20 a 22 złote bodajże. Dokładnie nie pamiętam, ile kosztuje pokój w tym akademiku. :)

Fazza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Fazza_PL
  • Skąd: Grudziądz
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 08, 2010, 09:46:53 »
Chyba nie dam rady przyjechać :(

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 08, 2010, 13:31:29 »
A to czemu?

Hiki

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Hiki_PL
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 08, 2010, 15:47:22 »
Mastachi: Bierzesz w końcu tego Rock Banda?
SC2:  
MvC3:

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 08, 2010, 15:59:45 »
Witam.
Dobra, to już jutro, więc trzeba coś napisać. ;p Mam nadzieję, że będzie tak samo dobrze, jak na poprzednich zlotach, no i żeby tylko frekwencja była wysoka. :) To mój kom: 726958311, więc dzwonić, jak będzie jakieś zapytanie, czy tam problem z dojazdem z dworca. :) Co do grania... Zrobi się turnieje w GG, 3rd oraz SFIV. :)

Co do Rock Banda, będzie kloc z tym, ale Mastachi, jak coś, to weź tylko gitarkę, bo jedną tylko mam.

Mastachi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mastachi
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 08, 2010, 16:56:14 »
Ku.rwa soczyste. Nie mam jak przyjechac. Nie dostalem jutro wolnego, walczylem do samego konca. A nie usmiecha mi sie jechac prawie cala noc zeby tylko na sobote byc... Poza tym polaczenia sa tak kujowe, ze w niedziele bym musial o 11 wracac jakimis intercity z 3 przesiadkami :( Do tego jak na zlosc mam samochod w warsztacie bo sie kilka rzeczy naraz zj.eb.alo...

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 08, 2010, 20:44:58 »
Co do grania... Zrobi się turnieje w GG, 3rd oraz SFIV. :)
Czemu nie w BB? :(

btw. kto pisze się na moneje w cvs'a? 8) Szkoda że cie nie będzie Mastachi ;/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2010, 20:57:59 wysłana przez Snake »

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 08, 2010, 23:13:18 »
I tak wiesz, że się zrobi, jak będzie paru chętnych. xd

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 09, 2010, 00:04:39 »
No w sumie racja ;f

GHETTOkingSAS

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
  • Skąd: Nidzica/olsztyn/gdynia
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 09, 2010, 21:13:55 »
Yo
K.u.r.w.a sie was zjechalo od prze.c.h.u.ja widze, tylko ja i krill gramy w sf4 i na szczescie jeszcze snake dojechal na wieczor . Mam nadzieje ze jutro dojedziecie wszyscy...

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 11, 2010, 11:47:22 »
Wpadłem z Fazzą tylko na sobotę, ale było przefajno. Dzięki Cieślak za zorganizowanie zlotu, dzięki wszystkim obecnym za pojawienie się i dobre walki. Na przyszłość polecam wszystkim kebab w "sali konsumpcyjnej" przydrożnego baru, byliśmy tam z sasem i krillem, czas oczekiwania na gorący posiłek to około 30 sekund - dziwna sprawa.

Krill, tym razem nie miałem recepty na Twoją Viper. Ale chyba bardziej wierzyłeś w Chun, bo od niej zacząłeś - jednak Viper okazała się strzałem w 10. Dorwę Ciebie następnym razem xD.

HavocWingPLZG

  • Poznań Dojo
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HavocWingPLZG
  • Skąd: Zielona Góra / Poznań / Taichung
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 11, 2010, 18:37:45 »
Zdecydowanie się zgadzam. Świetne granie, świetna ekipa, świetna organizacja (dzięki Cieślak!).
A na tą Viper jeszcze znajdę jakiegoś haka ;] Na "pewnego" Boxera też
Fazza, koksamy naszych Genów, jeszcze im wszystkim pokażemy ;p

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 11, 2010, 20:31:48 »
Nie wiem od czego zacząć. :D Przede wszystkim miło mi, że ktoś w ogóle przyjechał. Szkoda tylko że tak mało osób z listy, jednak przyjechali sami fajni ludzie, przez co zlot się udał. Nie było żadnych problemów, chyba ;p, przez co mam nadzieję, że "nowe twarze", które się pojawiły, pojawią się również na następnym zlocie w wakacje. Miło było znowu zobaczyć stare twarze. :) W ogóle zaskoczył mnie lekko poziom w SFIV, przez co Włocek wraz z pojawieniem się SSFIV, rusza, więc bać się. ;p Zdecydowanie ogram się na postacie, więc nie będzie już tak lekko. ;p

Marek - damn you. ;p Wygrałeś oba SF, a ta twoja cholerna Viper dała mi w kość. ;p W ogóle zapomnieliśmy zagrać w 3rd. ;p Mam nadzieję, że pojawisz się w wakacje na Bursie VIII/Revo III, a wówczas zagramy i skopie ci tyłek. :D

Andrzej - przegięty ten twój bokser. Szkoda, że tak szybko uciekliście z Snake i Fazzą. Następnym razem będzie większy nacisk na Streeta, bo tylko chyba turniej w ową grę, więc mam nadzieję, że zostaniecie dłużej. Miło było poznać.

Snake - damn you too. ;p Ten ten twój grubas to dla mnie masakra. Przesrane crossy i combosy. Ale poczekaj do następnego razu. ;p W ogóle olej BB, bo to nie ma sensu i sięgnij po GG. :)

Vipe - gdybym nie znał tego Ryu, bo Raju nim gra, to koniec. :D  Fajnie było poznać i mam nadzieję, że zawitasz również na kolejną edycję. Dzia za pomoc z tym samochodem. :)

GKS, Wing - fajnie, że też się pojawiliście. Widziałem, ze lukaliście na finał w Guilty Geara i mam nadzieję, że trochę was ta gra zaciekawiła i coś tam poskrobiecie. :)

Dzięki raz jeszcze, że przyjechaliście, no i do zobaczenia w wakacje, ale tylko na SSFIV, no może z lekkim odbiegnięciem do GG. :P

Filmiki jak tylko dostane od kosmo, to wrzucę i zapodam. :) Pozdro i do następnego razu.

Krage

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bingo!
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Krag3s
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Bursa VII
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 11, 2010, 22:22:51 »