Autor Wątek: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )  (Przeczytany 159594 razy)

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #705 dnia: Październik 07, 2012, 13:14:39 »
Wrzucajcie jakieś paki fot z turnieju i walki jak najszybciej!

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #706 dnia: Październik 07, 2012, 13:21:56 »
szkoda, że jednak finału w AE nie było bo jest jakiś niedosyt :D ale gratsy chłopaki, to teraz czekam na TOP3 we Francji :)

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #707 dnia: Październik 07, 2012, 15:08:24 »
finału AE nie było ze względu na brak czasu(musieliśmy opuścić salę), TOP 3 AE (Ja , Snake , Kejim) i Manieq doszliśmy do wniosku, że będzie tylko walka o drugie miejsce pomiędzy Kejimem a Snejkiem (ja czekałem w finale z winnersów , wcześniej pokonując i Snakea i Kejima) - ponieważ nagrody za pierwsze i drugie miejsce są teoretycznie takie same. nie było żadnych "zamawian" jak sądzą niektóre osoby których nawet tam nie było , i rozwiązanie całej tej sytuacji zostało uzgodnione i zaakceptowane pomiędzy TOP 3 AE i organizatorami. Pozatym nie zabrałem chamsko nagród z pierwszego miejsca tylko dokonaliśmy ze Snejkiem "split pota" , dałem mu nagrody z pierwszego w zamian za nagrody z drugiego.

ogólnie event bardzo na + , szkoda jedynie że nie zagraliśmy tego finału AE , trzeba było się przy tym uprzeć choćby dlatego że niektórzy tutaj mają mocne butthurty przez to

Księżyc

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mr. Hype-Man
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #708 dnia: Październik 07, 2012, 15:21:58 »
Soul Calibur 5:

1. Matt
2. PePe
3. Devil
"Trzeba, rozumiesz, umieć poetycko roztoczyć przed pacjentem wizję growego community, które to zapijając trunkiem przeróżnym grywa nad jeziorami w towarzystwie pięknych dam i komarów tak łagodnych, że nie żądlą jeśli się tylko poprosi. "

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #709 dnia: Październik 07, 2012, 15:39:10 »
UMvC3:
1. Kejim
2. Kossak
3. Kot
4. Hiryu
5/6. Tiny, Wacho
7. Bartek
Zdobywca Orderu Soli: Snake (8.)

Pochwalę się, że z Kossakiem wygrałem w WB 3:1, ale w looserach już mi oddał 3:0 :p
smh tbh fam

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #710 dnia: Październik 07, 2012, 16:06:10 »
A jak finał wyglądał? Był reset?

Cytuj
Zdobywca Orderu Soli: Snake (8.)

Jakieś szczegóły?

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #711 dnia: Październik 07, 2012, 17:11:27 »
Mortal top 3

1. Moonspell czyli Shao Khan polskiej sceny Mortal Kombat
2. Frizen
3. Moja skromna osoba

Wszystkie walki były bardzo emocjonujące :-)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #712 dnia: Październik 07, 2012, 17:48:18 »
Gratsy Kejim, już dzisiaj ci mówiłem że jak się postarasz to możesz to wygrać.
Cytuj
Zdobywca Orderu Soli: Snake (8.)
Jakieś szczegóły?
Szczegóły sa takie, że jedyny sensowny pociąg dzisiaj miałem jakąś godzinę po skończeniu się grup, więc niestety musiałem oddać walkowera już w pierwszej walce w DE. ;p

Więcej napisze jak dojadę do domu. :)

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #713 dnia: Październik 07, 2012, 18:53:10 »
To lipa. Liczyłem na swag tac comba na streamie :(

Kot to tak napisał, jakbyś się obraził i oddał walkowerem ;p

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #714 dnia: Październik 07, 2012, 18:53:37 »
Ja właśnie dotarłem do domu. Powiem szczerze że jestem zadowolony z tego eventu i tutaj moje podziękowania dla Di, całego TLT i ludzi którzy nam pomagali ( Barteklewl, Hiryu, Kot, Bart i wszyscy których nie wymieniłem ).  Mam nadzieję że podobało wam się na tegorocznym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi i przyjedziecie za rok.


Co to sytuacji z AE - wszystko było konsultowane z TOP3 AE i ze względu na to że faktycznie zabrakło czasu bo maddest i snake grali i w SSF4AE i SFxT nie zdążyliby zagrać tego finału. Pomysł był taki dlatego że nagrody w tych obu turniejach były praktycznie identyczne, kwestia tego czy ktoś chciał czarną myszkę czy białą, czy słuchawki Siberia PS3 czy Siberia Diablo 3. osobiście chciałem żeby rozegrano ten mecz ale niestety byliśmy pod taką presją czasową że było to fizycznie niemożliwe. Poza tym tak czy siak obaj jadą do Paryża i mają sloty więc decyzja zapadła jednomyślnie.

Co do noclegów - przepraszam że było zamieszanie w hostelu z powodu braku miejsc. Stało się tak z powodu nieporozumienia, ale mam nadzieje że mimo wszystko spędziliście dobrze czas.

Grupy i DE mam zapisane na kartkach i jak tylko się ogarnę wrzucę wszystkie wyniki żebyście mogli zobaczyć jak komu poszło.

Kolejna kwestia to stream - z mojej strony wielkie dzięki dla Kota i Hiryu za ogarnięcie tego, chociaż jak wiadomo stream niestety nie chciał działać jak należy.

Więcej napiszę później bo mam kompletną pustkę w głowie po tych dwóch dniach

Never give up no matter how bleak your situation is.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #715 dnia: Październik 07, 2012, 18:55:50 »
To lipa. Liczyłem na swag tac comba na streamie :(
Robił w nocy przed turniejem  :pogchamp:

ZenonSzprot

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 80
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: wro
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #716 dnia: Październik 07, 2012, 18:56:33 »
Kej jako inżynier napisał nam program symulujący przebieg turnieju. Program po obliczeniach wypluł następujące wyniki:

1. Frizen
2. Tokis
3. Bati

Reszta może rozważyć jeszcze pwrót do domu, ja np. już wracam.

Pozdrawiamy
Ps. Dla chętnym możemy zamieścić stworzoną przez nasz algorytm drabinkę.

Ten dzisiejszy poziom edukacji w szkołach wyższych...:P

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #717 dnia: Październik 07, 2012, 18:56:56 »
Oj robił robił, odczułem je nie raz :P

Never give up no matter how bleak your situation is.

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #718 dnia: Październik 07, 2012, 19:02:45 »
Moim zdaniem turniej był bardzo fajny i na stałe powinien zagościć w kalendarzu wszystkich fanów mordobić :) Dzięki wszystkim za wspólny czas.

DevilManiek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #719 dnia: Październik 07, 2012, 19:17:48 »
Nie no było cudnie..;) Szkoda że tak szybko się dla mnie skończyło (dla mnie  :dansgame:) w przyszłym też będziemy grać w taga? Już coś wiadomo?