Autor Wątek: [T6] Tekken Crash, sezon nr 4  (Przeczytany 10510 razy)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 4
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 24, 2010, 15:03:53 »
Cytuj
osoba, ktora gra 14h dziennie w tekkena i wyglada jakby z domu nie wychodzila jest nagle autorytetem "kto jest nerd"? Ze jak?

Tylko 3h dziennie niby gra  :P

Ja tam Raina i Dadrota rozumiem, też nigdy nie grał bym postacią jak Bob czy Alisa, o Kumie czy kangurze już nie wspominając. Nie nazwałbym jednak nikogo nerdem ze względu na postać jaką gra, każdy ma swój gust  :P A Snake żyje w matrixie, dla niego wszystko sprowadza się do 0 i 1  ;)

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 4
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 24, 2010, 16:32:37 »
Dadrot - rownie dobrze mozna powiedziec, ze ten kto gra "fajnym facetem" to gra nim dlatego, bo w realu jest brzydko mówiąc mega p***ą. x d. Wiec daj sobie spokoj z szufladkowaniem. Podobnie w cRPG. Jak archer to tylko kolesiowa z xywka Aaricia, jak wojownik to tylko human male itd x d. Kazdy bierze to co lubi. Czyli ja jestem uber nerdem tekkenowym, bo moj main to Lili 8- D. Dobre; ).

Do Raina i jego skilla mam wielki szacunek, ale chyba Ci sie Dadrot troche poprzesuwaly pojecia. Przyjrzyj sie jeszcze raz Rainowi, to zrozumiesz, dlaczego on gra tymi cool facetami. Bo chyba zartujesz sobie, ze osoba, ktora gra 14h dziennie w tekkena i wyglada jakby z domu nie wychodzila jest nagle autorytetem "kto jest nerd"? Ze jak?

Cambion - nienawidze Cie!:P Marduk to Czarnuch!!! ha.. :- D.

W ogole nagle jakies okreslanie kto kim jest wg. tego jaka postacia gra w Tekkena? O tego na scenie chyba jeszcze nie bylo, nie przypominam sobie.

Ożesz ale napinka solo hehe,
nie masz co się obrażać, napisałem to półżartem bo każdy ma prawo do własnej opinii, nie musisz brać tego do siebie bo nie pisałem tego bezpośrednio do ciebie XD
Ja jestem oldskul kuwa, jak gram postacią to tylko dlatego że ją bardzo lubię i łatwiej jest mi z nią się  zidentyfikować, w wowa grając (grałem od zamkniętej bety do wotlka) paladynem byłem HU male, grając rogue byłem UD male etc. W diablo 3 jak wyjdzie też będę grać tylko male barbarianem, taki już jestem fajny dude :q

Oglądając wywiad z rejnem poczułem do niego po prostu sporą sympatię ponieważ okazuje się, że nie tylko ja jestem taki pierdolnięty na tym punkcie i nawet pro alien z Korei wychodzi z podobnego założenia i jest gotowy umoczyć na ważnym turze trzymając się własnych zasad estetyki. Nie wnikam czy ubierasz się w domku w kobiece ciuszki jak buffalo bill z milczenia owiec, czy też jesteś badass hooliganem arki gdynia i uprawiasz zapasy w benzynie z pająkami gigantami. EOS
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 4
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 24, 2010, 17:25:35 »
Ja znam kolesia który w każdej bijatyce gra prawie zawsze samymi babkami i zawsze tak miał że jak zagrał w coś nowego to zaczynał sprawdzanie od nich, w gejo gira gra babkami, w bb gra babką, w sc gra babką, w kofach grał w 66% babkami, w doa grał, niespodzianka, babkami, w tekkenie tylko gra 2 facetami i dwoma babkami. I mówię wam, całkowicie normalny kolo, bez jakiś większych skrzywień, na prawdę.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 4
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 24, 2010, 17:33:05 »
cool story bro
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 4
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 24, 2010, 20:26:56 »
Ja wiem o co w tym wszystkim chodzi. Rain tak naprawde boi sie grac na kobiece postacie, wiec tekstem z nerdami wyeliminowal wielu przeciwnikow, ktorzy uslyszawszy slowo boze, porzucili wieloletnie granie Liliami, Asukami i xajkami. Kiedy juz bedzie ograny to odwola "nerd alert" i znow bedzie mozna grac kobietami.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 4
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 24, 2010, 20:56:58 »
Ja znam kolesia który w każdej bijatyce gra prawie zawsze samymi babkami i zawsze tak miał że jak zagrał w coś nowego to zaczynał sprawdzanie od nich, w gejo gira gra babkami, w bb gra babką, w sc gra babką, w kofach grał w 66% babkami, w doa grał, niespodzianka, babkami, w tekkenie tylko gra 2 facetami i dwoma babkami. I mówię wam, całkowicie normalny kolo, bez jakiś większych skrzywień, na prawdę.
Aramis? ;d On gra w bb? Nie wiedziałem nawet.
czy też jesteś badass hooliganem arki gdynia i uprawiasz zapasy w benzynie z pająkami gigantami.
Ahahahahaha. "badass" i "arka gdynia" - jak te słowa mogą w ogóle znaleźć się w jednym zdaniu?

Ogólnie nie podoba mi się bardzo, co namco zrobiło w tej części z niektórymi postaciami, tzn. przerobiło je na pokemony (zapewne z myślą, że tak będzie fajniej). Pierwszy przykład z brzegu to DJ. To była naprawdę zajebista i przy tym jedna z tych niepokemoniastych postaci w DR, teraz musi polegać na jakichś tandetnych gimmickach i "mixupach" z latania. No chyba że się mylę, nie grałem nim w tej części, stwierdzam tylko po obejrzeniu jakichś walk dobrych graczy.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 4
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 24, 2010, 21:31:17 »
1) Cheese'owi chodzi o takiego gracza bardziej z północy, bliżej morza.
2) DJ z FLY nie ma mixupów, nawet tych w cudzysłowie.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 4
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 24, 2010, 21:33:24 »
1) Cheese'owi chodzi o takiego gracza bardziej z północy, bliżej morza.
Omg, ale ja jestem tępy czasami XD

No ale dopiero co wstałem, nie liczy się.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 4
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 24, 2010, 23:55:04 »
snejku, widzę że i z sarkazmem nie najlepiej u ciebie xD
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 4
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 25, 2010, 00:07:24 »
snejku, widzę że i u ciebie nie najlepiej z sarkazmem xD
fixed 8)

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 4
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 25, 2010, 11:06:26 »
Ogólnie nie podoba mi się bardzo, co namco zrobiło w tej części z niektórymi postaciami, tzn. przerobiło je na pokemony (zapewne z myślą, że tak będzie fajniej).

Bryan i jego śmiech, głos i storyline Jacka - Najlepsze przykłady spokemonizowania w T6. ;p