Autor Wątek: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )  (Przeczytany 161793 razy)

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 09, 2012, 13:35:59 »
Namco zasponsoruje jako nagrode, model Nancy w skali 1:1
 :D
Flamingo KUR*A

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 09, 2012, 13:49:20 »
ja mam kolejne informacje z ŁDKu:

1 - ŁDK wyraził zgodę na wpisowe na turnieje co podniesie wartość nargód
2 - Jeśli strefa PC nie będzie nic organizowała w tym roku to możemy dostać sale w hotelu centrum ( tam gdzie rok temu był cybersport ). Sala jest duża i pomieści sporo ludzi.
3 - Będzie internet do streama, z tym że jeszcze nie wiadomo jaki :-)
4 - Kolejny sklep z grami będzie chciał z nami współpracować, co jeszcze podniesie wartość nagród
5 - Jeśli wszystko pójdzie dobrze to w tym roku zagramy najprawdopodobniej aż w 6 gier:
- Tekken Tag Tournament 2
- Soul Calibur V
- Ultimate Marvel vs Capcom 3
- Super Street Fighter 4 Arcade Edition v 2012
- Street Fighter x Tekken
- Pro Evolution Soccer 2012

Także zapowiada się mega impreza.
Szukamy oczywiście dla was noclegu w miarę blisko. Moje pytanie jest takie..... Czy nie przeszkadzałoby wam jakby za nocleg trzeba było zapłacić z 10 zł ?? To trochę ułatwi nam i wam przenocowanie w pobliżu miejsca gdzie będzie event.

Także trenować, trenować, trenować.

Never give up no matter how bleak your situation is.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 09, 2012, 13:53:07 »
5 - Jeśli wszystko pójdzie dobrze to w tym roku zagramy najprawdopodobniej aż w 6 gier:
- Tekken Tag Tournament 2
- Soul Calibur V
- Ultimate Marvel vs Capcom 3
- Super Street Fighter 4 Arcade Edition v 2012
- Street Fighter x Tekken
- Pro Evolution Soccer 2012

 :kapparyu:

Przynajmniej nie ma MK ;D

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 09, 2012, 14:05:07 »
1 - ŁDK wyraził zgodę na wpisowe na turnieje co podniesie wartość nargód
To znaczy, że trzeba będzie zapłacić za wjazd na MFKiG (te papierki na nadgarstek) i dodatkowo za wpisowe?
Moje pytanie jest takie..... Czy nie przeszkadzałoby wam jakby za nocleg trzeba było zapłacić z 10 zł ?? To trochę ułatwi nam i wam przenocowanie w pobliżu miejsca gdzie będzie event.
Nie, dycha jest okej.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

sla

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
  • Skąd: Kraków
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 09, 2012, 14:06:49 »
Czyli mamy rozumieć, że Mortal został definitywnie skreślony?

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 09, 2012, 14:10:24 »
Szukamy oczywiście dla was noclegu w miarę blisko. Moje pytanie jest takie..... Czy nie przeszkadzałoby wam jakby za nocleg trzeba było zapłacić z 10 zł ?? To trochę ułatwi nam i wam przenocowanie w pobliżu miejsca gdzie będzie event.

Spoko bejbe w czoko, tyle za nocleg mogę wyłożyć.

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 09, 2012, 14:13:59 »
no no, zajebista sprawa Maniek
fade em
need dat

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 09, 2012, 16:13:18 »
Jeśli chodzi o Mortala to sprawa jest taka że po tym co poczytałem o tej grze i obczaiłem rzeczy które ludzie znajdowali, stwierdzam że ta gra niestety nie za bardzo nadaje się na grę turniejową ( przewaga w klatkach playera 1 nad playerem 2 - WTF. Do tego niestety pacze które okaleczyły tą grę ).
Co do wpisowego to gracze nie będą musieli płacić za wstęp na MFKiG tylko za wpisowe na turniej/e, także spoko nie bójcie się :).
Jedyna szansa na MK 9 jest taka że jeśli ŁDK da nam salę w hotelu Centrum ( gdzie jest od za...bania miejsca ), to i MK dołożymy. Na razie plan wstępnie przewiduje te gry które zostały wymienione. Stay tuned bo wszystko jeszcze może się odmienić.


Narazie przedstawiam wam wstępne info które powoli kreujemy byście już zaczęli ćwiczyć w wasze ulubione gry :P. Także hype hype ludzie bo będzie grubo ( mam nadzieję ) w tym roku :-).

Never give up no matter how bleak your situation is.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 09, 2012, 16:33:33 »
W sali hotelu centrum cybersport zawsze wyswietlal mecze na projektorze, wiec jesli ja dostaniemy to koniecznie trzeba taki zorganizowac, zeby przyciagnac wiecej randomow.
smh tbh fam

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 09, 2012, 17:40:07 »
Jeśli chodzi o Mortala to sprawa jest taka że po tym co poczytałem o tej grze i obczaiłem rzeczy które ludzie znajdowali, stwierdzam że ta gra niestety nie za bardzo nadaje się na grę turniejową ( przewaga w klatkach playera 1 nad playerem 2 - WTF. Do tego niestety pacze które okaleczyły tą grę ).
W żadnym wypadku nie bronię Szambo Kombat, ale na forum bijatyk, gdzie siedzą ludzie "scenowi" i znający dokładnie technikalia gry lepiej nie pisać bzdur (bo niestety bzdury w tej kwestii napisałeś), żeby nie wyjść na ignoranta, który "coś tam o grze w necie przeczytał i dlatego jest chujowa". ;)

Post nr 3, zużyte ostatnie życie.

sla

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
  • Skąd: Kraków
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 09, 2012, 17:53:49 »
Aaa tam, gra jak gra - kto nie chce to nie gra. Niemniej jednak Maniqu jak masz jakiś wpływ na kwestię organizacji turnieju mortala lub wymagałoby to jakiejś pomocy, to pisz. Będziemy działać.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 09, 2012, 22:04:20 »
Yaaaay sfxt. Postaram się przyjechać. ;]

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 09, 2012, 23:44:14 »
Nie no ok może i macie racje z tym Mortalem ale póki co trzymamy się tego planu co napisałem. Sam pograłem w mortala i nie jestem jakiś super mega koks w tą grę ale po tym co doświadczyłem i zdołałem sprawdzić to ta gra nadaje się jak dla mnie to pogrania przy przysłowiowym piwie....... Wiem że tutaj na forum jest sporo ludzi ze sceny i będą bronili MK bo to normalne ale póki co Mortala odkładam na półkę z napisem "jeśli będzie miejsce to zrobimy turniej".

Never give up no matter how bleak your situation is.

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 10, 2012, 00:20:16 »
Final Showdown mam rozumieć nie rozpatrzysz nawet jeśli czas i miejsce by było?
"Sua Sponte"

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 10, 2012, 00:37:23 »
Wybacz ale nie wiem nawet co to jest :)

Never give up no matter how bleak your situation is.