Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie na co dzień?  (Przeczytany 48024 razy)

JuniOr_TLT

  • Gość
Jakiej muzyki słuchacie na co dzień?
« dnia: Grudzień 24, 2009, 14:58:06 »
Tak jak w temacie ^^.
Ja ostatnio wróciłem do staroci (w moim mniemaniu :P) czyli ArchEnemy, Disturbed i FearFactory. Czasem przy-mruczy na moich głośnikach Godsmack i IronMayden. Z nowszych rzeczy to ostatnio upodobałem sobie nową płytę Pendulum a na dodatek Noize Draft - płyta o nazwie "Individuality" - bardzo dobrze działa na zmęczonego człowieka ale i z rana potrafi zmotywować ^^
No i nieustająco budzi mnie DjSkinhead - utwór - Extreme Terror. Jeśli spróbujecie to odpalić to lepiej nie w towarzystwie rodziny i znajomych, wiele osób nie potrafi przetrwać tandetnego początku ale zaraz po nim rypanka jest niesamowita :D
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2009, 15:22:53 wysłana przez Di »

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Jakiej muzyki słuchacie na codzień?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2009, 15:14:57 »
Cytuj
Pendulum
Gratuluje dobrego gusta Junior :) Pendulum kopie dupe !

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Jakiej muzyki słuchacie na codzień?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 24, 2009, 15:41:20 »
di.fm -> d'n'b / breaks
animenfo.com radio
http://www.scenemusic.eu/

kiedys kompletowalem tone muzy, obecnie via net praktycznie (lenistwo wygrywa zawsze; )

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Jakiej muzyki słuchacie na codzień?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2009, 15:44:23 »
A może jakiś konkretniejszy link do samego streama :P

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: Jakiej muzyki słuchacie na codzień?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 24, 2009, 16:09:52 »
No i nieustająco budzi mnie DjSkinhead - utwór - Extreme Terror. Jeśli spróbujecie to odpalić to lepiej nie w towarzystwie rodziny i znajomych, wiele osób nie potrafi przetrwać tandetnego początku ale zaraz po nim rypanka jest niesamowita :D
Czy to jest ten kawałek, którym nas budziłeś na Waz00nie u ciebie? Jeśli tak, to ja dziękuję! Rypanka to mało powiedziane - trzeba mieć żółte papiery żeby móc tego słuchać... :D

A co do muzy, której posłuchuję osobiście, to bezustannie króluje u mnie polski rap. I nie mówię o Mezach czy innych Nowatorach(sry Cambion :P), mówię o tłustych bitach, porywających pętlach, inteligentnych przekazach, o zabawie słowem wreszcie! Top tier w tej grze to Eldoka, bez dwóch zdań - najbardziej płodny i kumaty gość jaki działa na tej scenie, powiedziałbym, poeta wśród raperów. Sprawdźcie płytkę "Człowiek, który chciał ukraść alfabet" - ja nie mam pytań. Produkcje pod banderą Grammatik też zasługują na uznanie. Kolejny gość, który wie jak to się robi to TenTypMes - tak solo, jak i z kolegami z 2Cztery7 czy Flexxip. Rym przedni, tematy interesujące, a w tym wszystkim polski pazur i bity czerpiące sporo z amerykańskiego HH i G-Funku. Płyta "Zapiski Typa" to już kanon polskiego HH. Poczetne miejsce w rankingu należy się tuzom i pionierom tego gatunku w PL - absolutny szacunek dla Molesty, Peji, ZipSkład/WWO, Pezet/Płomień81, WarszafskiDeszcz, WYP3. Trochę smuci mnie dziwny klimat panujący obecnie na polskiej scenie hiphopowej - beef Peja-Tede, pyskówki kto ma więcej i kto się bardziej liczy, próby zdyskredytowania wiarygodności twórców tego nurtu(w stylu, reprezentowałeś biedę, a teraz jeździsz Betą). Cierpi na tym odbiór rapu przez osoby trzecie, które twierdzą że rap to chamstwo i nawoływanie do przemocy(ech, ten Rysiek Peja!), że przekaz nie powinien być kierowany do młodego słuchacza, bo mało pozytywny. W odpowiedzi na ten zarzut zawsze proponuję płytę Łony "Koniec żartów"! :D HH PL 4ever!

Pitrex

  • Gość
Odp: Jakiej muzyki słuchacie na codzień?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 24, 2009, 21:54:08 »
Ja na ogół słucham wszystkiego (oprócz Disco-Polo) chodź zauważyłem ostatnio że przeważa u mnie Rock,Drum N Base i Elektro :)

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Jakiej muzyki słuchacie na codzień?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 25, 2009, 01:10:08 »
Zasadniczo wszystko łącznie z wyprawami w najdziwniejsze kierunki typu noizecore, horror jazz, itd.

JuniOr - "Extreme Terror" fajnie zaadaptował Iperyt, znajdź płytkę "Totalitarian Love Pulse" i posłuchaj tytułowego kawałka. ;)

Ostatnio rozkoszuję się pięknym przekazem utworów warszawskiego składu Afro Kolektyw - Polecam! :D

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Jakiej muzyki słuchacie na codzień?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 25, 2009, 12:25:47 »
Klaudia jest pasywną fanką Afro Kolektywu!

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 25, 2009, 13:46:08 »
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Jakiej muzyki słuchacie na codzień?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 25, 2009, 23:57:58 »
U mnie w głośnikach zazwyczaj industrial (szeroko pojęty), futurepop, digital hardcore, j-core i powernoise.
Słucham też sporo dark ambientu, ale również w podobnych ilościach cukierkowego j-popu...
Do tego dorzucić można OST'y z gier.
Nie chce wymieniać zespołów, ale mogę zapodać linka do mojego profilu na śmierdzącym Last.fm - http://www.lastfm.pl/user/DaeDraug

Nie sugerujcie się moim gustem muzycznym, wcale nie jestem schizofrenikiem... po prostu lubię muzykę!

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Jakiej muzyki słuchacie na codzień?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 26, 2009, 01:21:17 »
Dae, dostajesz znak "HateMe! approved" - Z wyjątkami, ale jednak. :D Nie widziałem tylko u Ciebie takiego klasyka jak Leaether Strip, i dziwi mnie brak Suicide Commando. :>

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Jakiej muzyki słuchacie na codzień?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 26, 2009, 01:41:58 »
Leaether Strip oczywiście słuchałem, być może niescroblowało wtedy albo nie miałem jeszcze netu... swoją drogą wydaje mi się że właśnie "załapałem" twojego nicka w kontekście... >~<

SC jakoś mi nie podchodzi, nie wiem w sumie czemu. Zresztą podobnie mam z ogólnie "reklamowanym" Combichrist'em. Tylko kilka kawałków do mnie przemawia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2009, 01:46:22 wysłana przez DaeDraug »

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Jakiej muzyki słuchacie na codzień?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 26, 2009, 15:20:15 »
http://hateme.wrzuta.pl/audio/9ZD3rR0w31N/suicide_commando_-_see_you_in_hell - Endżoj, udał im się remix ch*jowego kawałka. ;)

Daimossan

  • Gość
Odp: Jakiej muzyki słuchacie na co dzień?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 28, 2009, 00:10:07 »
A ja lubię słuchać Costa del sol i siebie w singstara ;)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Jakiej muzyki słuchacie na co dzień?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 28, 2009, 02:19:51 »
Avril Lavigne <333

Ja słucham właściwie wszystkiego - od popu, przez hip-hop i dance (lady gaga;*), po rocka i jakąś maksymalnie dresiarską wixę. A, no i sporo soundtracków z gier, filmów i anime. Różnorodność to to, co sobie cenię!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2009, 02:15:18 wysłana przez Snake »