Autor Wątek: Tekken The Movie  (Przeczytany 26487 razy)

c2h5oh

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Come back when you are ready to fight !
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: c2h5oh
  • Skąd: Krakw
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 06, 2010, 01:23:24 »
ogladnalem to teraz i tak sie zdenerwowalem ze postanowilem tu wejsc i napisac jak fatalny jest ten film. No wiec wszedlem, i pisze.

Pozdrawiam.

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 06, 2010, 05:17:47 »
Fakt, niewiele charakterystycznych ciosów postaci. Tylko Edek podołał swojemu stylowi walki. Reszta, gdyby nie kostiumy byłaby zagadką. Swoją drogą jeśli chodzi o garderobę to nie rozumiem ani szelestów lawa ani tony lateksu na Ninie ani reszty sztucznie wyglądających strojów. Jest tyle fajnych tkanin...
Szkoda też, że zabrakło taśmy dla Anny. Wśród uczestników tylko ona nie walczy ani raz i wychodzi na to, że pojawia się tylko po to żeby dać pupy applaud
Najlepiej wypadł Steve Fox według mnie. No i jak zwykle wzdycham do Jina ale to już moje zboczenie :P Dziwne, że taki dobry chłopak a tu laska i tam laska, ale to na pewno przez tą krew ;) dla mnie i tak ocieka zajebistością  blush
Zabrakło nutki humoru. Jedyne co wywołało u mnie lekkie parsknięcie to losowanie stage'a, ale to raczej nie było celowym zabiegiem scenarzysty.
Niewymagające dialogi i oklepane hasła obróciłam sobie na plus, bo dzięki temu moja (nie)znajomość angielskiego pozwoliła mi je zrozumieć.
Cóż.. chciałam napisać coś więcej niż tylko, że film jest chałą. Produkcja nie powala z nóg, nie oszukujmy się, ale dla każdego fana Tekkena pozycja obowiązkowa :) Obejrzałam z wielką ciekawością.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2010, 05:20:06 wysłana przez olgotka »

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 06, 2010, 11:22:42 »
O, fajnie wiedzieć. :) Trzeba oglądnąć. :)
Nikt nic o Yoshu nie mówi, więc raczej aktor nie podołał... (nie powinien się objadać pączkami przed tą rolą, trochę przygrubawy jest :P)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

genjuro

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OsaDuude
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 06, 2010, 13:43:09 »
Ten film to chyba jest klasy "D", bo nic o nim nie słyszałem, ani info nie widziałem. Po tragicznym filmie DOA, po tym nie spodziewam się czegoś lepszego, ale sobie go skombinuję, żeby "zaliczyć" ;)

Pitrex

  • Gość
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 06, 2010, 21:05:48 »
No więc powiem tyle ze film to chała straszna hehe. Ja nie wiem po co sa takie produkcje jak oni jeszcze na tym straca a nie zarobią,mogliby zrobić coś ala opening T5.0 grafa wporzo (choc mozna zrobic lepsza. tu przyklad pieknego appleseed :D) juggle,dobra fabule itp. i to by był strzał w 10 a tu zero odwzorowania do gry. Yoshek ma ludzkie ręce,Bryan pluje krwią (UWAGA SPOJLER :p)a co najlepsze na koniec umiera w jej kałuży,Kazek nie ma nawet blizny na torsie ;/ a i nie który menel z dworca pasowałby lepiej na Heńka z resztą od kiedy Heniu i Kazik trzymają sztame LOL ? jednym słowem Żal...

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 06, 2010, 21:34:39 »
z resztą od kiedy Heniu i Kazik trzymają sztame LOL ?

Chociażby tutaj... całe 35 sekund
http://www.youtube.com/watch?v=EWw1zxFN-lw

Pitrex

  • Gość
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 07, 2010, 02:49:27 »
LoL,na chwile a w  filmie razem wspolpracuja normalnie. w grze nigdy sie nie lubieli o tym mowie :P

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 07, 2010, 13:10:02 »
Spodziewałem się totalnej chały, ale muszę powiedzieć że miło się rozczarowałem.  Film naprawdę świetny. Obsada została dobrana idealnie, niektóre postacie wyglądały jak żywcem wyciągnięte z gry (Eddy, Bryan, Kazuya). Oprócz tego super klimat, fajny soundtrack, emocjonujące sceny walk no i ciągle trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji historia (fajnie że twórcy wymyślili coś własnego zamiast sztywno trzymać się fabuły z gry). Oczywiście jest kilka niedociągnięć, ale tak czy inaczej zdecydowanie jeden z najlepszych filmów akcji/walk ostatnich lat, jak dla mnie dycha.

"Heihachi Mishima... is dead." - No po prostu EPIC, aż ciary przechodzą. Polecam!

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 07, 2010, 13:23:53 »
Nie wiem co paliłeś, ale ja też chcę to samo :o Film niestety to rozczarowanie, mimo, że nie miałem specjalnych wymagań do tego typu produkcji. Może czasami cieszyć oko, ale walki ... no cóż .. Nie jest wart ponownego obejrzenia xD Tylko dla chcących obejrzeć :x

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 07, 2010, 13:36:04 »
Produkcja nie powala z nóg, nie oszukujmy się, ale dla każdego fana Tekkena pozycja obowiązkowa :)
Nie dla każdego obowiązkowa :)

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 07, 2010, 23:19:44 »
Nie wiem co paliłeś, ale ja też chcę to samo :o Film niestety to rozczarowanie, mimo, że nie miałem specjalnych wymagań do tego typu produkcji. Może czasami cieszyć oko, ale walki ... no cóż .. Nie jest wart ponownego obejrzenia xD Tylko dla chcących obejrzeć :x
Chyba przekaz nie został zrozumiany xD
Sneju, to ci się udało.

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 08, 2010, 08:27:55 »
Może powinienem dodać "żeby się ponabijać" ...

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 08, 2010, 10:33:33 »
Oczywiście żartowałem. Najgorszy film jaki widziałem w życiu.

Kejim

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Kejim
  • Skąd: Krak�w
  • Steam ID: Kejim
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 08, 2010, 11:01:13 »
Oczywiście żartowałem. Najgorszy film jaki widziałem w życiu.

To ty chyba jeszcze nie widziałeś Legend of Chun Li      :P
:kejim:

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tekken The Movie
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 09, 2010, 09:16:01 »
Obejrzałem wreszcie Tekken The Movie i muszę powiedzieć że na pewno nie jest gorszy niż Street Fighter z Van Dammem i o wiele lepsze niż DOA czy Legenda Chun Li. Niestety słabsze niż MK I. Aktorzy dobrani całkiem nieźle, a "dupy" (ah te wycięte spodnie Kryśki) spokojnie przebijają te z DOA, szczególnie Nina blush.
Tylko k**wa czemu nie było w tym filmie tak flagowych postaci Tekkena jak: King, Paul, Julia czy Lee, o Marduku nie wspominając biggrin. Wyjebałbym za to Draga, Hiszpanina i Kryśke. A Stefana mogli chociaż lepiej ucharakteryzować :annoyed:
Kryśka zawodniczką MMA?? Chyba mieli problem żeby znaleźć laskę tańczącą Capoeirę. Raven mógłby trochę poznikać, a siostry Williams trochę się ponielubić. Walki generalnie słabe poza oczywiście Lateefem :cool:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2010, 09:22:09 wysłana przez Cambion »