Autor Wątek: [T6] Backdash.pl Challenge I  (Przeczytany 1556 razy)

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
[T6] Backdash.pl Challenge I
« dnia: Kwiecień 18, 2010, 00:47:34 »
Co prawda wrzuciłem już linka do tematu "macierzystego", ale chciałbym zamieścić to także tutaj dla zachęcenia innych do udziału w tych challenge'ach w przyszłości.

Pierwszy challenge był stosunkowo prosty: użyć w jednym combo d/f+1,d/f+2, d/f+3 i d/f+4 dowolną postacią na dowolnej planszy.

Oto moje rozwiązanie dla 13stu zawodników:

http://www.youtube.com/watch?v=JXHqLjY9YLU

Akcje różnią się miedzy sobą zarówno poziomem trudności jak i oryginalnością.
Polecam obczaić i liczę na więcej takich inicjatyw.  8)  8)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [T6] Backdash.pl Challenge I
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2010, 01:35:17 »
A tam, poziom trudności jest zawsze taki sam jak się nagrywa programowalnym stuffem:P.

Generalnie to na początku wydały się ciekawe te całe challenge które zaczął noodlas, szybko jednak wyszło że są troszkę takie bez sensu:P.

Np. pierwsze wyzwanie d+1_2_3_4 wydawało się dość ciężkie dopóki nie wyskoczył koleś z kilkoma takimi rozwiązaniami wykorzystując ściany bounda i bounda z rozwalonej podłogi co sporo ułatwiło wymyślanie i wykonywanie tego i zmieniło challenge'a w zwykłego fikuśnego kombosa.

Druga sprawa to to że miało by to sens gdyby np wszystkie d+1_2_3_4 u każdej postaci było takie same, a nie jest , część ma średnio szybkie lowy które mają strasznie długie recovery inni mają fajne lowy_midy a nawet ciosy boundujące co strasznie zawęża ilość postaci którymi będzie sprawiało to kłopot (no chyba że robimy to na levelach z rozwalającą się podłogą:P) a kiedy nie sprawia to kłopotu to już nie jest to żaden challenge:P.
A ten challenge z d/f to nawet nie wygląda jak challenge, gdybym nie wiedział co to jest to bym pomyślał że to normalne cm kogoś kto chce pokazać coś troszke innego:P.

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: [T6] Backdash.pl Challenge I
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2010, 02:07:28 »
A tam, poziom trudności jest zawsze taki sam jak się nagrywa programowalnym stuffem:P.

Nie ukrywam że w jednym combo rzeczywiście wymiękłem i nieco sobie pomogłem, wiadomo o które chodzi :P :P


Cała reszta nagrywana ręcznie.

Na challenge noodlasa odpowiedziałem jako pierwszy i użyłem tylko zadanych ciosów tzn. d+1_2_3_4 bez żadnych kombinacji. Późniejsze rozwiązania de facto nie naruszały zasad ustalonych przez autora, były po prostu nieco łatwiejsze.

Ten z d/f potraktowałem bardziej for fun, bo rzeczywiście nie był dość trudny.

Ciekawe były by challenge z większą ilością zasad/ograniczeń (ilość ciosów, dmg, brak ścian itd.)
Byle by inicjatywa była.