Autor Wątek: Backdash Podcast 1: Tundra  (Przeczytany 17516 razy)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 31, 2011, 23:59:28 »
Co do rozgrywania teamówek na hurra, to sam Di nakręcałeś takie tempo żeby zdąrzyć na pociąg o 17 do Warszawy, skutkiem czego wszyscy grali pod dodatkowym stresem. Nie wspomniałeś, że kolejny pociąg masz 20:32 w Warszawie 22:39.

Szczerze, tutaj nalezy Ci przyznac racje. Cos w tym jest.

Jestem ostro wk**wiony po wysłuchaniu tego podobnie jak kilka innych osób. Postanowiliście się wylansować jadąc po czyjejś ciężkiej pracy i poświęceniu.
Tutaj z kolei sie nie zgodze. Uwazam, ze ani Tundra ani Di nie wykorzystuja czyjejs pracy do lansu. Bylo wiele razy podkreslane, ze od strony organizacyjnej nic nie mozna TLT zarzucic. Zarzucic mozna bylo niekonsekwencje ludzi, ktorzy wyzywali sie na MM, robili wielka pompe, a w ostatecznosci tylko Ty z Olimpem pozostaliscie w tym konsekwentni.


Jesli mialbym podsumowac podcast. 1.5h max -> zaprosic goscia, zapytac o jego przeszlosc, osiagniecia, opinia o danej grze, odczucia co do sceny, tier lista, pare pytan od forumowiczow. I kazdy z elementow w 4 zdaniach max. Zdecydowanie za duzo materialu.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 00:04:09 wysłana przez Furb »

Tundra

  • Gość
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 01, 2011, 00:18:22 »
Dlaczego nie dziwi mnie to, ze w ogole nie mozna na zaden temat porozmawiac. Nie mozna miec swojego zdania na temat turnieju, pozwijcie nas do sadu jeszcze, ze smielismy sie ocenic turniej. W calej tej wypowiedzi wiekszosc slow jest pochlebnych, mowimy o bardzo dobrej organizacji, o profesjonalizmie calego turnieju, ale tego nikt nie zauwaza. Swoja droga, DI mnie mocno zaskoczyl tym, ze bedziemy oceniac ten turniej, nie spodziewalem sie, ale wyrazilem swoje zdanie, z ktorym Di sie w wiekszosci zgodzil. Nie wiem w sumie w czym problem jest tak naprawde. TLT odwalilo sporo porzadnej roboty, troche termin byl niefortunny co wplynelo na frekwencje i tyle. Dante ja pi^&*le? <lol2>

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 01, 2011, 00:35:53 »
Dante ja pi^&*le? <lol2>

k**wa Tunder przejrzyj w końcu na oczy! Myślisz, że dlaczego Di wziął Cię do tej "audycji"???

Miało być śmiesznie a rozpętaliście wojnę, bo ludzie tak tego nie zostawią. Po przesłuchaniu tego badziewia organizatory mają prawo czuć się (i wierzcie mi, są) co najmniej urażeni.

A co do jakże modnego przypisywania Polakom skłonności do "szukania dziury w całym" to proponuję Wam przesłuchać ten płód twórczości, bo odnoszę wrażenie że puściliście to w internet bez chwili pomyślunku.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 01, 2011, 00:38:19 »
Mi się podoba ten pomysł, jeżeli dla kogoś jest za długo to zawsze można sobie na raty puścić. Jako i ja poczyniłem. Co do jakiś waszych rozbieżności zdań w pewnych kwestiach to się nie wypowiadam bo poprostu nie byłem na turach tekkenowych zbyt wielu, ale cieszę się że przynajmniej jest jakieś pole do polemiki odnośnie "zarządu" polskiej sceny bijatykowej.

Co do długości materiału to ja rozumiem że fajnie się Wam rozmawiało i ciekawie się to słucha, bo przecież to nie ma być wywiad w przerwie meczu ze Smudą dlaczego przegrywamy 2-0, tylko taka pogadanka i jeżeli będzie sztuczne skrócona może wiele stracić ze swojego "niewątpliwego uroku" heheh. Więc z mojej strony proponuję żeby była cześć oficjalna i do tego dla zainteresowanych materiał extra który się nie zmieści, a i tak coś czuję że wielu przesłucha wszystko. Chciałbym usłyszeć wywiady z Ringiem, Frizenem i Miaranko [!!!] no i z Di sam mogę poprowadzić ten wywiad ;]


Jesteś GRZYBIORZEM.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 01, 2011, 00:59:19 »
W sumie nie wiem o co chodzi z tym, że niepochlebnie wypowiedzieli się o organizacji, skoro takie słowa w ogóle nie padły. Mówili tylko, że frekwencja była troszkę mniejsza niż się spodziewali (w czym przecież nie ma winy organizatorów), jak również, że nie było tylu MM ile miało być :(
Wiadomo, że TLT odwaliło kawał świetnej roboty :) i ani Di ani Mariusz temu nie zaprzeczyli. Nie ma co się spinać :-*
Cały wywiad miał tą jedną wadę, że był stanowczo za długi!

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 01, 2011, 01:23:48 »
ojej, jeszcze nigdy takiego długiego nie widziałem : O

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 01, 2011, 01:33:09 »
nie komentuję "kontrowersyjnej" treści, bo nie przesłuchałem całości. Ze swojej strony mam tylko zastrzeżenia co do długości i przebiegu. Podcast, moim zdaniem, powinien się zamykać w 30 minutach. W takim czasie spokojnie można przeprowadzić wywiad, zakładając przygotowanie się do niego. (edit: ofc długość jest raczej subiektywną kwestią, więc zgodzę się z postami wyżej, że nie trzeba go słuchać "na raz")

Drugie zastrzeżenie, to właśnie przygotowanie się. Nie wiem jak to z waszej strony  wyglądało, ale w pierwszej części było jak na mój gust za dużo zająknięć i mówienia o niczym. Dobrze wiedzieć, skąd sławy sceny biorą nicki, niekoniecznie poświęcać połowę czasu na rozmowę o programach do warcab w podcaście dotyczącym sceny bijatyk.

Słyszałem/widziałem już różne podcasty, od tragicznych po bardzo interesujące. Jak na pierwszy taki program nie było źle.
Moje pięści krwawią śmiercią!

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 01, 2011, 01:47:50 »
Jak na 1 podcast, wypadł bardzo dobrze.
Tak jak każdy zauważył jest długi - do Di już na pewno to dotarło.
Ale był za to dobrze podzielony. Jak już się nie chciało słuchać czegoś, to zawsze można było przewinąć, włączyć następny part. Część o warcabach dla mnie była ciekawa - fajnie poznać czyjąś historię :]
Podziwiam Cię Tundra, że tak potrafisz opowiadać :D i twoje wypowiedzi są w miarę uporządkowane.
Nie odczułem - słuchając podcastu - żadnego ataku na AoT2 czy coś w tym stylu.

Di & Tundra - good job

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 01, 2011, 02:32:26 »
Przesluchalem podcast jak tylko pojawil sie w necie. Nie mam uwag ponad to co zostalo juz powiedziane. Chyba przeslucham czesc 4 raz jeszcze. Z tego co pamietam, to bylo tam rzeczywiscie pare tekstow ktore mogly urazic konkretne osoby(zainteresowani wiedza o kogo moze chodzic), ale z drugiej strony nie znajdziemy tam oszczerstw czy jakiejs jawnej zlosliwosci.

O AOT wszyscy wypowiadali sie bardzo pozytywnie, ale porównując turniej z tym co bylo pisane na forum przed eventem nie sposob nie zauwazyc sporej asymetrii... w podcastcie zwrócono  po prostu na to uwage.

Dobrze by bylo prowadzic nastepne audycje w sposob odrobine bardziej zaplanowany. Forma luznej dyskusji jest atrakcyjna, ale zbyt latwo moze wymknac sie z pod kontroli (chodzi tu zarowno o dlugosc jak i tresc wypowiedzi )

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 01, 2011, 08:24:01 »
Di, jeśli ten turniej był taki słaby jak mówisz, bo hype nie wypalił bo wszystko zostało "rozstrzygnięte" na forum a na turnieju to ludzie podawali sobie ręce to nie będziesz musiał się martwić o kwestię prowadzenia czegokolwiek w przyszłości, jeśli taki masz do tego stosunek. Szczególnie, że jak sam mówiłeś męczy Cię to. W Tawernie zajmę się wszystkim sam. Mam jeszcze pytanie, czy to aby było tak że to CIEBIE proszono o prowadzenie czy może sam się zgłosiłeś?
Turniej w kwestii organizacji był jednym z najlepszych, na jakich byłem, o ile nie najlepszym. Podkreślałem wyraźnie, że organizacja wypaliła.
Sądzę, że przed tym turniejem dużo więcej spodziewano się po UCZESTNIKACH, biorąc pod uwagę atmosferę, która tworzyła się na przestrzeni kilku tygodni.

Kwestia prowadzenia turnieju:
Nie pamiętam, czy zgłosiłem się, czy zostałem poproszony, ale nie w tym rzecz. To, że czuję tak, a nie inaczej, uświadomiłem sobie po turnieju. Czy uważasz, że gdybym myślał tak przed nim, to poprowadziłbym go? Nie. Biorę na siebie więcej, niż jestem w stanie zrobić i to jest moja wina.


Co do rozgrywania teamówek na hurra, to sam Di nakręcałeś takie tempo żeby zdąrzyć na pociąg o 17 do Warszawy, skutkiem czego wszyscy grali pod dodatkowym stresem. Nie wspomniałeś, że kolejny pociąg masz 20:32 w Warszawie 22:39.
Sam musiałem wrócić do Warszawy tamtym pociągiem ze względu na projekt na uczelni. Poza tym w podcaście przyznałem się do tego, że jest to częściowo moja wina. Z drugiej strony np. kilkuosobowa grupa m.in. ze Spike'iem w składzie również wracała tym pociągiem.
Czy mimo wszystko nie uważasz, że nasi gracze są za mało zdyscyplinowani i nie szanują organizatorów, m.in. znikając sobie "ot tak" w trakcie turnieju? Zdarza się to nagminnie już od kilku lat.


Zajcewa nie spotkałem w turnieju, sprawdźcie sobie drabinkę.
Twój nick padł obok nicka Zajcewa w kontekście tego, na kogo on mógłby trafić w DE, gdyby wygrywał wszystkie walki. Jeśli się mylę, to zwracam honor.


Ludzi było mniej niż rok temu bo jeślibyście drogie autorytety nie zauważyły to dużo mniej ludzi teraz gra (Devil, Matt, Yun, Solo).
Jedni przestali grać, inni dołączyli do turniejowej ekipy. Wśród osób, które nie wzięły udziału w pierwszej edycji, a pojawili się na drugiej, są m.in. Kilgor, Spike, Zajcew czy Demiyon. Spójrz na to, ile osób zapisało się, ile zrezygnowało niedługo przed AoT2, a ile wzięło udział w turnieju.


Jestem ostro wk**wiony po wysłuchaniu tego podobnie jak kilka innych osób. Postanowiliście się wylansować jadąc po czyjejś ciężkiej pracy i poświęceniu.
Podcast absolutnie nie miał na celu lansowania się. Z drugiej strony został nagrany zbyt spontanicznie i był nieprzemyślany, w związku z czym  przyznaję się do błędu.


@TLT
Z tego miejsca przepraszam, bo po głębszym zastanowieniu rzeczywiście macie prawo do tego, żeby czuć się urażeni. Przyznaję, że zawaliłem i - o ile chcecie - możemy zarejestrować dyskusję z Wami na temat turnieju i słów, jakie padły w ramach podcastu z Tundrą. Zawaliłem, więc chcę ponieść konsekwencje, bo na nie zasługuję. Przepraszam.

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 01, 2011, 11:09:21 »
mp3?? 

jeśli chodzi o podcasty to wersja Youtube jest najgorszą z możliwych, w aucie posłuchać nie można :)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 01, 2011, 11:52:19 »
Wersję mp3 postaram się udostępnić wieczorem.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 01, 2011, 12:20:40 »
Uważam, że co poniektórzy zbyt poważnie podchodzą do spraw związanych z rozrywką i luźną atmosferą. Niepotrzebnie.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 01, 2011, 12:24:38 »
Mnie osobiście bawi sprawa bycia urażonym. Ja również mógłbym czuć się urażony za to co było z Versusem i chwilami pisanie o nim, a jakoś nie zawracam sobie tym głowy i skupiam się na kolejnych imprezach. Ludzie to jest ich zdanie i mają do niego w pełni prawo. Nawet jakby Was za przeproszeniem zeszmacili w tych wypowiedziach. Nie zawsze trzeba wchodzić w tyłki innym. Zresztą dobrze, że powstał ten podcast chociaż jest coś nowego na BD, ale tak jak pisali inni długość robi swoje...

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 01, 2011, 13:18:58 »
Mnie zastanawia czym TLT moglby byc urazone? Nie pamietam ani slowa ktore moglby im cos szczegolnego zarzucic. A nawet jesli, to juz nie mozna sie krytycznie wypowiedziec o jakims turnieju? Nie moge powiedziec co mi sie podobalo bo ktos zrobi "zebranie" i umowia sie ze nie podadza mi reki na nastepnym turnieju i nie beda sie do mnie odzywac? Takie podejscie wydaje mi sie dziecinne. AoT byl swietnie zorganizowanym turniejem i nikt w podcascie nie neguje pracy organizatorow. Ponad to ja jako organizator (i ja jako czlowiek w ogole) musze byc zawsze gotowy na krytyke ze strony innych, ale nie zorganizuje z tego powodu "zebrania".  Give yourself a break.

Zwykle nie mieszam sie do flejmow tego typu, ale niektore zachowania sa co najmniej dziwne. Mielismy bardzo fajny turniej, ktory bede milo wspominal i chetnie wpadne na nastepna edycje. Nie psujmy sobie tego.