Autor Wątek: Backdashki 2014 - wyniki  (Przeczytany 6616 razy)

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Backdashki 2014 - wyniki
« dnia: Grudzień 30, 2014, 12:29:51 »
*fanfary*

..and the award goes to...

Bijatyka roku: Guilty Gear Xrd -SIGN-(9 głosów - 33,3%)

2. USF4 3. UNIEL/Sm4sh

Głosów ogółem 27


Gracz roku: MaxFlo|Devil(9 głosów - 32,1%)

2. IND Bladyszy 3. Frizen/Snake

Głosów ogółem 28


Turniej roku: XXV Międzynarodowy Festiwal Komiksów i Gier w Łodzi (12 głosów - 60%)

2. Bursa XVI 3. Hall of Games/Super Smash Bros. Launch

Głosów ogółem 20


Użytkownik forum roku: Qjon (13 głosów - 61,9%)

2. Mace

Głosów ogółem 21


Nagroda specjalna: Nerobianco - animacja sceny bicie (7 głosów - 31,8%)

2. autor tej notki 3. QLOC - najgorsza edycja SF4

Głosów ogółem 22



Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!

Niestety ilość oddanych głosów z roku na rok się zmniejsza, co tylko odzwierciedla ogólny stan forum i sceny, która jest w silnej potrzebie nowej krwi.

Choć w mijającym roku mieliśmy wiele premier nowych bijatyk, pomimo zmęczenia materiału, dominowały nadal klasyczne i sprawdzone tytuły - TTT2 i USF4. Dopiero ostatni miesiąc przyniósł ze sobą nową odsłonę Guilty Geara, w którym wiele osób widzi nadzieję na ożywienie sceny. Tytuł szybko oczarował zarówno starych wyjadaczy jak i nowych adeptów serii i zgarnął tytuł najważniejszej gry roku przed USF4.

Zdobywca tytułu gracza roku bez zaskoczeń. Devil trzeci raz z rzędu wygrywa tą konkurencję odnosząc sukcesy zarówno na scenie krajowej, jak i międzynarodowej. Tuż za nim jednak czai się Bladyszy, który swoim premierowym (i na razie jedynym) występem zdobył PS4 i serca publiczności.

Turniej na MFKiG organizowany przez Mańka również po raz trzeci z rzędu pewnie zdobywa nagrodę. Znów eventowi towarzyszyła zacięta rywalizacja, wspaniałe nagrody, a także możliwość zdobycia Capcom Pro Tour punktów. Bez dwóch zdań - czołowy turniej w kraju. Na drugim miejscu fan favourite - już 16 edycja Bursy by Hiryu.

Do walki o tytuł użytkownika roku stanęło tylko dwóch zawodników i po raz drugi w karierze zwycięzcą zostaje Qjon.

Nagroda specjalna wpada w ręcę Nerobianco, który na przeróżne sposoby stara się rozwijać i ożywiać scenę bijatyk - bez podziałów na 2D i 3D. Poradniki, felietony, recenzje, podcasty, turnieje, zamykanie forów - Nero się nie op***dalał.
Na drugim miejscu - tajemniczy autor kultowej notki, która wzbudziła niemałą burzę.

Do zobaczenia w przyszłym roku!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2014, 13:32:27 wysłana przez Gargooletz »

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Backdashki 2014 - wyniki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2014, 14:24:31 »
Gratsy dla Zwycięzców !

Za rok czekam na galę z wielką pompą i niezbędnymi do tego rzeczami :4d:
Wtedy na pewno zainteresowanie będzie większe :punch: