Autor Wątek: Bryan Videos  (Przeczytany 12765 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 06, 2010, 16:08:22 »
Knee jest bogiem od t5.0, nie ma lepszego gracza imho, szkoda, że go wyjanił rain larsem >.<
No i szkoda, że sunchip już darował sobie bryana. W chwili obecnej turniejowych pro bryanów jest całych dwóch imho - Kolanko oraz dejavu, napsa nie liczę bo chyba nic nie ugrał poważnego w zyciu i jest lata świetlne za knee :<

to pokazuje imho jak ciężką i techniczną postacią jest bryan, ehhh <3
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 06, 2010, 16:10:53 »
Knee jest bogiem od t5.0, nie ma lepszego gracza imho
Nin.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 06, 2010, 16:14:35 »
nie żartuj sobie, nin nie dorasta mu do piet nawet, pomijając to że praktycznie nie gra już. w t5 knee sadzał na bnb 2 ws3 w jugglach nie mówiąc o tauncie. Technicznie nie ma lepszego gracza o doświadczeniu, nerwach etc już nie wspomnę nawet. NIN nie ma takiego wining streaka jak knee bez dwóch zdań. A weź sneju słonko pod uwagę że knee przespał w wojo całego t6 i jak zaczął grać w BR to nie wiedział co się dzieje, 2 lata przerwy, a teraz? praie 5k walk na karcie i win ratio około 80% i wygrywane praktycznie wszystkie ważne tury, jak chociaż wcg ostatnio. NIN może mu ssac kule
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Pitrex

  • Gość
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 06, 2010, 17:39:30 »
I tu się z tobą Dadrot nie zgodze ponieważ Nin wchodząc do GreenArcade jest witany jako bóg a Knee (pomijajac ze w GA jest raz na ruski rok bo gra po drugiej stronie miasta) to wcale nie jest wyróżniany jest po prostu pro graczem a do osiągnięcia sławy takiej jak Nin to trochę mu brakuje :) Oczywiście patrząc na turnieje w EU to Knee jak na razie rządzi (T5DR i T6BR) tak czy owak grają na mniej więcej takim poziomie i nie można porównywać Steve'a do Bryana bo u jednej jak i drugiej postaci liczy się doświadczenie,lecz ogółem Steve sprawia postaci trochę silniejszej :)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 06, 2010, 17:48:49 »
Chyba pitrex nie zauważyłeś, że ja nie pisałem o sławie tylko o umiejętnościach i sukcesach, które są w przypadku takiej gry jak tekken ważniejsze aniżeli "sława". NIN wyrobił sobie markę, robi jako komentator etc. Jego świetna forma już jednak przeminęła, nie ma na swoim koncie tylu sukcesów co Knee, gra mniej wymagającą technicznie postacią i nie dominował nigdy z taką konsekwencją jak knee. Dodaj do tego fakt, że nie miał teraz przerwy 2 letniej tak jak knee o co najważniejsze imho - na chwilę obecną nie gra regularnie/pro. Pokaż mi innego zawodnika jak Knee - grającego tak długo, konsekwentnie i z taką widowiskową techniką. Bryanem prócz Knee w zasadzie nikt na świecie turniejowo nie gra, a jak gra to jego umiejętności są obiektywnie dużo gorsze. Za to ludzi na zbliżonym poziomie grających stevem jest zdecydowanie więcej, sam knee wg mnie gra stevem naprawdę ŚWIETNIE. Nie chce mówić, że lepiej niz NIN, ale z pewnością nie gra gorzej.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 06, 2010, 17:51:03 »
A kto to jest ten cały Knee? Pierwsze słyszę :P

Pitrex

  • Gość
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 06, 2010, 18:46:53 »
@Dadrot
No na dobrą sprawę Bryanem gra mało ludzi bo jest to imho wymagająca postać ale....myślę że nie którzy jak by grali to byliby jedni z najlepszych ale nvm. Knee jak na razie miażdży co nie znaczy że gdyby Nin grał to by go nie rozjebał :P

@SAMEWISE : Rozje.bałeś mnie jednym słowem :D

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 06, 2010, 18:53:00 »
Bryan nie jest jakiś taki wymagający. Po prostu spora cześć graczy w tekkena jest leniwych;f. Nawet jak się komuś postać spodoba to dla nich to będzie abstrakcja żeby uczyć się jednej rzeczy przez miesiąc nie mówiąc o kilku ;f.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2010, 19:01:39 wysłana przez CheeseOfTheDay »

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 06, 2010, 20:51:41 »
no tak, teraz czas na "argumenty" pseudo expertow, których od poziomu knee i wyżej dzieli tylko brak motywacji do tych kilku chwil treningu przez miesiąc czy co, tyle młodych talentów się u nas w kraju marnuje :/
najwyraźniej te leniwe typki w korei jakoś nie mogą się nauczyć tych średnio wymagających opcji...
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 06, 2010, 21:37:42 »
Nie mówię o kilku chwilach treningu tylko takim prawdziwym treningu. Nikt mi nie wmówi że bryan to taka trudna postać że tylko 2-3 osoby na świecie są w stanie ją opanować.

Ja jak się uczyłem grać kaziem to przez pierwsze 3 tygodnie spędzałem po 3-4 godziny dziennie nad głupim timingiem do df2 ewgf i jak pojechałem do zabrza to jedyne co nim umiałem to te df2 ewgf jakieś 2/10 w vs i nic więcej bo combosów prawie się nie uczyłem a frame date czytałem jak nie grałem. Kolejne pół roku to było siedzenie przynajmniej godzina dziennie nad tym, tak że dopóki to ćwiczyłem to robiłem to w vs po obu stronach częściej jak rzadziej. Dla mnie to jest treneng jeżeli chce się nauczyć trudniejszej rzeczy, a nie kilka godzin na practice przez tydzień i rozkładam ręce bo nie wychodzi bo jest zbyt trudne.

Ja wiem że 3-4 godziny dzień w dzień  siedzenia nad jedną rzeczą to jest nie takie do końca super i można się porzygać ale sorry, knee też nie usiadł do tekkena i nie zaczął robić tego od tak sobie.

Oczywiście żeby nie było, nie mówię że jest to postać w pełni do opanowania dla wszystkich, ale przy odpowiednim zaangażowaniu dla ludzi z dobrym manualem na pewno, a takich ludzi jest na prawdę dużo.

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 06, 2010, 22:09:58 »
Ja to jestem ciągle w szoku, że tak mało osób gra tą postacią nie tylko w PL ale w ogóle. W sumie ja też nigdy specjalnie nie lubiłem Bryana... ale od T6 to mój main :)  Pewnie duża część graczy nim nie gra bo czują presję i naciski innych że musisz koniecznie zwinnie tauntować i wybijać taunt~JU bo bez tego jesteś dupa, a nikt nie lubi być w jakimś sensie ułomny grając swoją postacią... a druga kwestia jest taka, że Bryana dziwnie się prowadzi. Trudno mi to bardziej rozwinąć ale coś w tym jest. Imho trzeba mieć powołanie żeby nim coś ugrać :P  Przecież Bryan ma taki potencjał, że każdy pr0s powinien nim grać turniejowo :D

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:48:47 »
Moje 3gr.

Bryan ma bodajże 5 miejsce w Character Usage w GA z tego co pamiętam.

EDIT

Miałem tu walnąć jakiegoś ranta o tym że filmiki z walk które można zobaczyć na YT to tak na prawdę malutki wycinek tego co dzieje się na danej scenie, zwłaszcza wśród graczy średnich i średnio-dobrych, ale nie mam na to siły/ochoty  ^-^ ^-^ ^-^
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2010, 23:53:27 wysłana przez DaeDraug »

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:58:37 »
Na polską scenę wcale nie trzeba robić taunt f,b+2. W zupełności wystarczy robić 8/10 taunt f+2,1,4, a  pod ścianą  np. taunt b+4 (a to już jest spokojnie do wyćwiczenia na polskie warunki) i dziękuję do widzenia...

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:59:04 »
a kogo obchodzi co się dzieje na poziomie gracza kiepskiego czy sredniego? wyznacznikiem sa ludzie na szczycie drabinki, ktorzy to robia na poziomie PRO, nie grajacy for fun tylko ftw. grajac ta postacia na poziomie niskim bez uzyania taunt game, bryan traci praktycznie to co czyni go topem, bo akurat lepsze poki, crushe i JS to ma w tym tekkenie fhooj postaci, nie mowiac juz nawet o damagu i okizame (bez taunta).
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Bryan Videos
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 07, 2010, 00:32:48 »
Na polską scenę wcale nie trzeba robić taunt f,b+2. W zupełności wystarczy robić 8/10 taunt f+2,1,4, a  pod ścianą  np. taunt b+4 (a to już jest spokojnie do wyćwiczenia na polskie warunki) i dziękuję do widzenia...
No to akurat nie jest jakieś wybitnie trudne :) No i nie uważam, że Polska obfituje w ułomnych graczy bez manuala itp... bo pisząc jak "na polskie warunki" to można wywnioskować że nie potrafimy grać na pewnym poziomie  :P