Inne serie > Pozostałe

Skullgirls

<< < (26/26)

Non:
Więc, Beowulf jest praktycznie skończony, ma hajp meter, który im więcej naładowany (3 stopnie) pozwala na cancele jego graba do graba przy zakończeniu jego super (nie pamiętam którym, chyba lvl3?). Krzesło można ustawiać na arenie i robić z tego jakieś setupiki, ale nie widzę na razie sensu tej mechaniki. Ale postać troszkę nie z tej gry dla mnie za wolna, nie ma armora żeby to wynagrodzić (nie to co BigBand), a i technicznie wymagająca...

Robo-Fortune za to wrzucili niedawno, jeszcze nie ma superów, ale ma wszystkie normale (część niepokolorowana) i jeden specjal a'la WarMachinowe/IronManowe lasery. Na początku miała airdasha, ale w ostatnim paczu zastąpili go double jumpem (i dobrze, nie lubię i nie umiem adc i nie mam zamiaru się uczyć ;d ). Jej jHK to taki helikopterek dla ubogich, można nim kierować i zadaje dmg więc całkiem spoko. Z tego jak się prezentuje będzie z niej fajny zoner

#nikogo #mikezpls

grabczas:
Muszę dopilnować promocji tej gry tak patrzę bo okazało się że mam na miejscu kolegę któremu Czacholaski spodobały się najbardziej ze wszystkiego co jest dostępne.

B-stok, gdzie Skullgirls>USF4 O_o

Non, masz jakiś zgrabny materiał wideo pokazujący w jaki sposób poszczególne postacie dobrze robią krzywdę innym?

Non:
Nie śledzę tego tematu, bo w sg gram dla zabawy i technicznie jezdym do niczego.

Możesz se zajrzeć tutaj
http://skullgirls.com/forums/index.php?threads/beginner-resources-thread.242/

Krótko mówiąc, postacie mocno czerpią z gg i mavela z tego co widzę.

grabczas:
Ok, dzięki za odpowiedź. Zostaje czekać na promocje i sprawdzić ten tytuł na spokojnie bo gra jednak jest rozwijana i kto wie, może jeszcze kiedyś się niektórym odwidzi i jeszcze pouczą się w to grać obok Mesjasz czy Strita.

Non:
James, David i MikeZ gadają o SKALGALS SEKOND ENKOR, czyli wersji na ps4, która zawiera drobne poprawki (które już działają na pc) i dużo fan serwisu.
Polecam, dużo informacji (mimo że większość była zamieszczona w tutorialu w grze)
https://www.youtube.com/playlist?list=PL45-KVgrSkf5kK_AIJ0DiJNqqYPHj3U6Q

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej