Autor Wątek: Tryndamere  (Przeczytany 3284 razy)

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Tryndamere
« dnia: Sierpień 28, 2011, 01:45:50 »
Czy ja nagle absolutnie straciłem skill czy jak ? Od kilku dni ciągle trafiają  mi się w teamie perełki typu Ashe 1/10/3 ; Xin 3/15/6 oraz inni tego typu. Ofc napinki oraz wyzywanie od "nobów" również obecne.

Ps. Mówcie co chcecie. Na Trynda nie da się grać.

Hejt

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Tryndamere
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2011, 02:00:45 »
Da się, i to łatwo. Nie dać się sfarmić, to po pierwsze, a po drugie - CC + exhaust.

EDIT: A, no i zapomniałem o Trynda hard-counterze... CAPTAIN TEEMO ON DUTY. :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2011, 02:03:32 wysłana przez HateMe! »

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Tryndamere
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2011, 02:13:39 »
Ale jeżeli Tryn nie jest na mojej linii to nie za bardzo mogę zadziałać. Durne sytuacje typu tryn + jego pro ulti wycina mi połowę drużyny, druga połowa zaczyna wiać gdzie tylko się da. TRYNDAMERE WINS ! FLAWLESS VICTORY

Na backdoory podczas 3v3 przy pomocy jego super półobrotu  też nie za wiele mogę zrobić.

KO.Mastah

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 129
  • aka Robson
    • Zobacz profil
Odp: Tryndamere
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2011, 03:18:13 »
Oprócz tego co napisał Hate to (jeśli grasz jakimś magiem) polecam Zhonya's Hourglass +  Frozen Heart vs Trynd


Hejt

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Tryndamere
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 28, 2011, 11:22:59 »
Nero, jeżeli aż tak nienawidzisz Tryndy to zacznij grać Teemo z exhaustem. Poważnie, to jest hard-counter. Wpada w Ciebie -> Blind -> Exhaust -> Blind, po endless rage dobija go poison lub wpada w grzyba. A jak coś pójdzie nie tak to spierdala się przed nim też nienajgorzej z move quickiem, tylko trzeba wiedzieć kiedy go odpalić. No i najlepiej nie odwracać się od niego przez chwilę jak w Ciebie wpadnie, większość Tryndów nawet nie patrzy czy przeciwnik jest plecami tylko odruchowo wrzuca E -> W.

Also, Thornmail. Trynd naprawde nie jest aż tak niekontrowalny, są gorsze postaci.

EDIT: Wydzieliłem temat. Mogę wrzucić później runy, build i jungle route dla Trynda, jeżeli ktoś jest zainteresowany.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2011, 18:49:25 wysłana przez HateMe! »

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tryndamere
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 28, 2011, 18:30:20 »
Na trynde CC + exhaust i do widzenia. Generalnie to jest tak. Jak ogolnie zaczynasz gry to takie tryndy sa dla Ciebie postrachem. jak juz wiesz co i jak to wylaczasz je z teamem w kilka s. Wystarczy 1 stunik na trynde i sobie moze ultowac w miejscu, nie bijac nikogo. za 3s silence i nawet nie ucieknie. wiec wylacza sie go tak proste, ze az strach. kwestia ogrania i nie panikowania i trynda w teamfighcie nie istnieje. w 1v1 ladnie lapie, w grupowej walce stun+silence i nie ma kolesia.

edit:
mowa oczywiscie o 5v5.

3v3 to inna bajka, tam sa zupelnie inne tiery (inna sprawa, ze gra jest balansowana pod 5v5). Tam trynda jest dobry, tak samo np. sion czy mundo
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2011, 18:32:41 wysłana przez Solo »

KO.Mastah

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 129
  • aka Robson
    • Zobacz profil
Odp: Tryndamere
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 28, 2011, 18:57:11 »
w grupowej walce stun+silence i nie ma kolesia.
Tak to można pojechać chyba każdego, nie tylko Trynda ;)

Hejt

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Tryndamere
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 28, 2011, 19:01:10 »
...dlatego mówiłem że CC wygrywa gry. ;]

myha

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • mysz polna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: TheMihau666
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: buzzied ; buzzzombie
Odp: Tryndamere
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 28, 2011, 23:27:09 »
Tryndamere to typowy pubstomper, trochę bardziej wyszukany od Mastera Yi, ale jednak cięższy do skontrowania. Ludzie panicznie obawiają się jego ulti, które, realnie oceniając OBECNĄ sytuację, nie jest wodotryskiem wśród innych ultimate'ów. Kluczem są dwa spele: exhaust i ignite. Pierwszy maksymalnie zmniejszy dmg zadawany przez tryndę, drugi zaś będzie pomocny przy zabijaniu tryndy chwilę po tym, jak skończy mu się ulti. Proponuję zostawić wszelkie CC do obrony własnej, ponieważ waste'owanie ich w momencie, kiedy trynd nawet nie zrobił spinning slasha może okazać się failem. Thornmail i Frozen heart też dość skutecznie go kontruje.