Autor Wątek: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki  (Przeczytany 14692 razy)

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 31, 2011, 16:57:29 »
Nadal mam wątpliwości. 700km w jedną stronę to jest przedsięwzięcie przynajmniej karkołomne. Wogle kto wymyślił to robić w niedzielę?
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 31, 2011, 19:28:10 »
Myśleć nikt nie myślał taki termin pasuje dla Plazy i tego muszę sie trzymać niestety ... a nagrody, jeśli chodzi o to jest to turniej bardziej kameralny taki sobie żeby pograć piwo wypić nie zapowiada się Ferrari za pierwsze miejsce ale coś tam wykombinuje jakieś pady czy inne sprzęty związane z PS3.  Pytajcie jeśli czegoś nie wiecie.

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 31, 2011, 20:19:33 »
Myśleć nikt nie myślał taki termin pasuje dla Plazy i tego muszę sie trzymać niestety ... a nagrody, jeśli chodzi o to jest to turniej bardziej kameralny taki sobie żeby pograć piwo wypić nie zapowiada się Ferrari za pierwsze miejsce ale coś tam wykombinuje jakieś pady czy inne sprzęty związane z PS3.  Pytajcie jeśli czegoś nie wiecie.
Drogi Zajcewie, nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale czy nie uważasz, że przedstawianie turnieju w taki sposób dla osób, które do Suwałk mają spory kawał drogi jest nieco zniechęcające? Chyba nie spodziewasz się, że po takiej reklamie zjedzie się cała Polska?
fade em
need dat

FishBone

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Combo's
    • Email
  • PSN ID: vonfishbone2
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 31, 2011, 21:03:37 »
Forum jest o tematyce bijatyk, wiec oprocz oficjalnych stron organizatorow info na temat turnieju zostalo umieszczone takze  tutaj.

Jesli komus 700km to problem to trudno... jest wiele osob, ktore jada na bardzo duzy turniej nie majac zadnych perspektyw na zajecie miejsca w scislej czolowce, a tym samym na zdobycie jakiejkolwiek nagrody, a mimo to pojawiaja sie na turnieju.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 31, 2011, 21:08:56 »
Myśleć nikt nie myślał taki termin pasuje dla Plazy i tego muszę sie trzymać niestety ... a nagrody, jeśli chodzi o to jest to turniej bardziej kameralny taki sobie żeby pograć piwo wypić nie zapowiada się Ferrari za pierwsze miejsce ale coś tam wykombinuje jakieś pady czy inne sprzęty związane z PS3.  Pytajcie jeśli czegoś nie wiecie.

KGB ten tekst o piciu piwa cię musiał zaboleć :D

A tak na serio to czego się spodziewacie po turnieju gdzie wpisowe jest 10zł? I od kiedy w PL gra się w Tekkena dla kasy? Skoro turniej ma być kameralny to pewnie organizatorzy nie liczą na wielką frekwencję.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 31, 2011, 22:07:23 »
Forum jest o tematyce bijatyk, wiec oprocz oficjalnych stron organizatorow info na temat turnieju zostalo umieszczone takze  tutaj.

Jesli komus 700km to problem to trudno... jest wiele osob, ktore jada na bardzo duzy turniej nie majac zadnych perspektyw na zajecie miejsca w scislej czolowce, a tym samym na zdobycie jakiejkolwiek nagrody, a mimo to pojawiaja sie na turnieju.

Przyznam, że dziwnie jest to info, bowiem na podanym źródle jest napisane:
Cytuj
Zapraszamy razem z firmą Combo's na wielkie konsolowe wydarzenie, mianowicie dwa Turnieje w PES 2011 i Tekken 6!!

Myślę, że skoro to tak ważne wydarzenie, to na pewno poważna organizacja, emocje et cetera, aż tu nagle post Zajcewa.

Cytuj
a nagrody, jeśli chodzi o to jest to turniej bardziej kameralny taki sobie żeby pograć piwo wypić nie zapowiada się Ferrari za pierwsze miejsce ale coś tam wykombinuje jakieś pady czy inne sprzęty związane z PS3.



Po prostu przyzwyczaiłem się, że kiedy organizatorzy prezentują swój turniej, robią to z większym zaangażowaniem, ale bez żadnej urazy.

Życzę udanego turnieju! :)

EDIT:
Zauważyłem ciekawy punkt w regulaminie:
Cytuj
20. Do wyboru są odkryte wszystkie postaci w grze Tekken 6, oprócz Mokujin.
Nie rozumiem, dlaczego Mokujin jest banowaną postacią?
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2011, 22:13:57 wysłana przez KBB »
fade em
need dat

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 31, 2011, 22:25:14 »
Zauważyłem ciekawy punkt w regulaminie:
Cytuj
20. Do wyboru są odkryte wszystkie postaci w grze Tekken 6, oprócz Mokujin.
Nie rozumiem, dlaczego Mokujin jest banowaną postacią?

Bo co poniektórzy myślą że dalej można wybrać Jinpaczego ;P

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 01, 2011, 10:54:57 »
Tu nie chodzi o to, że ktoś na turniej miałby przyjeżdżać dla kasy, a o to, że kameralnie, przy piwie, to ja sobie mogę pograć w domu z kumplami albo w mieście obok z kimś mniej znajomym. Nie oszukujmy się, lokalizacja Suwałk jest dosyć kontrowersyjna, bo tam każdy ma daleko. Warszawa, Kraków, Łódź - okej, każdy ma mniej więcej podobnie w odległości, a jeżeli nie, to rekompensuje to łatwy dojazd. I w takie miejsca można sobie pojechać na kameralne granie, vide te wszystkie tury w knajpach, co to trwały całą noc, albo chociaż pół - to jest kameralne granie, które ma sens, bo gracz, który jedzie na coś takiego bez szans na lokatę tak naprawdę nie jedzie tam po lokatę, a po tą kameralność do rana właśnie. Tymczasem, jak mniemam, na tym turze pogra się do ósmej, góra dziesiątej i dziękujemy, siusiu, paciorek i do widzenia, a raczej daswidania.

No chyba, że się mylę, że po kameralnym turze z kameralnymi grupami, kameralną drabinką i kameralnym finałem będzie całonocne cioranie przy piwku, kameralne, naturalnie?

No offence, ale KogutkiemBardzoBijący ma trochę racji.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 01, 2011, 12:13:26 »
Drogi KBB i inni ;] po co ja mam wam kłamać że będą super nagrody i frekwencja tez. Kto chce niech przyjedzie , nikogo nie zmuszam a wielkie konsolowe wydarzenie jest raczej pisane do PESa także chce być wporządku wobec was. Frekwencja jaka bedzię taka będzie napewno pod względem organizacji bedzie lepiej niz na FG. Faktycznie 20 punkt regulaminu jest śmieszny ;] mój brat go pisał także sorry ;] . Wole nie czarować was byście jechali całą polske na turniej po którym będziecie narzekać. Dzięki.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 01, 2011, 12:21:03 »
No i to chciałem usłyszeć, a raczej przeczytać ;) Na 90% nas nie będzie, bo wszystko jest na nie. Ale to 10% to jest spora pokusa i kto wie, czy przy odrobinie dobrych wiatrów nie przeważy.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 01, 2011, 14:06:15 »
Heheh no i cool zajcew :) masz dobre nastawienie 

jest wiele osob, ktore jada na bardzo duzy turniej nie majac zadnych perspektyw na zajecie miejsca w scislej czolowce, a tym samym na zdobycie jakiejkolwiek nagrody, a mimo to pojawiaja sie na turnieju.

jest jedna różnica, to nie będzie bardzo duży turniej

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 01, 2011, 15:04:40 »
I taka wypowiedź mnie satysfakcjonuje, gdyż teraz wszystko jest jasne i klarowne. Wszystko to o czym teraz piszesz mogło się pojawić w pierwszym poście, tak myślę.

Pozdrawiam
KBB
fade em
need dat

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 01, 2011, 15:46:13 »
Pytam sie o nagrody, bo kase mam odlozona na BTC i nie mam teraz na takie wyjazdy. Przeciez na taki kameralny turniej nie jedzie zeby zarobic, no litosci.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 01, 2011, 15:54:08 »
Sa jakies info o tym BTC w ogole?

Tundra

  • Gość
Odp: Turniej na Podlasiu 17 kwietnia 2011r. - Plaza Suwałki
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 01, 2011, 18:12:31 »
Najszybsze polaczenie z Wrocka do Suwalk to 11 godzin i 30 min z 2 przesiadkami... Na dodatek turniej jest w niedziele. Genialne