Autor Wątek: [T6] Wyniki turniejów oraz punktacja  (Przeczytany 2948 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
[T6] Wyniki turniejów oraz punktacja
« dnia: Sierpień 30, 2010, 22:15:18 »
W nawiasie podana jest ilość punktów, którą zawodnik otrzymał za dany turniej. +1 oznacza 1. miejsce w grupie.

Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier (1.10.2011, Łódź)
1. Nevan (20+1)
2. Bati (16+1)
3. Frizen (12+1)
4. Tokis (9)
5/6. Robson (7), Di (7)
7/8. Vince (5+1), Cambion (5)
9-12. Tenshi (4+1), Kiełbasa (4+1), Dante (4), K' (4+1)
13-16. Furb (3), Samuraj Jack (3), Dziki (3), Tiny (3+1)
17-24. Hollow (2), Shockwave (2), Ryld (2), Zenson (2), Gordaf (2), olgotka (2), BigBoy (2), Krycha (2)
25-32. Euro (1), Maga (1), Oskar (1), HiKrush (1), FinalFantasy (1), Kot (1), Kopek (1), HateMe! (1)
zwycięzcy grup: Tiny, Nevan, Frizen, Vince, K', Tenshimitsu, Kiełbasa, Bati

Tawerna Cup (18.06.2011, Wrocław)
1. Tenshimitsu (17)
2. Tokis (13)
3. Robson (10)
4. Gajda (7)
5-6 Frizen (5), Nevan (5)
7-8. Zajcew (3), Grey-FoX (3)
9-12. K' (2), Pawlo (2), Tundra (2), Rupert (2)
13-16. VHO (1), Frytu (1), Zajman (1), Punisher (1)
zwycięzcy grup: brak informacji

xGameCenter Challenge (14.05.2011, Dąbrowa Górnicza)
1. Tokis (17+1)
2. Frizen (13+1)
3. Rupert (10)
4. Gajda (7+1)
5-6. Nevan (5+1), Pychu (5)
7-8. Womb Raider (3), KBB (3)
9-12. Sneer (2), Cisu (2), Komandos (2), Żeliwna Pięść (2)
13-16. Muflon (1), Furb (1), Dante84nf (1), Gordaf (1)

Fighters Generation (12.03.2011, Warszawa)
1. Di (17)
2. Gajda (13+1)
3. Frizen (10)
4. Womb Raider (7+1)
5/6. Swayman (5+1), Gagarin (5)
7/8. Zajcew (3+1), Maargoth (3)
9-12. Demiyon (2), manieq (2), Raizo (2), GodHand (2)
13-16. Cambion (1), Forfiter (1), SAMEWISE (1), KBB (1)

Tawerna Cup (12.02.2011, Wrocław)
1. Frizen (17+1)
2. Tenshimitsu (13)
3. Nevan (10)
4. Pawlo (7)
5/6. Rafimaru (5+1), Tundra (5)
7/8. Robson (3+1), Tokis (3+1)
9-12. Di (2), Komandos (2), Punisher (2), Rupert (2)
13-16. Bezel (1), Kiełbasa (1), Sepkong (1), Zajman (1)


Art of Tekken 2 (22-23.01.2011, Łódź)
1. Frizen (20+1)
2. Nevan (16+1)
3. Tokis (12+1)
4. Robson (9)
5-6. Di (7+1), Pawlo (7)
7-8. Tundra (5+1), Gajda (5+1)
9-12. Tenshi (4), Pychu (4), Benek (4), Rafimaru (4)
13-16. Sway (3+1), Cambion (3), JuniOr (3), Punisher (3)
17-24. K' (2), Womb Raider (2), Rupert (2), Zajcew Werewolf (2), Pitrex (2), Ryld (2), Komandos (2), Muflon (2)
25-32. Gaawa (1), Zajman (1), Spike (1+1), Velurian (1), Furb (1), manieq (1), Snake (1), maDeNTi (1)

VERSUS 99 (28.08.2010, Poznań)
1. Frizen (20)
2. Di (16+1)
3. Gajda (12+1)
4.  Nevan (9+1)
5-6. Tokis (7+1), Tundra (7)
7-8. Rafimaru (5), Gagarin (5+1)
9-12. Velurian (4+1), K' (4), Alik (4), Tenshimitsu (4)
13-16. Cambion (3), Snake, (3), Sepkong (3+1), Pitrex (3)
17-24. KBB (2), Furb (2), Ryld (2), Subtag (2), Mace (2), manieq (2), Guardian (2+1), Gubu (2)
25-32. Szyper (1), Ren (1), Oskar (1), Odyn (1), Bus (1), Komandos (1), Kokolino (1), brak danych (1)
zwycięzcy grup: Di, Guardian, Nevan, Gajda, Tokis, Sepkong, Velurian, Gagarin

Tawerna Cup 6 (..., Wrocław)
1. Nevan (17)
2. Spike (13)
3. Frizen (10)
4. Tokis (7)
5-6. Gajda (5), Zajman (5)
7-8. Sepkong (3), Bart (3)
9-12. Komandos (2), Soul (2), Kokolino (2), Solo (2)
13-16. Benek (1), Gagarin (1), olgotka (1), K' (1)
zwycięzcy grup: brak informacji

Turniej podczas juwenaliów w Białymstoku (15.05.2010, Białystok)
1. Di (17+1)
2. Tokis (13+1)
3. Spike (10+1)
4. Raizo (7)
5-6. GodHand (5), Kalinho (5+1)
7-8. ZajcewWerewolf (3), manieq (3)
9-12.  Komandos (2), Furb (2), Gaawa (2), Demion (2)
13-16. BigBoy (1), Siwy (1),  Gucio (1), Sowa (1)
zwycięzcy grup: Tokis, Di, Spike, Kalinho

Turniej organizowany przez Gekoni Warkot (28.02.2010, Wrocław)
1. Frizen (20)
2. Di (16)
3. Zajman (12)
4. Tundra (9)
5-6. Qjon (7), Gagarin (7)
7-8. K' (5), Moju (5)
9-12. Blaugrana (4), Sepkong (4), Oskar (4), Kobryn AKA Kokolino (4)
13-16. Red Kyubi (3), Drozdzik (3), Mutor (3), Litwin (3)
17-24. wkrótce
25-32. wkrótce
zwycięzcy grup: BRAK


Mad about TEKKEN (20.02.2010, Leszno)
1. Devil (20)
2. Tokis (16)
3. Frizen (12)
4. Gajda (9)
5-6. Matt (7), Di (7)
7-8. Solo (5), Kiełbasa (5)
9-12. Demon (4), Tenshimitsu (4), Gomez (4), Benek (4)
13-16. Robson (3), VHO (3), Sepkong (3), Alik (3)
17-24. Nevan (2), Tundra (2), Zajman (2), Oskar (2),  Yun (2), Rafimaru (2), DaeDraug (2), Daniel K. (2)
25-32. Guardian (1), Obi (1), Krakers (1), Gubu (1), Ryld (1), BigBoy (1)
zwycięzcy grup: brak informacji

Art of Tekken (5-6.12.2009, Łódź)
1. Nevan (20)
2. Swayman (16)
3. Di (12)
4. Gajda (9)
5-6. Devil (7), Ryan Hart (zagranica)
7-8. Tokis (5), Robson (5)
9-12. JuniOr (4), Sepkong (4), Gubu (4), QRQ (4)
13-16. Mohi (3), Tenshi (3), MTC (3), Zajman (3)
17-24. Dante84nf (2), Boskon (2), Kitos (2), Frizen (2), Ronin (2), Mashter (2), Gon (2), Tundra (2)
25-32. Scoop (1), Cambion (1), Pitrex (1), Maargoth (1), Snake (1), Szyper (1), Guardian (1), VHO (1)
zwycięzcy grup: Devil, Gajda, Ryan Hart, Nevan, Gon, Tenshi, VHO, Robson (nie doliczone, bo były pomyłki w trakcie liczenia i poprawki nie zostały zachowane

Tawerna Cup 4 (14.11.2009, Wrocław)
1. Matt (17)
2. Devil (13)
3. Punisher (10)
4. Frizen (7)
5-6. Solo (5), Gajda (5)
7-8. Sepkong (3), Benek (3)
9-12. brak informacji
13-16. brak informacji
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2011, 16:43:59 wysłana przez Di »