Autor Wątek: Ranked Match  (Przeczytany 7772 razy)

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Ranked Match
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 13, 2011, 21:51:36 »
@Vipe - przecież wyjaśniłem, co znaczy 'download' w tej sytuacji:

Cytuj
PS. Żeby nie być chamskim - w miarę pełne tłumaczenie 'downloadu' w odniesieniu do bitek: 'nauczyć się jak obczajać taktykę, słabości i nawyki przeciwnika a następnie zastosowac środki zaradcze i wykorzystać dziury w jego planie gry'

Downloadujesz umysł przeciwnika i jego gameplan xP

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Ranked Match
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 13, 2011, 22:38:19 »
aaa sorki gdzieś przeoczyłem, thx  :D

Chyba jestem na serio już dinozaurem, pierwszy raz słyszę taką metaforę :)

Bladyszy

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: bladyszy I
  • PSN ID: INDbladyszy
  • Skąd: Zary
  • Steam ID: bladyszy
Odp: Ranked Match
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 13, 2011, 23:49:39 »
Czy ktoś bawi się w mecze rankingowe? Ja od jakiegoś czasu pogrywam na PS3 i mam mały problem. Nie wiem czy to wina PS3, mojego połączenia czy graczy. Mam ponad 4k PP  i nie wyszukuje mi żadnych przeciwników od wczoraj tylko 1 co miał również ponad 4k PP. Zawsze próbuje wyszukiwać przeciwników o tym samym lub wyższym skillu, ale na tym poziomie to tragedia. Z zawodnikami którzy mają mniej PP nie opłaca się grać, bo porażka za dużo mnie kosztuje, a zyskuje przy wygranej bardzo mało. Nie wiem teraz czy na PS3 po prostu nie ma graczy z taką ilością punktów w co wątpie, czy to wina mojego połączenia NAT3, a może wina PSN i kablówki w której mam net.

NIe wiem jak jest na PS3 ale na X'ie szukając graczy na ogół znajduje sie tych w granicach 1000-3000pp, jednak jesli sam zakladasz wlasne lobby to na ogol trafiają się Ci lepsi z poza granicy, którą wskazalem wczesniej. Być moze jest to rola przypadku ,ze akurat mi sie tacy trafiają , a byc moze Ci lepsi gracze lubia miec te swobode i wybrac sobie gracza, nie trafiając przy tym na kogos "z kim nie ma sensu grać" oraz nie narażając sie przy tym na duża strate w pp- nie wiem ale sprobuj, napewno nie zaszkodzi;p
Feel the Rhythm!

Guile

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Stowarzyszenie Animatsuri
    • Email
  • PSN ID: Guile589
  • Skąd: Warszawa
Odp: Ranked Match
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 14, 2011, 00:02:43 »
Na moim ps3 jestem połączony bezprzewodowo i nie mam żadnych problemów inna sprawa, że dwonload/upload to jakieś 14mb/s (down) i 4mb/s (up). Lagów prawie w ogóle nie uświadczam, nawet jak gram z kolesiami na dwóch kreskach. Nie przeczę jednak, że miałem podobny problem i zdecydowanie więcej osób wyszukuje gdy mamy uwolnione odpowiednie porty, albo ip konsoli jest w routerze ustawione jako DMZ. Spróbuj z tym, może pomoże.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2011, 00:57:06 wysłana przez Guile »

cieslak

  • Gość
Odp: Ranked Match
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 14, 2011, 00:33:18 »
Jeśli ma się dobry router, to siła sygnału się na tyle mocna, że jest taka sama jak ta z kabla. Inaczej sprawa ma się w szkołach/centrach handlowych/itp, gdzie to router jest gdzieś schowany, a inaczej w domu, gdzie powierzchnia jest dosyć mała. Dlatego jeśli ma się jakiś problem, to nie wina leży w podłączeniu, tylko w konfiguracji danego sprzętu pod swoje potrzeby. Ustawienia oryginalne są zazwyczaj do dupy!

Slide

  • Gość
Odp: Ranked Match
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 14, 2011, 10:25:40 »
Mam połączenie przez kabel. Już od dłuższego czasu jestem niezadowolony z PSN w kwestii tej gry, ale teraz to już przeginka. Gram dla punktów, bo chcę z lepszymi grać tak jak zauważyłeś madd. Okazuje się, że na PSN grają tylko osoby z 1k-3k :/

Co do x360 to cholera mam go w domu tylko ciągle nie mam SSF4 na tą konsolę. Ostatnio tak dużo w moim życiu się pozmieniało i tak mało pieniędzy niestety, że ciężko mi kupić SSF4 w perspektywie tego, że nie będę miał na czym grać. Sticka zamówiłem przez net i w  ogóle nie przyszedł :/

Ma ktoś jakąś ciekawą ofertę albo pożyczy w Poznaniu :D ?
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2011, 10:27:25 wysłana przez Slide »

cieslak

  • Gość
Odp: Ranked Match
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 14, 2011, 10:40:22 »
Ja tam spokojnie spotykam powyżej 3k. Poza tym jak spotykam kogoś naprawdę dobrego, to pytam o endless oraz wysyłam invite. :)

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Ranked Match
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 14, 2011, 12:49:17 »
Już od dłuższego czasu jestem niezadowolony z PSN w kwestii tej gry, ale teraz to już przeginka. Gram dla punktów, bo chcę z lepszymi grać tak jak zauważyłeś madd. Okazuje się, że na PSN grają tylko osoby z 1k-3k :/

stawiałbym raczej na problemy z netem - o ile dobrze pamiętam to jakość połaczenia kiedy np graliśmy razem nie urywała dupy (zwłaszcza w połaczeniu z problemami jakie ja mam ostatnio z ISP)
ogólnie kiedy ja grałem w ranked to nie zdażyło mi się żebym czekał dłużej jak 1-2 minuty na przeciwnika (fight request) i w większosci byli to ludzie z zakresu 3-5K
nie wiem na ile teraz to się zmieniło (ostatnio wygłupiałem się tylko dla trofeum "from C to shiny C" także grałem głownie ludźmi z 1-3K PP)
tak czy inaczej - te punkty są gówno warte bo większość ludzi grinduje (unikają godzin wieczornych kiedy gra najwięcej ludzi, wyszukują słabszych przeciwników żeby grac z nimi po 3-4 razy pod rząd itd. itp.) nie mówiąc już o boosterach
także znacznie lepiej jest wyszukać ludzi z dobrym połaczeniem grajacych na dobrym poziomie i grać z nimi dłuższe sety w endless itd.

jeśli Slide szukasz dobrych przeciwników to polecam Ci takich graczy jak:

- wauhti (Finlandia - Rose, Sakura i Makoto)
- Klesk_1 (UK - Gief)
- SabishiiRyuu (Finlandia - Gief, Vega)
- Risoh (Niemcy - 6k PP - Guy, Ryu)
- Cravin456 (UK - Ryu chociaż ja mam kiepskie połaczenie z nim zazwyczaj)
-  RightBackBill (Irlandia - Gen)
- HoundOfCuChulain (Irlandia - jeden z lepszych graczy w tej chwili na zielonej wyspie)
- takamura13 (Holandia - głównie Ken, ale nie wiem czy nie zrezygnował z SFa)
- orkanmuoh23 (Niemcy - Sim, ale ostatnio za dobrze nie grał)

a jeśli zdarza Ci się mieć dobre połaczenie ze Stanami to zagraj z

- skrface13 (US - Blanka)
- Zabi_ (US - Viper i Sim)
- velicoso (US - Seth, Chun, Juri, Ibuki - typ wymiata)
- SUNsunMcNASTY (US - Gouken)
- Ugochukwu (US - Deejay)
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2011, 12:51:06 wysłana przez tejotl »
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war